Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zjevně tedy nejste příslušník cílové skupiny, příznivec senátorův a asi ani člen ODS. Možná jste i politolog.

  • chytrej.honza

    Filie, já ten projev hodnotím jako velkou ubohost.

  • chytrej.honza

    Promlouval? Vždyť to neuměl přečíst ani z papíru.

  • chytrej.honza

    Vejprte, nechtěl jsi říct solidní politické dno? Ten člověk je dobrý tak leda ke žvanění po hospodách.

  • 100x lepší, než Kubera a hlavně než ten, co teď sedí v Lánech...

  • Hospodský žvanil je moc moc slušná definice. Místní ožunk a nálevka má ambice na Hradčana? Na druhé straně pokud už se tam hlásil takový lidský a společenský odpad jako Mirek špína Topolánek ....
  • K národu může promluvit každý, kdo má co říci, nebo dokáže získat "frekvenci" nebo prostor na novinové stránce.

    Je to obsahem práce politikovy.

    Na divácích, posluchačích a čtenářích pak je hodnocení obsahu projevu.


  • Dokázal byste poskytnut nějaký z vámi kritizovaných vtípků o kašnikovech a saudském velvyslanectví? Jinak nemohu posoudit, zda by mi vadil.

  • S tím "odpad" lze souhlasit, nicméně na vývržcích kritizovaného nenacházím pravicového zhola nic.

  • Co se týče vašeho angažmá v KSČ, zachytil jsem to v nějakém zdejším komentáři a netuším zda je to pravda, jak poznamenávám ve svém komentáři. A i kdyby to byla pravda, bylo by mi to jedno.

    Dávám přednost oslovení "Filie", "Filií" není v českém textu použitelné a "Filiusi" by bylo korektní snad jen s dovětkem "Baňik, pyčo!".

    (Jene Amosi Komeniusi / Jene Amosi Komenie atd.)

  • josef.chmela

    Škoda času na tebe, jako ukázkového primitiva, reagovat

  • Takhle to dopadá, když člověk ve stáří totálně zblbne a ztratí sebekontrolu. Za co by chtěl Kubera být prezidentem? Za to že existuje? Určitě se najdou další kandidáti stokrát lepší charakterem i vyzáží.

  • Hlas pro Kuberu se dá relativizovat. Pokud by to měl být hlas proti kandidátovi na prezidenta typu Drahoše, pak pochopitelně bych dal přednost Kuberovi.
  • Kubera = solidní politický průměr, který ovšem nestačí na solidní výkon funkce prezidenta ČR. Jeho hlavní předností je vášnivá příchylnost k tabákovým výrobkům, ale to nestačí k poslání státníka.
  • A proč prosím?

    Může-li v současné době zasviňovat prezidentský stolec taková zrůdná hnída jakou zeMAn bezpochyby je není jediný důvod proč by nemohl být prezidentem v příštím období člověk. Ať už jakýkoliv bude vždy o 1.000.000.00% přijatelnější než to současné rusofilckové -píííp-.

  • Pavel.Jegl

    Pane Filiusi.



    Na rozdíl do pana Kubery jsem v komunistické
    straně nikdy nebyl, byť nejsem o tolik mladší jako on. To však neznamená, že to
    panu Kuberovi vyčítám, ani to v komentáři nepřipomínám. On do partaje vstoupil v době Pražského jara a byl tam krátce.To je něco jiného, než hnát se tam za normalizace. Co víc, Jaroslav Kubera svými názory dokazuje, že
    není zakuklený marxista, ale liberál.

    Zvratné "se" je v textu opraveno, děkuji za avízo.

  • Novák Vám vadí a vyjadřování Zemana v Hovorech z Lán a v rozhlasu , či vtípky o kalašnikovech a Saudském velvyslanectví ne.Přitom nejde o spor Zeman versus novináři , ale o vraždách hovoří jako o něčem co by bylo žádoucí dle jeho úsudku i zde.Jste divní příznivci Zemana i Babiše , prostě pokud se Vám zločiny hodí tak na nich nevidíte nic špatného a ještě to zcela veřejně říkáte.A není to o tom že by Zeman občas neměl pravdu či Babiš , ale o tom veřejném prostoru , to si nedovolí ani Trump a že se mu to také nehodí.

  • chytrej.honza

    Neuvěřitelné, co se  v naší politice děje. Z hospodského žvanila se stal druhý nejvyšší ústavní činitel. Jak potom má tato země fungovat?

  • chytrej.honza

    ...no ty ses tedy vyved

  • chytrej.honza

    ...blbej seš na to zřejmě dost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit