Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hńupe "G"!
  • Přijde mi neústavní nazývat prezidenta vulgárně a předjímat judikát nebo už nejsme v demokracii??? *10*
  • Hele, přijeď k nám na Vysočinu, je spjata jak s Zemanem, tak i s Havlem. Ale zatímco Zeman brázdil vodu v gumovém člunu na rybníku v malebné vesničce Nové Veselí, Havel brázdil vodu obličejem na potoce v podobně malebné vesničce Okrouhlici. Mohl by zde mít pamětní desku "Zde se léta páně 1989 málem utopil budoucí president VH".
  • No koukni se co píší frantíci o pravomocích Macronovi... a pak piš
  • alw on mu ukazoval, že je obrácený mikrofon a že by měl mluvit na někj..... je to jasně vidět.
  • no a bude se říkat --- Co to byi socdemáci.... :-)
  • *1* *2* *3*
  • Odpovězeno bylo, ale tazatelé si hačaj na vedení a nechápou. To je potom těžký.
  • Jo tak to je úplně přesné. Vrtá mi to v hlavě od té doby kdy jistý "zasloužilý legislativec" co v té partičce byl začal kázat rozumy.. tedy že platí dojmy nikoli co je psáno. Trefil jste to. *1*
  • a právě proto zmetek havel mastí v pekle karty s hitlerem
  • To je fakt, takový Uljanov nebo Dugašvilli straší dodnes. Zbytky toho prvního co neshnily mají dokonce vystavené v v myším oleji,
  • Zrůda je i po smrti zrůdou!
  • "O mrtvých jen dobře" platilo a platí ve slušné společnosti.
  • přééésně, hlavně, že havel už chcíp
  • Když byl presidentem V. Havel, tak i prostí Američané říkali "I know your president Mr. Havel. He is really a very brave man. It must be a wonderfull country to have such a person for the president." Naopak dnes je lépe nepřiznávat odkud pocházím.
  • Přijde mi škoda, že se při přejmenování ruzyňského letiště zapomnělo na našeho průkopníka aviatiky, Jana Kašpara. Proto navrhuji doplnění názvu: PRAHA LETIŠTĚ KAŠPARA HAVLA
  • Zásadním problémem je zfalšovaný nárust preferencí JO. Bohoušek se polekal a začal napadat Bureše. Ze Zemana nemám taky radost. Ta scéna na Hradě byla trapná až hloupá, ale hlavně čišela ZEMburešovou nenávistí. Ale plati Burešovo " Fšeci kradnů ". Když fšeci, tak i já Bureš a proto si pripravujem svoje SUPERKORYTO..
  • Ne, jen mu jste u té zadní části, prý mu stačí jen prachy.
  • vanhorne
    "Je to pořádný frajer!"
    Potkali se dva frajeri?
  • zda prezident porušuje ústavu. Stejně není legitimní, poněvadž nebyla schválená občany v referendu nýbrž pouze malou partou samozvaných funkcionářů jakýchsi soukromých zájmových spolků. Takže kdyby si spolek zahrádkářů třeba se svědky jehovovými upekli také svoji ústavu, v podstatě je to jejich soukromá věc a netýká se občanů tohoto státu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit