Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejhorší je migrant japonec, straší lidi kudy chodí, je to hnus a nesmysl ale žerou mu to jenom rudí starci
  • Aha, v.chcaný StBák Bureš (bývalý) přišel a na to jak se nevzdělaná lůza a primitivové dají oblbnout "odporem" proti imigraci. A tupci mu to žerou.
    • Jestli si myslíš , že když nedokážeš argumentovat , tak tomu dodáš šťávu formou sprosťáren a lží, tak tomu můžeš uvěřit jen ty a pár tobě podobných.
      • Obávám se, že pisatel neví co je to ARGUMENT. Co jiného jsem ve svém příspěvku použil? *2*
  • Babiš zase LŽE! Jak usliší zaklínadlo dotace udělá všechno proto, aby přijal co nejvíc "uprchlíků"
    • ... a co teprve, až ty prachy uvydí, viď? *1* *1* *1*
      • ...uvydí...?!!

        No, zopakuj si vyjmenovaná slova po V...
    • znalec! Jejda ty budeš asi nějaký poradce.A už jsi vyjel s traktorem někdy u vás až tam za rybník? Tam k lesu. Tak nasaď radiovku obuj holinky a vyzkoušej to.
      • Ty Játro já jsem z města Babiše volí maloměśtácký a vesnický závistivý netáhla nikdo jiný ....Říjen 2013: "S Čapím hnízdem nemám nic společného... Nevím, komu to patří," řekl Andrej Babiš
        • Jen úplný iidioti nevidí, jaká je Babiš sviňa prolhaná...
  • Určitě stojí za to si tento film shlédnout.


    https://www.youtube.com/watch?v=KrmZpLt2ocI
    • Houby platné. Sluníčkáři vám budou tvrdit, že je to všechno výmysl nenávistných xenofobních rasistů a nacistů.
  • xxx
  • xxx
    • takový jsi třeba myslel? Ne. To se dělá jen zavedeným prasičům zdejších stránek. S obrovským potěšením. A radosti z jejich naprosté bezmoci.
      • ... svou naprostou bezmoc vydáváš za mou, blbe, čau, jsi naprosto neškodný d*ment :)))
  • xxx
    • dlouho dlouho se čekalo na kompozici tvých mistrovských sprosťáren spolu s kontaktem na tebe. Včera se podařilo.To bude po Ostrově legrace.Malého šedivého skřeta bude znát naprosto každý. A ty s tím nic naprosto nic nemůžeš udělat. Krásné, co? A to jsou ve výhledu ještě lepší taškařice .... Rudolj Hrebeňár z Lidické 1332 , tel 723 983 963 bude možná starostou!
      • xxx
      • xxx
  • xxx
  • xxx
  • xxx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit