Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VV a John-SZ a Bursík - po volbách mimo Parlament
  • Zklamal,ale štourat se v jeho soukromí ,že odvezl svou dceru....nepovažuji to za vhodné téma
  • Kdyby všichni hajzlové kteří nam vládnou,nebo zatímještě nevládnou,byli opravdovými hajzly-rozuměj záchodovými mísami-tak výrobci těchto věcí zkrachují.Jsou ovšem takoví pro které je toto pojmenování málo výstižné a slabé. Radek John je jejich vedoucí-kdo si vzpomene na jeho výroky o papaláších a jízdě do parlamentu tramvají,ten mi snad dá za pravdu.Já osobně mám radši lumpy o kterých to vím,než ty kteří se tváří jako by s tou soucítili a jen dostanou křesla se rychle naučí užívat papalášskýchvýhod. Radku FUJ !!!!
  • John je prolhanej ubožák. Na jeho sliby jsem naštěstí nenaletěla. Lže jako když tiskne. *12*
  • Pro argus@tiscali.cz. Johna lze přirovnat k raketě.Nejprve rychle vzhůru a nyní rychlý pád dolů.Na jednu přitroublou frázi se v politice nahoře se jeden těžko dlouho udrží.To i SZ ,přes troubovitost svého programu,měla delší přízeň přihlouplých voličů,než VV.
    Jsem bez hříchu.
  • Radek John?Stejný darebák jako jeho nadřízený P.Nečas - lidumil a bytostný konzervativec .Je s podivem,že p.Johna jeho bývalá žena pí.Adamovská tak vehementně obhajuje.Inu ,všechno jedna pakáž !
  • tak jak to dělají všichni normální(neparlamentní) lidé když nestíhají tak si bohužel musí přivstat...ale to že zavezl svoji dceru do školy je jaksi vedlejší jde o to že se opět jaksi si opět na...l do huby...poprve to bylo nikdy s dinosaury a na věčné časy s Kalouskem...
  • Vše tento darebák kritizoval a sám není o nic lepší naopak další hajzl sedí ve vládě. Díky bohu že jsem ho nevolil.
  • Normální jednání v této zemí, kde lež je více než pravda.Pan John se potřeboval finančně zaopatřit, když ztratil dobrý "džob" na Nově a kde kapnou lehce peníze? No přece politika!!!! Lidskou psychiku má prokouknutou a tak vsadil na důvěřivost lidí , kteří mu fandili jako novináři. Naletěli "véčkařům" a Johnovi se ten tah vyplatil.Ttapné,trapné!!!!!!!!!!!!!
  • Já Johna nemusím, ale vy kritici skuste vymyslet: Jak dostat 7 letou dceru do školy a sám být včas v úřadě. Reálné řešení sám odměním !!! . . . a teď buďte chytří *1*
  • Radka Johna jsem měla ráda ale už jsem změnila názor.
    SAME SLIBY!!! (NEVOLILA JSEM HO)
  • káže vodu a pije víno, příležitost dělá zloděje, to je pro každého.
  • kdo jsi bez hříchu napiš zde něco
  • Vždyť to začalo už tím, jak prohlašoval, že V(šichni) V(oli) do vlády v žádném případě nepůjdou, a potom je schopen jít přes mrtvoly pokud nedostane Vnitro. Proč asi , snad nepotřeboval něco zakrýt???
  • Ale heleďme se,John se nám pěkně vybarvujeUž se hájí tím,že co není výsloveně zakázáno tak je vlastně povoleno.S tím bych souhlasil,ale co Johnovy sliby?Už se z toho asi vyspal.Ale dobře nám tak!
  • Ti co se nechali nachytat na jeho přihlouplou frázi o boji s dinosaury,by se měli podívat do zrcadla.Vždy tam uvidí pořádného v.o.l.a.
  • další hajzl ve vládě!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit