Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Růst prostituce v Česku je zapříčiněn tím,že se místo Havlem slibovaného kapitalistického ráje dočkala většina národa vybudování pořádného kapitalistického svinčíku.
    • no ja nevim hned po revoluci bylo nekolik nevestincu na kazdem 100m kolem hranic, ale to uz davno vyhnilo 99% je uz davno uzavrenejch skrachovalejch,uz nejni takovej zajem dneska asi uz se maj lidi mnohem lip....
    • Máte pravdu. Z růstu prostituce je jasně vidět, jak se u nás parádně zvedá životní úroveň. Chtěla jsem dát +, ale zase se objevilo, už bylo hlasováno.
  • Západ je zaplaven imigranty z celého světa, o které se dojemně starají všechny neziskovky a v Řecku tedy EU jsou chuděry studentky, důchodkyně a matky nuceny šlapat za kus tvrdého chleba. Tady asi něco nehraje???
  • jsou jen tři druhy.
    touha po penězích
    z nouze
    a z donucení

    ani jedno se mne nelíbí jakkoliv podporovat *16* *16* *16*
  • Opět tvrdím,že je to v systému ! Co si budeme povídat jsou i také a byly i před převratem třeba i u nás pro které je to "potěšení" ! Asi namítnete,že je to "potěšení" no budiš ale když si nemůžete vybrat partnera který je vám sympatický ale musíte jít s kdeským tak to potěšení určitě není a je to obrovské ponižování žen !!!!!!!!!!!!!!
  • bezregistrace
    no dyž nemáš nic prodáš aj ledvinu.....
  • Vždyť jsem to říkal, že Semjon Gayínek neodejde, další multinick a jede dál!!!
  • https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/v/t1.0-9/10501659_1684414815162798_909647855157073575_n.jpg?oh=f01bb203e8b98302f16586b5ff650d25&oe=56F11DD6
    • Pozor někdo jde :D
  • velmi prinosny clanek. Ve vsech dobach , kdyz byla bida nedelaly zeny nic jineho. Za neco k jidlu , saty , zvejkacku atd... Jak to tenhle pavedec studuje vlastne ? Nejake osobni zkusenosti uz ma ? Bude to vedator asi tak urovne toho Ransdorfa co ted pelasi zpatky do Cech schovat se kdyz se mu nepovedlo to smecko v Curychu nebo kde. Stejny prinos pro vyvoj lidstva , tedy spise k urychleni zaniku zapadni civilizace.
  • Semjon Gayínek s láskou vzpomíná na prvomájové průvody, vždyť jich zažil desítky!!!
  • Téma šité na míru Semjonu Gayínkovi, copak nám asi poví starej prostitut???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit