Přejít na výpis diskuzí

Protopopová končí v Národním ústavu duševního zdraví, dle Maláčové by měl Babiš odstoupit

20.11.2018 10:25
8 příspěvků

Psychiatrička Dita Protopopová na vlastní žádost odchází z Národního ústavu duševního zdraví (NUDZ). Posudek Protopopové měl dle médií synovi premiéra Andreje Babiše (ANO) pomoci vyhnout se trestnímu stíhání v kauze Čapí hnízdo. Protopopová, která bývala Babišovou poradkyní na ministerstvu financí,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Novodobý hon na čarodějnice, bude také nakonec upálení na hranici???

 • Je pravda, ze ve Svycarsku je zakazano natacet skrytou kamerou, bez souhlasu nataceneho? V Nemecku to je , myslim , taky.

 • Kolik obětí ještě přinese ta mediální poprava v přímém přenosu? Koho si dál vyberou páni redaktoři z České televize, aby ho vedli ke špalku?

  Pokud máme fungující státní zastupitelství, soudy - je třeba nechat rozhodnutí na nich. Jinak je to hrozná anarchie a blížíme se k poválečné době, kdy si vyřizovali lidé ze dna společnosti své účty krví jiných lidí. Tohle přeci nechceme.

  Kdy už někdo umravní tu agitační bojůvku ve veřejnoprávních médiích? Je to trapné, nehorázné a kouká z toho jako sláma z bot stranická odpovědnost ke konkrétním politickým uskupením.

  Nebo jen pouhá lidská nenávist? K tomu je zřizováno takové médium?

 • Hradní trollové jste mimo.Hradní despota a slovenský oligarcha s majitelem internetového krámu Okamurou by měli svoje duševní výlevy předat soudruhům v Severní Koreji a nebo ve spřátelených komunistických zemích.Soudruh Falmer jim může dělat průvodce.

  Tamní obyvatelstvo je s láskou uvítá s praporky za melodií Alexandrovců.

  • Jaryne s tou tvojí píchačkou. A to moudro tady od vás nablité má být jako pro obveselení nebo jako směšné? To vy se tam v těch oranžových kazajkách tak bavíte na šichtě? Tak šup - koště lopatičku a mazejte k popelnicím. Máte předtančení!

  • KIMCID

   už jsi ujasni hermafrodite co jsi

 • Odstoupení premiéra? Toto kabaretní číslo se v ČT vysílalo nedávno. Nebo soudružka Maláčová předpokládá, že by pan president po Babišově odstoupení jmenoval premiérem snad ji samu?

 • Maláčová je pomatená   p........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit