Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • take nechapu ze si teroriste nevyberou za cil sveho utoku treba opustenou piskovnu . Meli by tam urcite kiid na tu svoji cinnost. Media opravdu ve svych uvahach na vysoke urovni . A jeste k tomu se pry vsechna shodnou.
    • ... dle tvého zdegenerovaného pravopisu se lehce pozná, která krysa na netu jsi :)))
      • senzační den plný srandy. Král z žumpy, vymaštené pako tady vyučuje ČJ! Tak to sedí! A smrdí po celém netu.
        • ... smiř se s tím, že se svou primitivní slovní zásobou nevynikneš ani mezi popeláři :)))
          • tak takové převeliké moudro z tebe vypadlo! No to ti je musela našeptat tvoje zparchantělá matka.
        • ... jsi naprosto na dně, už z tebe nikdy žádné nové slovo nevyleze, dokonalý ubožák :)))
      • Chorošo! +20 rubl.
        • ... baľšoje spasiba, maladec, ale už mi nepiš, nejsi má krevní skupina :)))
  • V Rusku zase spadlo nějaké letadlo. I bez teroristů.
    • ... ty na letadlo nemáš, balíku a nikdy mít nebudeš, ani bys do něj netrefil, buď v klidu :)))
      • ááá technik z žumpy nám promluvil.Tak přidej něco z oboru.Čerpání fekálií, život v jímce polykání ......
        • ... jaké "nám", primitive, co to blekotáš, k trosce jako ty se nehlásí ani rusofilní póvl :)))
        • ... až se naučíš psát, ale to u nezdegenerovanějšího magora na netu jistě nehrozí :)))
      • Dnes ti to pálí Ivane. +15 rubl!
        • ... si piš, prezidente, rublů mám ale plnou spíž, nech si je :)))
  • Co se v Rusku naučíš, v IS jak když najdeš!
  • Protože jsme je to tak naučili.
  • ... protože tam nepotkají póvl jako třeba Novorosijce, kterého by nebyla žádná škoda :)))
    • od kdy ty zdejší povl, špína všech špín si tady bereš někoho do své špinavé huby? Táhni ke své zparchantělé matce!
      • ... pořád totéž, jen tak dál, jsi nadupán intelektem, na ubožáky jako ty se musí v poklidu :)))
    • Bravo soukmenovče!
  • Protože jsou na to u nás v Rusku vyškoleni!
  • Já bych pro ty kolektivní tresty tak moc nebyl, nějak mi to připomíná fašisty a komunisty.

    Ovšem zastřelit skalního blbce na místě, to je v pořádku.

    Trest po několikaletém procesu nemá výchovný efekt, to vám potvrdí každý, kdo i jenom cvičil čokla...
  • začít kosi mohamedány. Tato banda je naučena že kdekoliv beztrestně teroristicky zaútočí - tak země, cíl útoku jen běduje a počítá mrtvé. Metodicky a pedagogicky nejdál jsou kluci v Izraeli.Drban v dynamitové vestičce zaútočí.To jo.Ale nejpozději druhý den vyjíždějí buldozery a srovnají obydlí celé jeho rodiny se zemí.Panečku to je pedagogická souhra! To je výchova! Je nepochybné - pokud neoplatíme krev mohamedánům krví, nedají si pokoj.
    • ... bezmozek opět blije :)))
      • vyfič žumpo veřejná!
        • ... cha cha cha, výborně točím nejšpinavějšího primitiva široko daleko, se*u smíchy :)))
    • Ano, tak na rusáky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit