Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejvíce mne pobavil  "mladý " rádoby sexysymbol , který nejdříve pohrdal starými lidmi a chtěl je domutit aby volili toho kdo on řekne (jak demokratické) A najednou chce ty samé staříky zahraňovat!!!  To ptpor aby s nimi mohl manipulovat ve volbách??? V první řadě je důležité být vidět, Mádle jsi trouba, nežeru ti to.

  • Gorobilypes

    Být izolován na svém ranči hmm to je boj

    • No jo, někdo se budováním rudých zítřků vypracoval k zakouřené garsonce, někdo se bušením v posilovně vymakal až k ranči.

      • No nevím já mám dům a chalupu co máš tu zakouřenou garsonku?

      • nejen makáním,ale taky sypáním.Správně by měli mít kulturisti na sobě reklamy farmaceutických firem.To je právě na Arnoldovi úžasné,že v relativním zdraví (má po operaci srdce) přežil vyšší dávky steroidů než jeho současníci.

  • Zatím je to tak, že tady tento velký kluk už leccos v životě dokázal.Na to, že přivandroval z malé rakouské vesničky.Proto si leccos může dovolit.Bez ohledu jestli se to okolí líbí, nebo ne.To u nás máme umělce jiného formátu.Třeba nějaká Čvančarová, komediantka III. kategorie se vyšplhá na tribunku na Václaváku a křiklounům se hluboce ukloní.Dlouhé sekundy je v předklonu.Panečku to je gesto! To je jiný "formát".

  • josef.chmela

    To naši herci raději šíří bludy na shromáždění milionu chlívů.

    • vanhorne

      Co ty siris, je svrab, tak si nestezuj.

    • Ty jsi doopravdy nemocný člověk, jdi se léčit a pak se odstěhuj do Moskvy!

      • A co fakta, nelze dohledat??? Tíha tvých argumentů je drtivá.

      • josef.chmela


        Z hlouposti může člověk osočit kohokoli, jen ne toho, koho se to exaktně týká. Proto ti nebudu nadávat do hlupáků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit