Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • by měl být nejvýše dvojnásobek průměrného platu!!!!Na milodary a obnošené hadry vám serepes dobytkové!!!!!!!!!!Jó už je to tady po povalečích z Charty77 přichází Charita jděte do pr.... *12* nenažraný!Ty vaše gesta si strčte doprdele xindle zlodějskej stejně je to všechno nadluh *16*
  • Opět se ukáže pravá ( hrozná) lidská povaha. Kromě chudáků se budou peněz dožadovat
    i majetné rodiny které se budou tvářit jako chudáci co nemají ani na chleba.
    U nás také úřad práce hradil lidem podnikatelský kurz a dával nevrátné půjčky na rozjezd
    podnikání - znám hodně majetných lidí co se na to pěkně napakovalo.
    Jaký rozdíl mezi nima a těma co zneužívají dávky? žádný.

    Naše peníze které nám věčně scházejí ve státní pokladně jsou na kontech zdejší smetánky.
    Politická mafie je nechala rozkrást. To jsou všechny ta promopra a Opencard.
    • :-)
    • Já se mám dobře. Dostal jsem od úřadu práce nevratnou půjčku a rozjel jsem podnikání. Proč to neuděláš taky? Nechce se ti makat někdy i šestnáct hodin denně? P.S. ta půjčka se už státu několikrát vrátila, protože osm lidí, které zaměstnávám platí daně, místo aby pobírali sociálku.
      • Státu se to vrátilo jo? Hm. Jenže podnikatelé kteří zaměstnávají lidi na černo a nechávají
        úřad práce platit za své lidi pojištění to zase ze státu odčerpají na svá konta. *16* *16* *16* *
      • *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit