Přejít na výpis diskuzí

Průměrná mzda v Česku roste

5.9.2011 10:36
Michal Polák 5 příspěvků

Průměrná mzda v Česku v letošním druhém čtvrtletí vzrostla meziročně o 574 korun na 23.984 Kč. Proti stejnému loňskému období tak byla vyšší o 2,5 procenta. Reálně po odečtení inflace se mzda zvýšila o 0,7 procenta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • No to je přece dobrá zpráva ne? Alespoň pro hnědočechy, kteří pobírají invalidní či normální důchod a v životě nepracovali. Těm se toto vyžírkovné počítá z průměrné mzdy. Takže pro vás pro všechny, kteří se poctivě honíte celý život do práce, abyste uživili rodinu a na průměrnou mzdu nedosáhnete, jen tak dál. Vám se totiž penze vypočítává z toho co jste v životě odvedli na daních. Ó jak spravedlivé že? *1*
 • jo? A mohl bys nás vážený autore tohoto článku poučit a sdělit nám sladké tajemnstvé, kde roste? Případně nám ještě oznámit kolik lidí onu virtuální průměrnou mzdu bere, nebude ono to jako v tom prastarém vtipu, kde se praví, že když Vy sežerete celé kuře a já níc, tak jsme v průměru každý sežrali půlku kuřete.
 • Přesný součet nepřesných čísel.Instituce a potažmo i lidé,kteří argumentují průměrným výdělkem jsou,buď velkými lháři a nebo duševními impotenty.
 • To je blábol.
  Mzda sice roste, zato jsou kvůli zlodějům z parlamentu a vlády včetně senátu 2x tak větší výdaje. *10* *10* *10*
  • A bude hůř, pokud si necháme všechno líbit. Drábka, Kalouska a Nečase je třeba poslt tam, kam patří,
   dokud je jenom špatně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit