Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kez by tahli do propadliste dejin...
  • Bezpečnostní riziko pro tento stát je rozhodně holobrádek vyškolený v USA a CIA než neškodný lustrační zákon,který ztratil platnost hned jak byl vydán.Převraťáci v sametovém podvodu se již zabukovali do ostatních stran .Sobotkovi se divím,že si nevzal Okmuru.
    • moje řeč, okamura by konečně skoncoval s cikánama a šikmookou verbeží *1* *1* *1*
      • to jo jo ale--pěkně do řady nejdřív ty a potom rom--nevidim žádný rozdil--v dobytčáku už tvý předci byly ale nevyšlo to *12*
  • No konečně, už dlouho na vládní úrovni vládla nuda *3* *4* *7*
  • Už aby byla vaše strana v propadlišti dějin. Jenom škodíte. Zpátečníci. Styďte se za vše co prosazujete.
  • Á, vydírání začíná. Lidovci jsou něco jako tzv. strana Lidem v Toljově vládě. Malí, bezvýznamní, ale o to více zákeřní, pomstychtiví a k moci se deroucí. Koalice s touto stranou rovná se politická sebevražda.
    • ono to sacanům dojde až bude pozdě.... hmm akorát nevím jestli to bude dobře či špatně...
      • česesd tímto aktem potvdilo, že jsou vlastizrádci, což ostatně jako vždy *16*
    • Babiš a ANO je nechtěli, to ČSSD nemohla chodit bez lidovecké berličky.
  • To musí být taky blbá bába ta Roitová!!
    • Baba Roithová je vyčůraná jak mraky, ze kterých naprší tolik vody, že vznikne potopa. Rotuje Roithová po všem možných dobře placených postech. dvacet let V EU si nahrabala, nyní potřebuje se opět někde uplacírovat za pěkné peníze daňových poplatníků. A takovouto sebranku jižní Morava volí, jinak by si fláterníci nikdy ani neškrtli.
  • Ten Holobrádek se tváří jako papež Pius, magor pitomý!!
  • Sobotka je sebevrah že si vzal do vlády kůrovce - lidovce. Potřebuje je však. Na ně
    pak svede fakt že s církevní restituční zlodějnou nic neudělal.
  • Tyhle škůdce je třeba vymlátit s církvemi, ODS a TOP 09.
    • Pro Pepone.Máš plnou pravdu.
    • zapomněls ještě na všecky lidi jiného názoru než vy, komouši
  • Nevím proč se z toho lustračního zákona dělá pořád taková věda.Ti co skutečně měli nejvyšší posty jsou dávno ve všech stranách co jsou dnes v parlamentu.A pokud zrušení lustrace dopadne nic strašného se nestane.Spíš naopak odejdou z vlády lidovci.Mám, ale pocit, že nás tolik štěstí nepotká.
    • To je dneska o něčem jiném. Zrušení lustrací je pastička od KSČM na Holobrádka. V prvním kole se chytil. Nyní bude muset v případě lustrací vypadnout z vlády, jestli to Sobotka pochopil. KDU nikdo nepotřebuje, kromě církve !!! Však si Holobrádka vezme Duka na kobereček a bude na něj řvát, co je to za vola !!! Lustrace jsou dneska už bezvýznamné a nikdo je nepotřebuje, ani KSČM je nepotřebuje už rušit. Pochopil jsi správně bezvýznamnost toho zákona. A Holobrádek je hlupák, co skočil na špek. Nyní je to potřeba dotáhnout do konc a to je na Sobotkovi. Může použít proti němu argument, že nebude v koalici s pidižvíky, kteří jsou do počtu a přitom vyhrožují a dávají mu rozkazy...A bylo by to. Mám ale pocit, že Sobotka je sralbotka, už to kolikrát prokázal...Nu a pokud by přesto KDU odešla, tak ČSSD + ANO mají volné ruce na frestituce,prostě na všechno !!!
      • Zase nekoukej k tomuhle patvaru jako k modle, ono ano i gestapo sobotky je stejná pakáž *16*
        • No o tom právě píší, že Sobotka je stralbotka strachy uprděná. Bojí se šlápnout do pofiderního rizika a nechápe, že má před sebou obrovskou šanci udělat z ČSSD jasnou jedničku !!! Radši se podělá, jako před nám veverky, když je Kalous vystrašil novými volbami. Dneska přece tohle nehrozí.
          • Já to vím, ale na druhou stranu si nedělej iluze, že jsou to partaje kterým jde o stát.
            • Spíše mě napadlo, jestli sobotka nemusí, jestli ten hnůj nemá nůž na krku, nebo nějakou dohodu, tedy podraz na voliče. *16* To vyplývá i z toho: Jinou alternativu nevidím, jak řekl
            • Tak to mi nenapadlo ani ve snu. Právě proto mám pochybnosti o Sobotkově postoji, posere se a vyhraje Holobrádek. Sobotka si ovšem pohorší u Babiše, nemluvě o většině národa a nebude už mít šanci se nikam za něco schovat. Nikdo mu nebude věřit. No on se patrně před volbami uvázal černoprdelníkům na jižní Moravě, a ti zajistili u religiozních občanů pro něho hlasy. Vyměnil tak šanci na schopného státníka za slouhu církve. A to jejbv příštím kole vyhodí ze sedla a s níkm i celou ČSSD, která skončí v opozici. Rázný chlap by tady nezaváhal ani na minutu...a holobrádek by si mohl jít holit bradu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit