Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeden z Murphyho zákonů říká: "V každé firmě (v tomto případě ve vládě) je zaměstnán minimálně jeden blbec (v tomto případě darebák). Je-li propuštěn, je promptně nahrazen jiným!" Takže, o co jde, že?
  • Kde je ta petice, hned bych ji podepsal
    • http://www.petice24.com/petice_za_odvolani_jana_fischera_z_postu_ministra_financi_r
    • Najed si dal na Parlamentni listy a v clanku je odkaz na podepsani.
      Jiz jsem to tam tez hodil!
  • Vážení postižení petičníci. Bylo by účinnější, kdybyste místo petice začali držet hladovku až do vašeho úplného konce.Alespoň by se republika zbavila hlupáků a její IQ by o trochu povyrostlo!!!
  • Kdo sepisuje petici? Jihocesti studentici, neboli deti ODSaku - prevlecenych komunistu?
    • Zemanova galérka ji jistě nesepisuje.
  • Soudruh Fischer do této "vlády" rozhodně patří!
  • Kdo vymyslel tuhle petici, je blbec až na půdu. Teď je přece jedno, jestli odejde Fišer z vlády, nebo, ne, když s největší pravděpodobností za 14 dní odejde vláda celá...Fakt tolik rohatého "takyobčanstva" se v jiných zemích nevidí...
    • Ta petice je asi naschvál, prostě je třeba plivnout na vládu, tak se hodí cokoliv, třeba Fišer, ale mohl by to být klidně asi kdokoliv jiný.
      • Ta "vláda odborníků je pouze sebranka podplacených Zemanových poskoků, ochotných pomoci Milouši Lukoilovičovi rozvrátit zbytky demokratického systému a zavést tady "zemanokracii" po vzoru ruské "putinokracie". Tupé stádo to ovšem nechápe.
      • Kdybys nebyl penisem, nestal by ses soudruhem!
  • Není náhoda že ze všech zdejších ekonomů dostal v hradní vládě korýtko prověřený
    kariérista který pro korýtko udělá vše co se mu řekne. Dokonalá loutka mafie.
    V prezidentské kampani se ukázal. Názorově jsem druhej kníže hlásal. Pak si ale
    před 2 kolem spočetl že na hradě skončí Zeman a podpořil jeho.
    Věrný lokaj a fotovoltajkovej gauner nyní od hradu dostává svůj žold v podobě
    vládního korýtka. Ukázková protekce a protěžování soudruha Fischera ze strany
    soudruha Zemana. Ištváne konejte!
  • Moc se mi to nelíbí. Nejsem obdivovatelem Fišera, ale nevadí mi. Vadí mi, že nedávno to byl pomalu miláček lidí, měl poměrně dost volebních hlasů na presidenta, svoje kluby a teď ho pomalu chystají skandalizovat. Tohle není normální, někde je chyba.
    • Že by byl někde zakopanej mrtvej pes?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit