Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím že spíše než póvl jsem vorkoholik, v každém případě však jsem také v "mocenské skupině" pana Zemana, Klause a dalších pár milionů občanů ČESKÉ REPUBLIKY, protože chci udržet ČESKOU KORUNU i ČESKOU STÁTNOST. A kdo chce euro a občanství Unie, ať si volí Schwarzenberga a jeho Kalouskovskou "mocenskou skupinu"
  • Po zveřejnění výsledků do posledních parlamentních voleb jsem napsal krátkou píseň:
    Říkám vám důchodci bude nám hůř,Kalousek a Nečas brousí si nůž.
    Ostrouhají vaše renty,aby měli víc pro prominenty.Mnozí z nás před něma varovali,Mádl a Isová verbovali, dědy,báby porazíme,na jejich zásluhy nemyslíme...Jednou to vy mladí pocítíte, pak krutou pravdu snad pochopíte,Tuneláři jsou elita,vy jste se chovali jak jelita.
    ..........Jak to tak vidím...,u presidentských voleb,poblouzněnímnohých mladých pokračuje.
  • Hovořeno jest jak to chodí směrem na západ od nás,ovšem směrem na východ je tomu naopak,tam to bohužel chodí jak za cara !
  • Tak ať si Frank poslouchá Klause nebo Kalouska. Já radši poslouchám paní Vladimíru.
    Je to otázka charakteru myslím.
  • Ale to se u nás děje téměř 24 let. A za pomoci médií to potrvá i nadále
  • Komunisti a kapitalisti celého světa - vyližte si p...l . Celému světu mír a klid v duši.Nazdar.
  • Zaznělo slovo boží a chce se uvažovat o emigraci. Kdy již redaktoři přijdou na to, kým paní Vladimíra je. V té poslední otázce se ta její charakteristika dá najít. Ovšem pouhou negací toho, co by, jak říká, ve svých snech chtěla.
    Pustím rozhlas - paní V.D., pustím televizi - paní V.D., juknu na internet - paní V.D., otevřu noviny - paní V.D. a její populistická a neupřím,ná moudra k čemukoliv.
    Bojím se otevřít konzervu.
    • Skoč pod letadlo,jdi se oběsit do rybníka,nech se přejet tramvají a buď šťasten !
    • Póvl se ozval.
  • Soudružko Vladimíro Lenin-Dvořáková....už dál nemusím.
    • Trefné, souhlasím s paní Prof.Dvořákovou. Hlupáci, běžte raději dělat něco užitečného a neremcejte zde.
    • Patříš asi k těm blbům se slepičím modrým mozkem, kteří si myslí, že mohou každého urážet!
      Nebude jim to zapomenuto, doplatí na to!
  • dnesni bordel a neporade maji vinu prevleceni komuniste.
    • takovej nebyl ani za soudruhy *1* *2*
  • To jsou ti, kteří plní stránky Blesku, CHACHA, plní Tv pořady typu VIP
    Nikdo sice není dokonalý, ale pokud tyto "vzory" budou presentovány jako "VYVOLENÍ" , tak ten Augiášův chlév nebude nikdy vyčištěn!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit