Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blill je kocour. *14*
  • Stále mu mám za zlé, že v Oválné pracovně nutil mladou stážistku Moniku Lewinskou, aby si kazila plíce kouřením velkého doutníku!
    Takto se správný domakrad nechová, Bille!
  • Jéžišmarjá, to jsou ale blbci tihle amrdólové:

    http://www.csp.navy.mil/Media/News-Articles/Display-News/Article/920696/uss-louisiana-collision-at-sea/#.V7edq5mMlDk.facebook

    YEAH !!!
  • Z debat u podobných článků se mě chce zvracet. Jedni lezou do Americké zadnice a druzí ze zvyku do Ruské zadnice. Důsledek to rozdělení poválečné EUropy.
    Já říkám nelezme do žádné. Buďme zase EUropani. Pány ve vlastním domě. Já nechci protektory z bílého domu ani z Kremlu.

    Konečně někdo do novin napsal že mistrovství ve fotbalu nebylo europské ale černošské. Také jsem z toho byl zděšen. olympiáda je to stejné. Nastupuje atletický tým Kanady a samej černoch. Ve fotbalovém mači Francie versus Portugalsko bělocha pomalu nenajdete. Německo a švédsko to stejné. Blond modroocí seveřané mizí. Nahrazují je hnědásci.

    Toto je náš problém. Muslimové a jejich množení. Pokud s tím něco nezačneme dělat tak do pár let budou běloši menšinou ve vlastních státech.
  • Ano, tak to je. Není nad humanitární bombardování. *14*
  • Také mám ten pocit. *14*
  • Americký prasata přepadli nejen Sýrii, ale i Lybii a dalších 58 států!!!
    Prostě amrdólskej dobytek!!!

    DISGUST !!!
  • Clinton by se mohl utkat na olympiádě se Zemanem. Všechny medaile by získal Zeman!
  • ... kdo je "preziden" pitomečku nevzdělanej :)))
  • Si zase pleteš USA s ruskými fašisty. Ale děláš to úmyslně.
  • Byl to vynikající preziden. Hodně zdraví, Bille!
  • Americký prasata přepadli Sýrii a světové společenství mlčí, ale Čína s Ruskem je již brzy zrychtujou!!!


    WOW !!!
  • Je to tak. *14*
  • Najdi si svůj nick Sígler. *3*
  • A ruští feťáci nepředvedli zhola nic.
  • To má Miloš z toho chlastání na rusácké ambasádě.
  • Švihák pan Clinton!
  • Na Sputniku psali, že nic.
  • Na Aeronetu psali, že Rusko má medailí nejvíc!
  • Co taky chtít od těch amrdólskejch prasat, ehm, že???


    PCHE !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit