Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • základní pravidlo pro přežití (dobré bydlo) v Česku:
    Bez korupce není života. *16*
  • Nemohu nic jiného než souhlasit
  • Ale, já jsem v Bohnicích stále, heč... :-)
  • Ty to tam nějak znáš, jak dlouho jsi tam byla? Pochlub se !! *3*
  • Dobře to napsala paní profesorka. Teď, když je na hradě pan prezident Zeman snad bude lépe a on si na ty Kalousky a Nečase posvítí.
  • Koukám, že jsi další adept na ústavní léčbu v Bohnicích...
  • Ty jsi taky raboval? Tak se styď!!
  • babujagu upálit na ohni!! *16*
  • Máš pravdu.Politické čachry se hrají na celém světě.Na trozdíl od ČR,jak je to přes čáru,tak začne rechnování a jdou od válu.U nás když selže všechno,v nejhorším jim nakonec dá pardonp.prezident.(Naposled Klaus.)
  • To: Babajaga Ty nejsi nána rudá ,ale modré lejno.Je horko,dej si na tu svoji blbou palici led.
  • Je nejvyšší čas aby si Hrad dal konečně na vlajku heslo PRAVDA V KOCOURKOVĚ ZVÍTĚZÍ. *1*
  • Už máš kotel plný jedu, babojago ???
  • Ona i státní VŠ není zadarmo a režie kolem studia není malá.Nemyslel jsem soukromou VŠ.
  • Nána rudá zase něco vyžblebtla! Toto jsou argumenty:je to korupce,protože jsem to řekla! Že to dělali a dělají i naši soudruzi z KSČ a ČSSD v krajích? Ale to je něco jiného,to jsou konstruktivně myslící soudruzi! F U J ! ! ! Šmejdka ! *6* *6* *6*
  • Své děti pošli do soukromých škol a studium jim zaplať. Školu jistě za tvoje peníze vystudují. V hlavách budou mít místo vědomostí modrý hnůj. A v kapse titul doktora práv. A potom jim najdi zaměstnání v dozorčí radě, kde budou zvedat ruku podle přání jiných. A mozky budou mít vylágrované po tatovi. To je perspektiva!!!
  • A tak nám tu vyroste generace doktorů, proto, že tatínek byl také doktor a inženýrů, proto ,že tatínek byl také inženýr, to že nemají ani na střední školu nikoho nezajímá. Mají prachy a koupí si každého. Jak se dostat na dobrý flek nám ukázal třeba Marek Benda, zdědil místo po otci a to, že si koupil titul Bc. v Plzni ví každý. Dnes nám takovíto tupci chtějí kázat morálku. Vždyť ani neví co tohle slovo znamená. Člověk, který nemůže mít vlastní názor, tak to tu již bylo " Kdo nejde s námi, jde proti nám", nebo " Musíme táhnout za jeden provaz". To jsou politické strany, které nás stojí miliardy a vlastně pro nás nic nedělají. Pardon, až na komedie, které můžeme sledovat v přímém přenosu. Byl jsem vychován tak, že za lež mi táta dal facku, že jsem vzal druhou o zem. To by ale naši politici museli vládnout v leže.
  • Nejsi náhodou také jeden z těch rudých před rokem 89 nebo jeho potomek?Ta banda totiž existuje a to ve formě skrytých sabotérů a hlavně fínančních mocipánů.Nejsem bohužel jeden z nich,ale o mnpha vím a vím jak rabovali po roce 89 republiku půjčkami,které dosud nesúlatili,ale zaplatili jsme je za ně bohužel my ostatní,oni se jen smáli. Dostávali milónové půjčky bez záruky.
  • Ale jo, korupce kvete po celém světě, dělají ji lidé i politické strany. Ale jenom takoví, co mají na to prachy. Já na to prachy nemám a tudíž jsem dodnes za celá desetiletí nikoho nezkorumpoval. Sám nevím, zda bych toho byl také schopen, jelikož na úplatky stejně nemám, tak to neřeším..asi ano, ale nemohu to tvrdit. Není to ale výsada jenom komunistů, jak se snažíš namluvit lidem, naopak dneska je ta korrupce milionkrát častější a s mnohonásobně vyššími hodnotami. Jak vidno, patří korupce úplně všem, tobě také !!! Politická ekonomie rozeznává 4 formy nadhodnoty a to: 1) Průmyslový zisk. 2) Obchodní zisk. 3) Zemědělská renta. 4) Úrok. Zřejmě pátou formou je ten úplatek, ale žádný vědec jej do této vědy nezařadil....
  • Benda je směšný a spíš pro srandu, než aby se ho někdo lekal. Mrňavej, brejličky, držtičku jako drahej pejsek a kničí a piští, jako myši...
  • No, jo, např. kočka je ve skutečnosti také pes, že jo ??? Navíc je vražedkyně, protože zabíjí myši - a to jsou také boží tvorečkové, ne ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit