Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pro h
  Zadny odbory tam za me doopravdy nejsou!Nikdy jsem je neplatil,a nikdy platit nebudu!Je to u me pouze banda vyzirku.Jsem obycejnej delnik,vubec se za to nestydim.No a muj nazor je-kdyz se mi nekde nelibi,tak se seberu a jdu jinam.
  Ale aby me svymi stavkami obtezovali,tak je osobne dam k soudu a budu zadat o nahradu skody!
 • Chlap potřebuje k vyvrcholení ženskou, odborář stávku!
 • Někdo má v hlavě, někdo v rukách!
 • Ale ono se nám to plobudilo...Ňuňuňu...
 • ty odbory tam jsou i za tebe ale to zatím nejsi schopen pochopit
 • No jo, babička říkávala " chytrému napověz a hloupého kopni" *1*
 • To Čáryfuk:
  Pokud si vzpomínám, tak nejen disidenti, ale i další občané v Listopadu 1989 demonstrovali, ale chod státu neochromili. Ani na tom Václaváku a už vůbec ne na Letné. Doprava tenkrát fungovala stejně jako ostatní služby. Jenom SNBáci zaneřádili Václavák slzným plynem, že tam ještě dlouho slzely oči.
  O zdravotní péči se píše nikoli v Ústavě, ale v Listině základních práv a svobod (č.2/1993 Sb.), která je ovšem součástí ústavního pořádku. To tenkrát prosadil Klaus, protože prý „ustanovením o lidských právech by se Ústava zaplevelila“, podle toho psychopatického zmetka jsou lidská práva pouhým „plevelem“. Nuže tam se uvádí (čl. 31) „…Občané mají na základě veřejného pojištění právo na bezplatnou zdravotní péči a na zdravotní pomůcky, ZA PODMÍNEK, KTERÉ STANOVÍ ZÁKON.“ Takže je potřeba číst celé ustanovení a jen jeho část vytrženou z kontextu.
  Tak nevím kdo tady mele páté přes deváté a míchá hrušky s jablky, jak se mu to hodí. V každém případě bych Ti doporučoval spočítat si nejdřív kolečka ve své hlavě. Tady nejde o můj xicht, ten je irelevantní, ale o prasečí xicht Zavadila, navíc kombinovaný s xichtem buldoga.
 • To uhj:
  samozřejmě máš právo jít na Václavák a demonstrovat, právo demonstrovat patří k základním občanským právům ve svobodné demokratické zemi. Ale nemáš právo zablokovat MHD nebo vlaky, abych se nemohl dostat tam kam chci, přestože mám permanentku a tím pádem smlouvu, že mne dopravce na místo dopraví. V tom případě se stávám rukojmím. S Tvým důvodem, pro který jdeš demonstrovat mohu, ale také nemusím souhlasit a nikdy mne nemůže nutiz k jednomu ani ke druhému.
 • No,muzes si byt absolutne jist,ze napriklad Zelezna Lady by si s takovymi odbory,jez jsou u nas poradila,a to dost razantne.Ze byste stahli ocas a par let by o vas nikdo neslysel.To si pis! *1*
 • Hlavne zes to pochopil ty ty ineligente s VUMLem *12*
 • Podle tvých dementních kydů, tedy měli být všichni disidenti a jeich pomahači v listopadu r.1989, kdy ochromili chod celéhno státu, jak dedmonstracemi na Václavském náměstí a poté i na Letné ihned pozavíráni. Když se oháníš ústavou. tak v té je také napsáno, že občané mají nárok na bezplatnou zdravotní péči !!! Meleš páté přes deváté a mícháš hrušky s jablky jak se ti to hodí. V každém případě ti v hlavě pár koleček chybí. Možná, že tvůj ksich je daleko prasečtější než Zavadila jak o něm píšeš!!!
 • Svými příspěvky jen ukazuješ vlastní nevzdělanost a nemoudrost!!
 • ty nikdy neepochopíš kdo nebo co je levičák...s tvojí základkou
 • S ultralevicaky a s odborovymi blbci nesmis diskutovat,hned to musis poslat,kam patri.... *16*
 • Ty bezinteligentni bolseviku,precti si zakon o odborech!!! Jak jsem rikal,jestlize jste politicka strana,tak se taky tak zaregistrujte a prestante vysavat statni pokladnu.Mohlo by to taky dopadnout,ze byste mohli skoncit mimo zakon,nebo byt pozastaveni. *1*
 • Jestliže politici ktreré jsme zvolili neplní to co mají , jako veřejní činitelé , jestliže kradou podvádějí a špehují se atd tad. , mám právo jít třeba na Václavák a protestovat tam ..ta stávka nebyl jen odborová ...a nemá nic společného s komunismem jak tu někteří hlupáci šíří !!!
 • Vidím, jak se tady do mě levičáci pustili a štěkají jak vzteklí psi a dávají mi tím tak zapravdu.
 • Ano, mám právo na stávku, tj. odmítnout práci pokud zaměstnavatel porušuje dohodnuté podmínky, a ke mně se mohou připojit i ostatní zaměstnanci, pokud sdílejí můj názor. Cílem je vyvolat nátlak zaměstnavatele, aby plnit dohody. Nelze však odmítnout práci při výkonu veřejných služeb, např. ve veřejné dopravě, poněvadž by tím byly poškozeny nezúčastněné třetí osoby, které by se tak staly de facto rukojmími. a vyvolat generální stávku, tj. ochromit chod celého státu, to je zločin, pokus o násilný převrat, puč a kdo něco takového připravuje nebo tím vyhrožuje je zločinec a měl jít za mříže. A to je případ toho samozvaného Zavadila.
  V Ústavě mám také zaručena svá základní občanská práva a jestliže ten kdo poskytuje veřejné služby mi je neposkytne, ačkoli se zavázal mi je poskytnout, porušuje dohodu a mně vzniká právo na náhradu škody.
 • Odbory?? to jsou členové organizací lidí , kteří se živí prací , ale to ty asi neznáš , pracovat !!
 • Bože ty si ale inteligent..jako občan tohoto státu máš právo na stávku , pokud se ti něco nelíbí , je to dokonce v Ústavě ..ale to asi nevíš co to je ... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit