Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pochopte, že pan premier skáče, jak pan Kalousek a nahradě pískají
 • Co je to Keller?Kdo o něm někdy slyšel? To právě vykročil z davu?Svůj názopr říkat může kdekoli a kdykoli.Proč mu ale dávají možnost,aby prudil?
 • Ten bordel v tomto státě už nedokáže vyklidit nikdo, ani komunisti!Je nutné, aby si většina národa sáhla až na dno.Pak teprve si lidé uvědomí, jaký podvod byla sametová revoluce v režii světového lháře a podvodníka a začnou volat po vládě silné ruky!A to bude teprve katastrofa!
 • Kriminalni podtext ma cela tato bolseviscka vlada, at jdou na smetiste dejin. *12* *11*
 • pepíčku ty si ještě dítě, proto nic nechápeš !
 • Vážený/á/é/,
  to se mi snad zdá! Ten pravopis je hraný, nebo Vás to takto učili? A kde? PORG?

  Jinak si myslím, že to tak dopadne, jak to nastínil p. Keller. My totiž víme o něco více, jak to probíhalo v Británii za "soudružky" Tchatcherové. Také samé reformy, utahování opasků na jedné straně a na druhé...
  Tady se jedná podle stejného scénáře, bohužel, to je dávno překonané, a to by si měli soukmenovci typu Kalouska, Nečase, uvědomit.
 • Keller je komunistické *12* ! *11*
 • Pouze znechucen Kalouskem tím zločincem,já přímo bliju !!!
 • Lépe se to asi nedá napsat. Jen bych dodal zrušit armádu žoldáků,kteří nejsou připraveni bránit naši zem, ale jsou ochotni kamkoliv vyrazit na dobře placené zabijácké "mise"!!
 • Jseš k-kot !!!!! *5* *12*
 • Škromacha taky nechci, ale znáte tady někoho nekomprromitovanýho ?
 • Lékař se snaží pomoci pacientovi, ne ho zabít a prodat jeho orgány. Rakovinou jsou v tomto případě právě naši "vrcholoví" politici, ale hlavně jejich páni v zákulisí. TAhle země je na dlouhá desetiletí v pr_deli. Zodpovění politici by podle mě byli takoví, kteří by se vzepřeli lobbistům, prosadili by zákon zakazující lobbying jako takový, kteří by nejen škrtali na straně výdajů, ale také zvedly příjmovou stranu milionářskou daní a důsledným vybíráním daní od mezinárodních korporací a bank u nás působících, ale hlavně důsledným proštěřením a potrestáním tunelářů a korupčníků a zabavením jejich majetků, zablokováním kont a vrácením ukradených prostředků do státní pokladny. Dál takoví, kteří by aktivně pracovali na politické kultuře prosazením referenda zahrnuijícího i otázky církevních "restitucí" aj. témat, která lidi s-rou. Pak by nebylo potřeba škrtat a mohlo by se začít koncepčně měnit systém bez toho, aniž bychom zabředávali dál do deficitu rozpočtu atd. Dál takoví, kteří by si vydupali na EU to, že v mnohem větší míře smíme sami vyrábět to, co chceme v množství, ja v jakém chceme a vyvážet to kam chceme a nemuseli se omezovat kvůli podpoře výrobců v jiných zemích. Možná by to bylo i o vystoupení z EU. Ale to je jen takový výkřik, jdu demonstrovat.
 • Keller ví, o čem mluví, protože stejné procesy jako teď u nás probíhaly už před lety v západní Evropě (Thatcherová), takže nic nového pod sluncem, proto to vypadá, že všechno ví, všechno zná. Většinový normální člověk tohle vůbec neví, protože v novinách se o tom samozřejmě u nás nepíše a ještě dlouho nebude a většina našich sociologů a politologů vůbec nemá buď odstatečné znalosti nebo odvahu se k věci vyjadřovat kromě několika málo (Pehe, Šiklová a kdo jiný?). Proto je obyčejný český člověk lehce dezorientovaný a manipulovatelný. Schválně jestli bude mít pravdu s těmi předčasnými volbami. Říká, že nebudou. Já myslím že kriminální elita téhle země je zatraceně nechce, jinak by přišli o koryta a poslanci a současná vládá o platy. Taky se ukazuje, že John není až taková mr.cha, jak to lidi v poslední době viděli, to je můj názor.
 • JJ ,asi tak nějak. *2*
 • Je empiricky dokázáno, že bohatí a mocní zneužívají schopnost empatie daleko častěji k manipulátorství a intrikaření, než zbytek společnosti. Co více dodat.
 • Davam Ti za pravdu,ze celou dobu lzou!
  Nechapu proc za 2 roky teto vlady nepadla zaloba na s.Sobotku z CSSD za privatizaci MUS,OKD,Benziny,Telekomu...
  Me totiz pripada,ze tyto dve strany(ODS-CSSD) navzajem kryji sve kradeze!
  Jak je mozny,ze nepadlo jediny obvineni na hejtmanstvi ze strany vlady a policie?Krom jedinyho europoslance za CSSD na hejtmana Pardubickeho kraje....
 • Už se stalo...
 • Hurá,ať se k moci dostanou pan Sobotka,Škromach. Ti nám lhali za své moci tím,že ze strachu neplnili své sliby ze svých volebních programů v roce 1997,2002,2006 a hlavně ve svých vládních programech v roce 1998,2002. Dále ve volbách 2008(zrušení poplatků u doktora) V roce 2008-9,když hlásili,že mají recept na krizi atd. a po shození vlády utekli od zodpovědnosti jako malí kluci a pouze při projednávání rozpočtu na rok 2010 zvedli deficit o 53 miliard a vinu svádí na pravicovou vládu. Zaručeně chcete ve vedení lidi,kteří mají plná ústam krásných slibů,ale jejich realizaci nechtějí udělat,neboť by voliči poznali,že slibují Potěmkunovy vesnice Nebo snad máte v záloze zodpovědné politiky_ Nevím proč by měl být odsuzován lékař,který se snaží vyléčit rakovinový nádor infikovaný tété republice v letech 1997-2006, Každé léčení bohužel napřed bolí.
 • Ach jo. Dál není co dodat !!!
 • Sociolog Keller je možná schyzorenik, když na jedné straně se vydává za vzdělaného "chytrolína" a vzápětí na "babku drbnu", kterí ví všechno nejlépe. obviňovat kohokoliv veřejně se slovíčklem "MOŽNÁ" je to potvrzuje. Pokud není schyzofrenní, tak jistě naivní tlachač.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit