Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máš pravdu a já dodávám Masařík,Beneš a další plejáda od Gottwalda,Havla a další.Tento stát je nesvéprávný si vládnout sám,proto neměl nikdy vzniknout.Proto neslavíme 100 let od jeho vzniku.
  • Můj otec se dožil pouhých 48 let a nevyřvávám to do světa.Byl hloupí,že se angažoval proti fašismu i proti komunismu.Chyběl mi táta ,stejně jako rodičům syn Palach a podívejte se dnes ,kam se řítí tento stát.Zbytečné oběti.
  • To je také práce Beneše a Masaříka mladšího.O Anglii nemluvím to je kapitola sama pro sebe.Pořád mám na očích snímek jak sedí Havel Heydrichovi na kolenou a co pak následovalo ?Omluva Havla za vysídlení.A na to se nesmí zapomínat,protože jsme tam,kde jsme.Je sice pravda,když se kácí les jsou i třísky a ten atentát byl zbytečný.Pokud se nelže,že lidé chtěli bojovat ,proč tomu tak nebylo a další ubohost tohoto národa .Budoval velkoněmeckou říši až do 5.5.1945 a pak udělal povstání a nebýt Vlasovců tj.Rusů tak byl s tímto státem konec .A co udělal Beneš pro záchranu těchto lidí nic .Stejný hrdina jako někteří voleni do Bruselu Pospíšil,Jourová a další.Jenom svůj píseček a vy se třeba po...tam doma hlavně,že mě to sype a ostatní mě nezajímá.Opravdu kolonie k pohledání.
  • rehurek
    Popravili jí za to, že mezi lidi šířila pravdu o nacistickém režimu. Ten režim posílal denně tisíce židů na nehumánní smrt, snižoval úroveň života jejich občanů na úroveň rozvojových zemí, šířil naprosté dezinformace a cpal většinu peněz do vojenského průmyslu, namísto rozvoje v jiné ekonomické oblasti.
    Nemůžete srovnávat nacistické Německo s tím, jakým způsobem Babiš a spol. dělají nebo budou dělat politiku.
    A kromě toho tenhle článek měl hlavně účel informovat o jedné statečné osobě a ne připravit půdu proto, aby někdo nespokojený se současnou politickou situací nepravdivě a podle svého reflektoval aktuální téma hovorů ve společenských kruzích.
  • ... ty žádnou nemáš, tak prožíváš opět naprosté ho*no, troubo :)))
  • Čest její památce.
  • 0
  • Mohl by to autor přeložit do češtiny a srozumitelštiny?
  • Souhlasím a dodávám:
    Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu.
  • Je smutné především to, že po zkušennostech s Němci a s komunisty, jsou lidé znovu nepoučitelní. Udavač ŠtB, Babiš je verbež stejného ražení jako kterýkoli udavač co donášel na Gestapo. A ten morální sliz na Hradě, jakbysmet.
  • Zaco ji popravili Němci paní Merkelová i pane presidente Německa zaco ji popravili vždyt nic nedělalala a mohli být rádi že lidi šli přecházeli hranice z státu politické diktaury moci honby za cizími majetky a penězi přírodním nerostným bohatsvím chteli mít klid jistotu bezpečí v USAkde vyrustali v době nesmyslné války cisařů šlechty v Evropě ,když nechtěli totalitní systém německých limusín s namyšleným ksichtem Haidrychy ten jeho rypák arijského ksichtu desparáta moci německého hnusu aut ,bohužel sklamali parušutisti jeich pochybnými zbraněmi anglické výroby tak praštit po hlavě kusem železa zbraně anglického samopalu na střelbu kničemu zasekávali se náboje v nábojnici ..
    a co její sestry a otec ty také popravili nebo je Bernášková mluvčí Zlínské policije příbuzná a převádí občany v kroji bez prádla přes Suchů Lozu Gazdíka až na Březovů Leo še Janáčka a dále na jezera nudistické pláže .
    No je to fakt Hrůza Hrůzoucí kolik lidí české národnosti popravili němci tak není divu že neměl kdo odporovat ani komunistické vládě Gottwalda a vystudovali mnohdy lidi co delajípolitiku do současna a taky tak špatně sláskou k Kremlu a Berlínu
  • léčit. Proto odcházím. Nepatřím mezi vás. Ty bys mi chtěl radit? *15* Slepý by chtěl vést bystrozrakého? *1* Máš bod za humor....
  • vanhorne
    "ztroskotanců aby si tu léčili mindráky"
    Co ty si potrebujes lecit? Rekni co te boli, mozna se tady nekdo najde kdo ti pomuze nebo poradi.
  • že se tady sešel spolek ztroskotanců aby si tu léčili mindráky. Jeden větší chudák než druhý....odcházím
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 27. června 1950 v Praze byla oběšena na šibenici Dr. Milada Horáková - přežila nacistické koncentrační tábory, chtěla sloužit své vlasti - Československu. Nedožila se ani 49 let.
    Čest její památce.
    Smrť bolševikům!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit