Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ze Sobotkou my neměl mluvit nikdo.Větší blb než on a Kalousek ještě v politice nebyl
  • Vše jde podle plánu..rozeštvávej a panuj..Je to jen další forma tzv. jiné úrovně řízení a již předvolebního boje s cílem odstranit vývojově přežitého a velmi slabého Sobotky atd..na jiná pravidla řízení po příštích volbách a je už jedno kolik lidí k volbám půjde, či nepůjde..Vrána vráně a oligarcha oligarchovi oči nevyklove..a o občany tu ani nejde, protože ti už nechodí dlouhodobě ani k volbám, natož aby se v obrovském množství zvedli a vydali do ulic s cílem se aktivně bránit, jako prokazatelná i zcela oprávněná většina, nad "menšinami" a tu darebáckou bandu a jinou parazitní svoloč i další darmojedy., co se starají jen a pouze o svá koryta, kšefty, "neziskovky" a "menšiny" na které jsou peníze kupodivu vždy, právě z daní pracující většiny..,dostat pryč od válu a nebo klidně i do černé "zadek"..Pak by se rychle ukázalo, že peněz od pracující i všechno platící a trpící většiny občanů, je naopak relativně dost pro všechny pracující i skutečně potřebné..ne však pro nenažrané a arogantně drzé "politiky", parazity, menšiny, neziskovky a jinou svoloč., co se z toho až velmi dobře platí i živí..
    • Napsal jste to hodně dobře a já dodávám jednou větou - přišel ten správný čas nakopat jim zadel.
      • ... super duet primitivního póvlu :)))
        • máš ženskou plešatej impotente? Nemáš, kdo by chtěl plešatýho blbce s dementním vnoučetem!
  • Kalousek je korunovaný blb. Ve škole nás učili co znamená zásada prvního dojmu. Ta zní- z dálky vypadal jak blbec a když přišel blíž, tak to byla pravda.
    O Kalouskovi se nedá říct nic pozitivního,stejně tak i o TOP09,která spěje úspěšně k svému zániku.Dnešní průzkum to potvrdil - TOP se mění na STOP.
    • je to politická troska a ostuda TOP 09
    • Tak se nedívej do zrcadla, mohl bys také mít první dojem.
  • Buď ať je to pro všechny nebo ať to zruší. Bez ohledu na to, jestli do toho už někdo investoval nebo ne. Připomíná mi to dobu před dvaceti lety. Mám fa na množení okrasných a ovocných dřevin. Musel jsem dělat zkoušky, nastudovat zákony a zaplatit poplatek 10 000kč. Dnes je to bez zkoušek a zaplatí se /prý/ pouze 500 kč..Jakmile začnou fungovat vyjímky.. vždyť Babiš má také výjimku na svá "rychlá občerstvení". Jsme na to zvyklí.Je to jako s dotacemi.
    • ... si myslíš, že ten póvl pod tebou ví, o čem píšeš?
      • ... neví, už to potvrzuje svými primitivními hlasy, za chvíli bude blít zloděj mého nicku :)))
  • Když je Sobotka takový "Robin H-úd" naších daní, at' podá demisi, padne vláda a EET se neschválí a mi se zbavíme nejen jednoho, ale celého stáda Tupounů ! *8* *1*
  • Stejně je to celé nesmysl.Ty co neodvádějí, pokud budou nuceni odvádět, zdraží službu o své náklady.Takže stát sice vybere kačky, ale od nás a ne od nepoctivých firem.Je to debilita jako každá restrikce státem určená.Když toto připravují, tak mají také navrhnout systém hlídání neuměrného nárustu cen. To je nereálné, takže to půjde zase z našich kapes.
    Pokud už nyní někdo veřejně vykřikuje, že musí zdražit o několik desítek procent- tak se usvědčuje v podstatě sám.
    • Usvědčuje z čeho ? leda z toho že to dosud mohl bez těchto více nákladů a víceprací prodávat levněji zákazníkům a nebo že jim něco prodal bez daně , takže teď holt budou muset zákazníci ty náklady a daň zaplatit kde jinde by se ty peníze měly vzít ??? jedině od zákazníků ....
  • Ani se mu nedivím,já se Sobotkou také nemluvím!. *16*
  • josef.servit.9
    Opozice se nudí! Vše za ně vybojuje ČSSD. Sobotka to nemá v hlavě v pořádku! Kope za
    obludného ožralu Kalouska? Co mu nabídl Schapiro?Je to hrobař socanů?
    • Sobotka ČSSD zajistil historický propad v posledních volbách a zdá se, že se rozhodl ČSSD pohřbít úplně. Inu, kdo chce kam...
  • 18 miliard vyberou akorát tak prodejci Babišových kasiček, stát mikoliv. Ve finále to zaplatí ve zvýšených cenách "ovčani" co tomu teď tak tleskají! *16* *16*
    • jeslti ti vadi si priplatit par desetikorun tak nikam nelez chátro ubohá *12*
  • rád někdo trochu heavy a trochu metal ?!

    http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/16394-video-s-donaldem-trumpem-to-vas-totalne-rozseka-smichy-.aspx
    *8* *1*
    i dobrý death metal !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit