Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Věc Makedonie naše zbytečná starost

  • Stejně není o co stát. Aspoň se tato země vyhne křtánu fašistické euroříše, žaláře evropských národů.  

  • goyim

    Tak to jim musíme blahopřát. Do EU může chtít jen blbý nebo navedený.😂

    • Už se pisatel odstěhoval z EU, když se nepovažuje za Evropana?

      • goyim

        Evropanství nemá nic společného s EU. Geograficky do Evropy patří i Rusko - až po Ural. Přestaň se tady ztrapňovat.

      • josef.chmela

        Pisatel může být evropan a nemusí být vyznavač EU. Tak jednoduché to je a nemusí se ani stěhovat. Ale pochybuji, že to někdy pochopíš, když zde neustále někoho někam stěhuješ.

  • To mě tedy fakt mrzí. 🥴 Pokud to záleží na jednom panáčkovi, tak ať tam raději nelezou. 

  • Kluci makedonští! Ale v EU není o co stát.Tady si dělá Brusel co sám chce. Vymýšlejí kraviny a nesmyslná omezení. Kdybychom před vstupem věděli co nás čeká, těžko by se hlasovalo tady okolo pro vstup. Aktuálně je EU pumpa na peníze evropanů. Peníze které nám tady měly logicky sloužit.

    • Pokud se pisatel nepovažuje za Evropana, nic mu nebrání odstěhovat se do východních stepí nebo kamkoli jinam. 

    • josef.chmela

      Já to tušil, proto jsem hlasoval proti vstupu do EU.

  • Může být normální někdo, kdo chce do EU a NATA ?

    • A může být normální někdo, kdo zpochybňuje. že jsme vždy byli a jsme Evropané, nikoli východostepní nájezdníci a proto patříme de Evropy a tedy do EU a do NATO? Pokud ho fascinují východní stepi, co mu brání, aby se tam odstěhoval?  

      • no jo teď tomu rozumím  pan občan doufá v obnovu třetí říše fašoun je to, proto tak agituje, má vztek že mu ti stepní nájezdníci v 45  zapli tipec

    • josef.chmela

      Nemůže, protože do těchto institucí chtějí pouze pokrytci, lháři, zloději, podvodníci, výrobci a prodejci zbraní, podporovatelé válek a zbrojení, militantní magoři a všichni imperialisti a uchvatitelé světa.

      Obyčejný člověk jde do práce, stará se o rodinu a má celou EU a NATO u zádele.

      • Tak nějak jsem to myslel i já... Strategického partnera tak malá země uprostřed Evropy, jako jsme my, potřebuje, ale to nebrání víceazimutovému zaměření země a přeorientování na východní velmoci - nakonec takový je ve světě trend. Ale my budeme skanzenem blbosti obzvláště dlouho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit