Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • napiš to do prezidentské kanceláže a podepiš to. Hned se uvidí jaký jsi hrdina.

  • Dovoluji si konstatovat , že Jegl je prachmizerný ,nevychovaný, slabý  rádoby redaktor, který nemá úctu a svůj pomatený příspěvek by nebyl schopen obhájit před lidmi z očí do očí.Jak si dovolujete hanit prezidenta Hlavu státu????

  • Tož prezident Zeman je ruský kolaborant, lhář a hulibrkos, pěkné😂

  • Pavel.Jegl

    A kde jste to, ANTIQUE četl, že Zeman pandu domlouval nebo domluvil? Sám prezident říká opak! Lže snad?

  • Pane Janáku, už Vás předběhli ukrajinci na Staromáku a Václaváku. Tam už takovou óbr pandu máme. 😂

  • "rebel" má pravdu - platit za "zapůjčení", platit za bambusové výhonky - to je trochu drahý špás. 

    Kdyby naši genetici byli co k čemu, tak už je máme uměle vypěstované dávno!

    Dejte mi kostým a já se půjdu do ZOO válet do klece sám - a nikdo nic nepozná. 

    Prý "pandy"...

  • Stačí si přečíst titulek. Kape z něj lítostivost, zamindrákování a chuť plivnout jedovatou slinu.

    Je mně líto autora. Možná by si měl něčím udělat radost a přeskládat si svoje hodnoty.


  • Klídek - co lze čekat od nagelovaná zeMANofilní bukvice, než pitomoučký žvást.

    Že to je nejspíš nějaký uchyláček z Áááno party je jasně zřejmo jak z jeho pindů tak vzhledu.

  • pandu do zoo muže chtit ekonomicky sebevrah.mame holy zadek tak kdo by to živil.nemame penize ani na tygry a lvi.je spravny že zeman takovou hovadinu nepodporuje.jegle jsem rad že miluješ zemana.pořad o nem pišeš a delaš mu reklamu.jsi pašak.

  • Tedy takové starosti bych chtěl mít alespoň týden. Jalové řeči o pandě. Asi není o čem psát. A redakce čeká........

  • vanhorne

    "Když chceme dohnat vyspěl západ a děláme to co oni"

    Zapad se snazi o export do China, Zeman se snazi o import do Ceska, protoze na domacim trhu je nedostatek Chinese long johns, ktere si Zeman tak oblibil mimo jejich jine podezrele vetese a padelku. 

  • vanhorne

    "zaplavit zemi islámskými invazními jednotkami"

    Kolik mas jednotek v krvi?

  • KIMCID

    jj taky vám to připomíná padesátá léta

  • TheGGG

    ta panda je určitě čínský špión... něco jako ruský hacker, pod postelí každého správného bruselníka....

  • TheGGG

    jak je najednou každý pissálek pekelný vlastenec, když dojde na fujky fujky zlé čiňany... ale zaplavit zemi islámskými invazními jednotkami, s tím problém nemají... směju se...

  • KIMCID

    jo přesně nemít je úspěch pro koho?


    ale rozumím vám váš člověk Zeman není tak že asi tak.

    Jen doufám že budete na dlažbě až tu nebude, protože pak nemáte o kom psát .

  • Checheche, pandu Pan Prezident Zeman domluvil, zbytek byl na řediteli ZOO!

    Takže blábol z péra Jéglova.

  • Pavel.Jegl

    ...když jí nemáme, je to neúspěch...

    Kde jste to vzal? Píši naopak, že pandu nemít je líp, než ji mít...

  • KIMCID

    No pokud jste novinář tak jistě víte že když ČR jednalo o hedvábné stezce.Tak se hovořilo o získání pandy.A já na tom jasně ukazuji že nevíte co chcete.Když by jsme ji získali bude nákladná,když jí nemáme je to neúspěch. Tak se vy havloidi dohodněte co vlastně chcete.

    To samé platí o obchodu z Čínou. Když chceme dohnat vyspěl západ a děláme to co oni, tak se vám to nelíbí.Kdyby jsme to  nedělali,tak je to taky špatně.

  • Pavel.Jegl

    Omlouvám se, pane/paní KIMCIDe, ale uniká mi souvislost mezi
    pandou a Hedvábnou stezkou. A Miloši Zemanovi nejspíš taky, jinak by přece o pandu přítele
    Sia už dávno požádal. 

    Vy jste souvislost objevil? Když ji vysvětlíte prezidentovi,
    určitě to napraví a hned napíše Siovi žádost o bambusožravce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit