Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A největší lež je fráze že chudí lidé záviděj těm úspěšným a bohatejm. Problém je že bohatství vzniká většinou tak že politici a podnikatelské mafie bohatnou tím že okrádají stát a tedy i lidi. To jsou ty cinknuté veřejné zakázky a tunelování co ožebračují národní bohatství a dávaj peníze do kapes zločincům v oblecích.
    Jen málo lidí zbohatne svejma schopnostma a poctivejma praktikama. Takže proč máme jako společnost trpět že se tady zločinci obohacujou na náš účet a jejich političtí kolegové nám pak naordinují utáhnutí opasků a drahotu na zaplacení jimi způsobených škod a dluhů.
    Tak vzniklo to zázračné bohatství polistopadovejch prasat.
    • Velmi dobře. shrnuji: nic vybudováno, samé dluhy. Aby jeden zbohatl musí druhý zchudnout.Už není vykořisťování člověka člověkem, teď je to obráceně.Místo pravicových rozkradačů a synků si rodiče měli vzít raději čápa.
  • Úcta k pracujícím u pravice nikdy nikde nebyla. Ti si váží jen peněz a " šikulů", kteří je mají. Na tom jak je získali nezáleží. Obyčejný člověk je pro pravičáka míň, než jeho pes se vznešeným rodokmenem.
    • Úcta k pracujícím u pravice nikdy nikde nebyla.

      Bohužel TI pracující volí tak jak volí i ty pravicové.
  • Ta podivná chátra (podle Koďouska) zneužila k protestu 17.listopad. No je to jen jeden den. Oni zneužili celých 20let a rozkradli co se dalo.
    • A předtím zneužili PADESÁTÉ VÝROČÍ NĚMECKÝCH VRAŽD českých studentů a uzavření českých vysokých škol velvetovou komedií.. stejně jako KATOLICKÁ CÍRKEV vymyslela svatého dvorního intrikána Jana Nepomuckého k zakrytí svaté památky svatého mistra Jana z Husi. Lezou přeci naším jménem do německé (_!_) *10* *12* *12* *16*
      • PRO --MEDi KOLOG---nelezete jenom němcum ale všem *12* *12*
  • zlodějští modří politruci PROHLAŠUJEME ------v žádném případě nepřipustíme „komunistický demokratický centralismus“. Naopak ještě víc utáhneme šrouby naší pseudodemgratycké polofašistické totality. Žijete si holoto jako prasata v žitě. Zatím jsme na vás byli hodní, ale teď vám začne ta pravá modrá ľuďácko-fašistická vojna. To vám vzkazuju já váš milovaný lidovecko-čtyřkoaliční-topácký zkorumpovaný recyklát Mirďa Kalousek.
  • Hodně se mi líbí slova o demokracii.. ;) Když komunisté ted (stejně jako v 1948) vyhrávají demokraticky volby - protestují demokratičtí lidé na náměstích proti vládnutí komunistů? To je divná demokracie .. že? *1* To popírají tedy samotnou demokracii že? *1*
    • Oprava komunisti vyhráli volby v roce 1946 a to téměř padesátí procenty.Mládež, která protestuje proti výsledkům demokratických voleb, toto činí na základě mediální masáže, za kterou by se nemusel stydět ani hitleruv ministr propagandy.Ano komunisti tady zavraždili asi třista a zavřeli asi pět tisíc lidí ano bylo to špatné, ALE
      Němci tady v letech 1939 až 1945 povraždili půl milionu lidí a další milion zavřeli a perzekuovali. A s těmi jsme kamarádi Pro ne stejný metr
  • To má paní profesorka Dvořáková pravdu.Pan Kalousek vůbec neví,že při demokracii se dodržují zákony a předpisy a to u nás nehrozí.U nás není demokracie,ale anarchie.
    • souhlasím Kalousek už asi nic nechápe, právě tento den byl správný.
  • Potrefený kretén.,i se ozvali. Co si ta vládní banda dovoluje je už nesnesitelné. Nenechme se urážet těmito zločinci.
    P.S. Cenzor mně zakázal použít slovo kreté....n, ale diktátor Kubera může.
    • ty si pravý švejk---to bonzovaní maš v krvi fuj *12*
    • Všiml sis,že někteří co zde píšou,jako např. "komunisti jsou zločinci" mohou napsat klidně 20 řádků zatímco jiným to cenzor nedovolí,nebo dovolí např. takovému "antiparoubkovi" používat bez omezení sprostá slova,zatímco jiným ne. Mám takový dojem,že to jsou přímo pracovníci redakce Tiscali,proto ta privilegia.
  • Znova opakuji "Demokracie ano ale pro koho!" "Svoboda ano ale pro koho!"Za kapitalismu to jinak nikdy nebylo,není a nikdy nebude a proto musí kapitalismus padnout!
  • Demokrat Masaryk nechal do lidí střílet tak uvidíme co vymyslí dnešní demokrati.. ;)
    Zbraní je dost... *16*
    • Máš dokonale vymytej mozek, šmejde bolševickej.
      • Zato Ty máš už nakradeno a teď se bojíš, ýe budeš platit lumpe.
    • Jen ať to zkusí, my máme také zbraně. Na střelbu odpovíme! Pokud chtějí občanskou válku, tak ať si poslouží. *10*
      • Máš prt, šašku!
        • Až budeš ležet na zemi s prostřelenou hlavou, tak už nebudeš mít možnost psát tyhle blbosti do téhle stupidní diskuse. *3*
        • Až budeš ležet na zemi s prostřelenou hlavou, tak už nebudeš mít možnost psát tyhle blbosti do téhle stupidní diskuse. *3*
        • Až budeš ležet na zemi s prostřelenou hlavou, tak už nebudeš mít možnost psát tyhle blbosti do téhle stupidní diskuse. *3*
        • Až budeš ležet na zemi s prostřelenou hlavou, tak už nebudeš mít možnost psát tyhle blbosti do téhle stupidní diskuse. *3*
        • Až budeš ležet na zemi s prostřelenou hlavou, tak už nebudeš mít možnost psát tyhle blbosti do téhle stupidní diskuse. *3*
  • Za poslední rok jsem změnil

    -BANKU protože mne vytáčela její nenažranost v poplatcích,
    -DODAVATELE PLYNU protože navzdory zateplení a rekonstrukci domu, efektivitě a úsporám ve spotřebě, šroubovali ceny,
    -POJIŠŤOVNU S POVINNÝM RUČENÍM poněvadž hovadsky navýšili pojistné o 50 procent.

    Ještě mi zbývá změnit, pokud mne naštvou TELEFONNÍHO OPERÁTORA a ty POLITICKO-KORUPČNÍ FOSÍLIE. Zatím to beru s humorem a nadledem. Ale mne nikdo dlouho sr...t nebude!!!!
    • Vidíš volle, za komoušů by sis vybírat nemohl.
      • proto jsem je změnil, troubo
        • A teď už seš spokojenej?
          • no ještě natom musím zapracovat. propašovaly se mi tam nějaké zmetky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit