Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jan Fischer a Miloš Zeman.

    Před listopadem 1989 kovaní komunisti, nyní skálopevní antikomunisti, prostě, kam vítr, tam plášť!

    Ode mne nemá hlas ani jeden, páč, jeden je jako druhý kabátník! *12* *12* *12*
    • ... to ty jsi k smíchu pořád stejně, bezvýznamný bídníku :))))
  • Kolem Fischera je to mediálně dobře zaplacené. Jinak Fischera nikdy !!
  • Podle mých posledních průzkumů vede Kléma nalezenec.
    • ... celej ty, že :))))
  • Podle posledních průzkumů vede jasně Okamura,potom Zeman a Fisher je někde na konci !!
  • President musí být někdo, kdo reálně pochopí jak se věci skutečně mají a odhadne směr budoucí povolební garnitury a bude pro ni a pro lidi všeobecně.. aspoň neutrálně přijatelný. Pan Fisher se už vyjádřil velmi jasně..s kým půjde a s kým ne a tím si moc nepomohl, protože směr této země a celé EU vůbec půjde více méně ta nějak .."do leva"...Kapitalismus v té podobě v jaké se tu poslední dobou ve světě předvádí víc než jasně už ukázal co obnáší a lidé chtějí novou vizi, změny a nový i spravdlivější občanský systém, který vyloučí či aspoň zmírní to, aby "jakási menšina" měla nepřiměřeně skoro všechno a většina těch co hodnoty tvoří jen otrocky dělala a vše platila s vidinou tak tak přežití a nemocemi na stáří, bez pomoci a slušného zajištění...
    • S první větou souhlas,ostatní kravina.
      • ... slovo kravina od tebe je potvrzením správnosti, troubo :))))
  • Oba patří do báně
  • |Je mi z toho špatně.Asi bych dal hlas panu Zemanovi
    • ... kdo se ptal, blbe?
      • Běž raději do chlíva, kam patříš
  • Já budu volit Dinsbiera, vypadá nejlíp a vyzná se.
    • ... jen id*ot jako ty se řídí vzhledem, magore :))))
    • Kapitalisti jsou zločinci ,vraždí po celém světě ! Volím Okamuru !
    • Nemám rád servilní nadpisy,jako ten Váš , Dinsbier mi nevadí !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit