Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zdroj internet - necenzurovany informace !
  "Vzdušné síly USA bombardují ozbrojence z uskupení Islámský stát na syrském území, aniž by žádaly o povolení Damašku samotného. Podle norem mezinárodního práva jsou bombové a raketové údery proti území státu bez souhlasu jeho vedení považovány za akt agrese. Kdy ale Washington mezinárodní právo znepokojovalo?
  Islámský stát je opravdu vážná hrozba. Činy uskupení, které obsadilo značnou část syrského a iráckého území ukázaly, jeho reálnou sílu a organizovanost. Bojovat s touto silou je, samozřejmě, třeba, avšak nemělo by se tak činit na úkor mezinárodního práva a zájmům jiných zemí, domnívá se ruský odborník na mezinárodní právo Oleg Chlestov:
  Pokud se budeme dívat na to, co dělají USA z pohledu mezinárodního práva, tak tím, že provádějí údery proti Sýrii, ho hrubým způsobem porušují. Ve všech zemích se USA snaží používat sílu nikoliv v souladu s mezinárodním právem, ale pokud to je výhodné pro Spojené státy a kdy se to hodí jejich zájmům. Ať už politickým, nebo ekonomickým.

  Šanci zvítězit na Islámským státem pouze leteckými údery Washington nemá, protože zničit ozbrojence bez pozemní operace není možné. Pokud by nějaká raketa dopadla na Damašek, tak se to vždy dá svést na náhodu. Podle názoru většiny expertů, boj s teroristy je pouze zástěrkou k dalšímu pokusu o svržení Bašára Asada.
  Ve Washingtonu si spočítali, že nyní je ta nejlepší doba na revanš za září minulého roku. Tehdy se Washingtonu sesadit Bašára Asada nepodařilo, a v neposlední řadě i díky pozici Moskvy. Za předchozí rok se však USA postaraly o to, aby Rusku vytvořily co nejvíce problémů na dvou frontách. A washingtonští analytici si vypočítali, že Moskva bude vytížena tak, že ji Damašek nebude tolik zajímat.

  Na posledním Valném shromáždění OSN americký prezident vyzval mezinárodní společenství k tomu, aby se zamyslelo nad tím, nakolik jsou země připraveny nést odpovědnost za „dodržování mezinárodních pravidel“. Podle Obamovy verze se to především týká Ruska, jehož „agrese“ v Evropě „připomíná dobu, kdy velké národy ohrožovaly ty malé“.
  Jako odpověď ministr zahraničních věcí RF Sergej Lavrov poznamenal, že v projevu hlavy Bílého domu je jasně vidět „pohled země, která si ve své doktríně národní bezpečnosti stanovila právo nezávisle na jakýchkoliv rozhodnutích RB OSN a mezinárodně-právních aktů používat sílu podle svého uvážení“. "
 • Čím víc bude Západ útočit na Araby,tím rychleji se Arabové proti Západu sjednotí.Rusko pak bude mít velkého odběratele na moderní zbraně v Arabech.To co si USA dovolily s Irákem už možné nebude.USA a EU se budou společně řítit do státních bankrotů.Česko to už se do státního bankrotu řítí.Zde čtyřiadvacet roků vládnou jen tací lumpové,kteří se díky troubovitosti obyčejného českého blba po komunistech prolhali k moci tuto zemi tak zbídačili,že pud sebezáchovy národa velí se proti zde vládnoucím lumpům zvednout a vykopat je od koryt.Pak za zbídačené Česka krutě potrestat a znárodnit veškeré majetky vlastizrádných rodů.Jedině tak mají Češi šanci udržet stávající životní prostor pro další generace Čechů a ne čekat až nás naši věřitelé odsunou,za naše dluhy do Izraele,k odporažení Arabům.Aby si pak mohli Česko rozparcelovat Němci a Židé.Sudety by zabrali Němci.Ostatek by zabrali Židé.Aby zde mohli vybudovat,po odsunu Čechů,nový stát Izrael v mnohem lepším životním prostoru a hlavně daleko od Arabů.To už by vybitým Čechům nevadilo.Nejednalo by se o nic světoborného.I potom by ráno slunce vycházelo a večer zapadalo.Pouze o jeden přitroublý národ,který si nechal od vlastních lumpů zemi rozkrást by bylo na planetě Zemi méně.
 • A co na to fašista Putin?
  • Urážky Putina,takovým blbem z Česka,jako jsi ty na Putinově politice nic nezmění.Pouze pomáháš svojí sprostotou k tomu aby Rusko uzavřelo všechny produktovody do EU ,včetně Česka.Navíc s EU a Ukrajinou by Rusko ukončilo veškerou obchodní spolupráci.Takže bude Česko,za jeho sprostotu vůči Rusku čekat Velká doba ledová.
  • Na rozdíl od blbů a lumpů,kteří vládnou v EU a USA je Putin rozumný státník,který se do nějakého harašení zbraněmi nenechá zatahnout.Právě pro tohle ho Západ tak nenávidí.USA má převeliké zbrojní továrny bez využití.Proto USA potřebují ve světě vyvolat náladu,že Rusko chce vojensky ovládnout svět a proto aby celý svět začal zbrojit proti Rusku a zbraně nakupoval v USA.To by v USA rozjelo zbrojní výrobu a USA by se dostávaly z cesty do bankrotu.K uvedenému však potřebují,aby též Rusko začalo harašit zbraněmi.K tomu se Putin nemá.Bez toho je komedie Západu,že Rusko chce ovládnout celý svět nedůvěryhodná a neúčinná.Takže cesta USA do bankrotu bude pokračovat.EU na tom není o nic lépe.
 • Ortodoxní židé odmítli v letadle sedět vedle žen, způsobili zpoždění 11 hodin


  Ukázka, že na tom BLízkém východě jsou jetí všichni a k tomu jim pomáhá to ještě více roze-irat USSA.

  Židé byli vždy na palici a vždy kradli a měli mocenské choutky.
  Však mnoho z nich dnes řídí svět a patří mezi elity.
  Mnoho z nich je i v uskupení totálních trotlů a dementů s názvem scull and bones, jejichž členové se rekrutují ve 4 ročnících některých prestižních univerzit. Příjmací rituál je zhovadilý a úchylný, kde rekrutant musí mast--bovat před ostatními členy atd. Prostě dem-nti.
  Hrdými členy tohoto stupidního uskupení úchylů byli všichni z rodiny Bushů nebo třeba John Kerry a další troubové a grázlové.
  Židé nikdy nesnášeli Slovany. Nikdy. Vždy byli proti nim z neznámých důvodů. Pravděpodobně předsudky.
  • U nás by zase slušný člověk odmítl sedět v letadle vedle komunisty.
 • tečka byl velmi dlouho v KSC, teď se ten dobytek od nich distancuje, dal bych mu takových pár přes držku že by udělal kotrmelec, je to křivák a prasák!!
  • KDO mu dal prostor realizace ve veřejnem živote ???? ten kdo jej tam má musí mít společné cíle jako on,,,
   kolik kabátů mu visí ve skříni...................................na převlek
 • http://protiproud.parlamentnilisty.cz/tags/magnum-12.htm

  *5*
 • Souhlasím s proroctvím Robertse a stydím se za sebe že jsem od roku 1980 věřil zprávám Svobodné Evropy a Hlasu Ameriky byl jsem naivní .Když teď sleduji naše politiky -bývalé komu-
  nisty- a nyní kapitalistické "jestřáby" je mi na BL-ITÍ a jsem rád že jsem starý .
  • Jak jsme přepokládali obchod v pozadí tak se zdá že Rusko na nic nepřistoupilo. Stále zvětšují tlak ale Rusko jedná, vysvětluje, zdůvodňuje ....ale stále pokračuje v kurzu potlačení dolaru jako rezervní měny. A tehle blemt to potvrzuje. Snaha vydávat zbožné přání za realitu Ortodoxní židé odmítli v letadle sedět vedle žen, způsobili zpoždění 11 hodin.

   Magoři jako islamáci, proto tam tak vypadá a do toho ještě USSá a spol.

   je evidentní. A také rozhodnutí Ruska že finanční resort navrhuje přestat plnit Rezervní fond na úkor dodatečných příjmů z nafty a plynu v rámci „rozpočtového předpisu". Tím se sníží poptávka po dolaru a začne se dolar vracet ve velkém množství na trh. A tím se sníží jeho cena.Myslím že největší ,,zásah do černého" je otevření zlaté burzy v Asii. Do teď určovat kurz zlata v VB třemi zástupci bank podle jejich potřeb a né reality.
   A asi jsou již bankéři hodně vyplašení a proto dělají stále větší a větší ,,hluk".
   JENOM tydo dvě novinky znamenají naprosto ,,devastujcí" úder ,,správnému světovému bankovnictví". A bohužel i nám.
   Tyto dvě novinky spolu z opětovným tiskem nijak nekrytého dolaru a eura pro mne znamenají že situace pro Rusko není tak ,,špatná".
 • Dnešní technika umožňuje i kdejakému rudému p.tomcovi šířit své výblitky mezi slušnými lidmi. Těmi proruskými degeneráty je to tady zamořené.
 • A teď něco z inšího sůdku--demokrati z Jů Es Ej najdříve vyvraždili (skorem ) všechny "Indiány" ,pak si tam navozili hen tý otroky z Afriky a teď majů staženú riť,že už tam je bílejch skorem míň,než těch přičmoudlejch---a vvootoom to jee *3*
  • kantýnská, ty jsi b l b á až za roh, běž raději umýt nádobí
 • TŘEBA JSOU HRDÍ I NA TO: „Americká dominance ve světové politice se ukázala jako zhoubná. Všude jsme přinesli jen lži, násilí a smrt. Jen za posledních 15 let jsme se podíleli na částečném či úplném zničení sedmi států světa. Pokud nebude dominance Spojených států nahrazena něčím lepším, život na naší planetě nemá budoucnost," zakončuje prorocky Roberts.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit