Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane redaktore Konečný, vaši mocípáni jste si vymysleli jakousi průměrou mzdu na kterou zdaleka nedosáhné 3/4 obyvatel. Skutečná reálná mzda 2/3 pracovníků činí méně než 18.000 Kč. Důchody jsou podle vašeho průměru kolem 12500 Kč. Při čemž ,více než 2/3 důchodců je pod 10.000 Kč. Podlevás mají jít žebrat do Ruska? Prosím přístě si to papouškování "hausnumer" našich pseudostatistiků odpusťte. Detail nakonec o kolik klesly reálé důchody?
  • Proc nevypocitaji prumernou mzdu z onech 2/3 , ktere na 26 637 Kc nedosahnou?!
  • V česku přibylo dárců kostní dřeně,brzo bude přibývat i dárců orgánů.....jen co skončí žně odebírání

    orgánů na Ukrajině v režii Banderovců EU a Usraele.Česká republika v minulém režimu soběstačná a v mnoha ohledech uznávaná se stále více propadá mezi země třetího světa.
  • Neznám nikoho s platem 26 000 ale znám prodavačky z marketů které nemají ani 10 000.
  • Plat neklesl,ale klesa stale,diky vecnemu zdrazovani,se snizuje neustale vic zivot.uroven.Pani davaji zamestnan.mensi mzdy,klidne o 3000 kc,jak se jim to hodi,sidi zamestn,na odmenach,priplatcich a s lidmi jednaji jak s otroky,ale nemaji odvahu pani s lidmi mluvit...Je hnus,co se deje vse v tomto state za klamy,krivarny...Pani maji horentni platy a nestaci jim to,davaji si navic odmeny,meli by si platy o moc snizit,k pomeru platu lidu a ne brat o mnoho vic penez,meli by byt urcite hranice a rad...Ani komousi si nedovolili tak horentni platy,co jsou nyni..Ale co,pani si zvykli brat kc,jak se jim zlibi,co si zaridili i ruzne vyhody,proc ne,kdyz jim vse projde,nemaji zodpovednost,trestnost a kdyz se nejaky milionek ztrati,nevedi kde je,nebot jim vyhovuje,ze neni prehled a vse anonymni,aby se lide nedovedeli,jak v klidu mizi penize a zem se rozkrada...,nic tu lidem skoro nezbylo...
    • Když se tu beztrestně krade téměř čtvrt století a to miliony a miliardy, tak samozřejmě, že většina má mzdu blízkou té nejnižší hodnotě. Kdyby se nekradlo, bylo propočítáno, že každý v tomto státě by měl mzdu o 8 tisíc vyšší, jenže tento národ je národem ovcí a nechá si všechno líbit, tak je to dnes čím dál horší a bude ještě hůř. To je teprve začátek. Žádná EU nás nespasí, protože kromě Německa a částečně Británie nic moc nejede. Všichni jsou zadlužení, Itálie je třetí nejzadluženější zemí EU, Španělslo, Portugalsko, Irsko, Řecko a ani Francie si moc vyskakovat nemůže. Nejvíce zadluženou zemí je Japonsko a jede už téměř dva roky na deflaci, kterou nás tak pěkně strašil Singr, měli bychom ho poslat do toho Japonska a druhou nejzadluženější zemí na světě je USA. Tak jak asi pojedeme s těmito výtečníky k lepším zítřkům, sami zadlužení cca 2 biliony?. Kam budeme vyvážet?
  • vemu li středně malé městečko tak počítám že v něm žije tak 5x ajťák,6x manager.A ostatni jsou dělníci,pokladní,skladníci,řidiči,jézedáci no tak to ten průměr bude na nějakejch 12čistého? *7* *7*
  • miluji statistiku a mistra Klause ,prognostika desetiletí *16*
  • a kdy že to stoupla?
  • Snad se platy poslanců a všech politických *12* také adekvátně sníží pane Sobotko!
    A nebo vám napřed budu muset dát políček, co?
    • To je zbytečné "činaný Bohoušek" jak ho jmenovali předsedou " sakra čeho to"- už ani nevím, tak okamžitě přestal slyšet 9,5 milionu lidí. Připomíá mi to Venclovského po přeplavání La Manche " já so nejlepčí, já so hrdina". Bohoušek by měl řvát " já su nejhorší budu zvedat peíze je těm co si to nezaslouží. Důchody podle zásluhovosti, hlavně tem co nakradli nejvíce. Aele skutečné platy podle nezásluvosti. Těm co vedou stát od 10 né k 5, ale k 1 se musí přidávat.
      Zářný příklad je soudcovská mafie, ta si vysoudí kolik chce a ještě se olozuje z přilepšení bokem.
      Takže Robišu liskej, liskej a liskej. Víš koho ne.
  • Jsem osobně rád, že už se taky někdo konečně namáhá s tím, uvádět k "průměru", aspoň ten základní medián.. a ne jen do očí provokativní "průměr", co na lidi působí už buď jako sprosté slovo či vyloženě, jako červený hadr na býka..., protože ty čísla pak už vypadají, jako úplně jiný příběh s tím, že pokud tedy průměrná mzda takto uvedeně klesla, pak bych si dovolil schválně zavrtat, že mi tu ještě schází ta část skupinového rozčlenění u "průměrných" a možná i záměrně a mazaně neuvedených platů právě nad 100tis a víc.., kde se dá dost logicky předpokládat, že právě tam se to "snížení" přesunulo k jejich zvýšení ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit