Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohužel budeme ty tři čestné všeználky poslouchat ještě 4 roky.Pokud by byli soudní tak se vzdají mandátu v parlamentu.Ale to asi nehrozí-jsou nenahraditelný??????
  • Doufám,že KSČ vyhodí Filipa a bude tam Semelová ,Grebeníček a ten partajní kandidát na předsedu,protože ti mají aspoň šmrnc.A ČSSD si již nelízne.Trapná politika .
    • ... doufám, že chcípneš, blbe :)))
  • Já jsem upozorňoval dejte milion a budu vás volit,ale za politiku např.pí Marxové..na můj dotaz k čemu jsou OSPODY mi odpověděla její ředitelka po 3 /4 roce takový blábol,že jsem si řekl,tak takhle soudruzi ne.Já své slovo dodržím vždy a všude.Doufám,že ANO nepostáví ministra spravedlnosti Pelikána.Za něj soudy nepracovaly a také vyhozením p.MUDr Němečka jako ministra zdravotnictví byla prasečina první třídy.Tento hoch/myslím p.Sobotku/ nemohl pokračovat v řízení tohoto malého státu bez praxe krom kulantních řečí a vlezřítí EU .A zařadil se k Nečasovi,Topolánkovi a dalším méně schopným předsedům vlády.
  • Když se podívám na Sobotku vždyť je to psychicky nemocný ubožák a psychopat i manželka od něho utekla. Takto je celá socka Škromach s Paroubkem o tom ani nemluvím. Ten mlaďas
    Hašek nebo šašek? Čuba, Gross, Busková, Rath, David, atd. Soc. Zeman ještě sedí na hradě a myslím, že to nebude dlouho trvat a dostane taky výprask jako ostatní. Mládek prohlásil o živnostnících, že jsou to paraziti této země. Lůza společnosti se pozná podle toho zda jsi socan.
    Jinak bez komentáře.
  • Socanům zlomili vaz tři lidé: Sobotka, Zaorálek a Chovanec.
    Logickým správným krokem by bylo zbavit se jich. Udělá to socdem?
    • Blázníš?Ti tři jsou pilíře korupce a podrazů a takových se ČSSD nezbavuje.Naopak,vynáší je do nebes.
  • A co Sobotkova loupež OKD ?
  • Nejspíš si chlapec poplakal ,ale to nepomůže...
  • Takže milí socani, já Vám to napíšu proč:
    - nejste schopni garantovat mzdy u soukromých podnikatelů - pche 40 tisíc a to jako nařídíte .-D, - úředníci sice dostali přidáno, ale pokud mimo Prahu mají 12-15 tis. - to p. Zaorálek i Sobotka to vědí a najednou jsou otřeseni, že i lidi ve fabrikách dělají za min.mzdu - kde jste měli oči a hlavu minulých 20 let - jo v něčí řiti, aby jste nemuseli řešit ty sra - a - čky, které lidi tíží - tak i zvýšení platu u úředníka o 10% je houby - prý prům plat skoro 30 tis. :-D - manželka pracuje na úřadě víc jak 10 let a tyto peníze nedostane ani za 2 měsíce - jděte se vycpat a ještě jim lidé nadávají, že si jen sedí a berou 10-ky tisíc, - EET - jsem živnostník a EET jsem nechtěl a právě takoví, kteří vás kdysi volili, jste svým přístupem znechutili, nesmyslná hlášení a kontroly i v Rakousku živnostníkům s obratem do 1 mil eet nedali a vyhnuli se tak další byrokracii - neumíte si udělat pořádek v Lidovém domě - zákony nedodržujete - jiný by už měl v exekuci i vložky do bot a vy se vyrovnáváte s někým, komu ty peníze nepatří, - rozdáváte státní majetek za miliardy a nikoho jste se neptali - církevní vyrovnaní, - neřešíte velké kauzy svých straníků a spoluvládců, - exekutoři jsou pánové sami sobě nezávislí na vašich debilních kecech o právu - to bohužel platí jen pro bohaté - viz p. Ráth :-D, Nečasová :-D a další, policie nedělá nic, neřešíte víc jak 300 tis.národnostní menšinu - raději jim zaplatíme byty ať drží hubu a krok mj. jednou ještě kdysi dávno jsem přišel o práci a chtěl jsem na sociálce ať mi vyplatí pomoc na 1-2 měsíce a víte co mi řekli - prodejte auto, televizi rádio, PC, zlato atd. tak na to vám kálím, a soukromník je co - hadra s kterou vytíráte ty lejna, které tady děláte - dělali jste :-D. Zařekl jsem se, že se uživím sám a vaši pomoc nepotřebuji Pak mi pošle ministryně dopis, že platím málo na odvodech a že budu mít malý důchod - a co ti, kteří nikdy nepracovali a jsou na dávkách a dostanou okolo 10 tis důchodu? to je spravedlnost - já si vše 25 let platím sám a nikoho nezatěžuji, podpora mladých rodin žádná - prý 600 tis na začátek - to nic neřeší, za rok dva jdou od sebe a pak problém, demise vlády - jóoo nejlepší groteska roku, na hradě lidi bez prověrek a nic se neděje - pak tam někdo vyvěsí tu správnou vlajku a hrad je z toho úlně konsternovaný a zmatený, že ji konečně někdo našel, p. Babiše jste vynesli nahoru sami, vlastní blbostí a nicneděláním, však ony ty tupé české ovce zase zvolí naše straníky, něčím jim zalepte oči a hubu a bude fine - bohužel jste se přepočítali a i na severu moravy poznali, že na ně stejně zvysoka kálíte a přijedete jen těsně před volbami a slibujete hovadiny, buďte rádi za těch pár procent od těch tupých ovcí, které mají zrak zastřen komunistickou vlnkou ale abych jen nekritizoval, se zapřením p. Babišovi děkuji za zavedení EET - zvedly se mi tržby na jarmarcích, kde ti, co měli evidovat zmizeli, protože to dělali načerno a tak vyčistil trh, prosím Vás, ať ti staří 60-ti letí páprdové vypadnou z vaší partaje a raději ať někde honí kačera, stejně jsou to zakomplexovaní exkomunisté, konečně nastupuje nová generace voličů, pro které nic neděláte a tak vám to pěkně spočítali a spočítají, howg- to bych toho ještě psal, mj. volil jsem STAN, protože tam některé ty lidi osobně znám, vašeho kandidáta jsem ani neviděl, ani neslyšel a dočetl jsem se o něm až na lístku k volbám, není to smutné?
    • josef.servit.9
      Kdo tomuto obludnému lháři věří? Když socani odstranili odpustky u nenasytných doktorů a lékarníků, tak se to hodilo!EET je dobrá věc, ale přebytek se hned rozebral do škol a obludní
      šmelináři doktoři začali stávkovat. Socani nedodrželi slib, církevní restituce-krádež za bílého dne! Herman a jeho obludná parta zastrašovali a uráželi presidenta a socani se radostně přidali!Bělobrádek se s Hermanem dopouští vlastizrady a socani nadšeně přihlíží????Dostali co si zaslouží. Jégle nelži tu zase!Rátha jste také podrazili, komu patřili miliony podstrčené Rathovi dodnes nevíme a kde jsou uloženy?
    • EET, bla, bla, bla. EET je Babišovo dítě a vyhrál volby. Holouskovi plácají EET pořád dokola jako chachar s prořízlou hubou Zaorálek mlel svůj kolovrátek o trestním stíhání, trestním stíhání, trestním stíhání, trestním stíhání........ volby socanům pohrál "ANTI-LÍDR" *1*
      • Hele eet je zmíněno 2 x v krátkých větách, bez socanů by neprošlo, takže je to i jejich věc. Nakonci jsem p. Babiše pochválil ač nerad. Pokud bych neměl hubu, tak asi nepodnikám a pracuji ve fabrice, odělám si 8-čku a jdu na pivo nadávat na systém ty náš inkognito. *1*
        • PODNIKEJ .... *1* *1* *1*
  • Bohužel si myslím, že tuto stranu táhl pouze Bohouš.Přes různé kiksy byl u lidu celkem oblíben.Nicméně se vyoutoval sám zejména rozpadem vlády a následně probíhající šaškárnou. Dále mu nepřidala "reorganizace policie" od mafijóza Chovance. Poslední kapkou bylo lithium - otevřelo starou ránu v podobě OKD. Firma, která zkoumá podloží má opět vazby na OKD(zastupuje bývalý člen OKD).Nástupci nejsou: Zaorálek je nesympatický ocas a Chovanec je bezcharakterní čuně.Takže se zopakoval scénář ODS, kde po pádu lidem celkem sympatického Nečase došla trpělivost.Restart této strany se v brzké době nedá očekávat.
    Takže k analýze toto, žádný strom neroste do nebe a lulat proti větru nelze. *11*
    • Socani mají nesplatitelné dluhy půl miliardy Kč. Takže jsou v insolvenci. Takže jim soud z úřední povinnosti exekučně zabaví co zbylo vč. Lidového domu a z úřední povinnosti je "rozpustí"! A to je konec socanů v Čechách. Sralbotka, Zvorálek a spol., vstoupí do historie jako hrobaři ČSSD! *1* *1* *16*
  • stačilo si vybrat jiného protivníka, než Andreje s kterým 3,5 roku celkem slušně vládli a pak z něho udělat největšího lotra? To mohli nechat ODSákům a Kalouskovi.
    • felix.julec
      Přesně o to jde.Pokud si socani nepřipustí,že seděli v poměrně úspěšné vládě s Babišem a 3,5 roku jim nevadilo všechno to co naň v posledním roce nakydali,tak nemají šanci na sebereflexi.Kecy,že slízl smetanu nasvědčují tomu,že mají před sebou ještě kus cesty k tomuto poznání. Nepochopili,že kdyby nevytvořil svým činěním prostředky k rozdávání,tak nic tito ekonomičtí neumětelové nic nerozdali.Mohli se vymlouvat stejně jako před tím Kalousek na recesi,třeba zase na sucho.
      Socanům bylo 13,5 % málo tak vsadili na kriminalizaci Babiše a propracovali se k 7,5 %.Zasloužilo se o to celé viditelné vedení ČSSD stejným dílem.Sobotka,Chovanec a Zaorálek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit