Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ááááá zase průzkum... Mě by jen zajímalo o co Babišovi ve skutečnosti jde. Určitě ne o blaho lidí,... :-)
  • no prosím, prokázalo se tedy, že lidé napříč populací se nechají zblbnout manipulátory a podvodníky, pak se divte, že šmejdi tak bodujou, bodovali by i u mladších skupin, je to jasné, věk, pohlaví, vzdělání, místo pobytu nemá vliv na to nechat se zblbnout.
  • A tak nějak přišel k moci i Hitler. Pan Babiš se svou rétorikou a postupem v uchopení moci, Hitlerovi velmi podobá.
    • já bych řekla, že spíše Okamura se sune k jasnému fašismu, Babiš nás jen obere
    • K Hitlerovi to má nejblíž soudruh Zeman.
  • Mi komunisti odpadky netřídíme protože je to nástroj kapitalistů jak vykořisťovat dělnickou třídu!!!
    • Mi komunisti - to jste dopadli, nauc se psat komunisto. *11*
  • ....to se člověk ale dozví věcí...... *15*
  • Pišta tečka mě už nemůže rozházet, vím že to je provokatér ktarý má radost že někoho vytočí, ale jinak je to neškodný hlupák, nereagujte na něj a ho to omrzí,, *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • Už tvůj tata byl -píp-!
  • Jsem Češka jenom z 50 %, z 25 % Slovenka a z 25 % Němka. I když jsem měla slovenského dědečka ráda, tak vím co jsou Slováci zač. Nemůžu pochopit , že Češi mohli volit volit Babiše, svých podrazáků máme dost.
    • Anitko, právě jsi tady předvedla učebnicový příklad demagogie.
      • Ještě si někde ale najdi, co to to slovo demagogie znamená. Anitka má jen svůj názor, otázkou je jen, jak kdo, protože i ty sám jsi demagog první třídy...
  • Typický český volič za koblihu zvolím i imbecila, jen když dostanu alespoň jeden. *11*
    • Přesně!
      Nevím co čekají od ponikatelského hnutí, kde se to hemží bývalými straníky z leva až do prava, čekají Je to taková Národní fronta (NF)
      Podnikatelé nebudou ve střetu zájmů?
      I když tzv. odejde Babiš, či kterýkoliv jiný podnikatel, který je v této NF, z firmy, čemuž se směji neb naoko firmu předám komukoliv, tak bude státní zakázky za provize přihrávat tzv. spřáteleným firmám. Samozřejmě, že při absolutní moci nelze nic zjistit, proto jdou v době krize podnikatelé do vysoké politiky. Tj. můj skromný názor a rád se budu plést. Voličem těchto lidí nikdy nebudu.
  • Babis je vlastizradce a C U R A K !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Fuj-S V I N E jedna kapitalisticka! *12* *12* *12*
    • Zlodej nicku.Nereagujte na toho mamrda,nebot slovo kapitalismus je davno pohrbene.
    • ?
    • Naprostý souhlas!
  • Slušný, vzdělaný a poctivý občan volil KSČM !
    • A koho tedy volí komunisti?
      • Dobry. *11* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit