Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je pravda, že jsem se nad tím už také začal zamýšlet hodně, že nejen pro srdce ale kompletně pro celé těle to není zrovna úplně zdravé. Proto jsem začadil pohyb do mého každodenního plánu. Abych měl kontrolu nad tím co jsem za každý den dokázal, tak využívám chytré hodinky  https://www.armodd.cz/armodd-squarz-12-ultimate-cerna/ , které mají velkou spoustu sportovních funkcí a dokáží tak perfektně měřit mé výsledky. Vše poctivě zaznamenávají do aplikace v telefonu. Tam se to pak dá vše sledovat a porovnávat. 

  • Je jen jedna nezdravější věc, než sedavý životní styl: Jít se jednou, dvakrát za týden někam úplně zničit.

    Fyzická aktivita by měla být pravidelná, v malých dávkách a zaměstnávající různé části těla.

  • tomasperny

    Ono jde o to, že to sezení pak není odpočinek, ale člověk je z něj paradoxně ještě více unavený. Jako posadím se rád, teď jsem třeba s pivkem v ruce sledoval oktagon stream. Ale dá se říct, že když takhle dlouho sedím, tak se to pak snažím kompenzovat nějakou větší fyzickou námahou. Takže jsem šel v neděli ráno hned počasí nepočasí běhat. :) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit