Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Domnívám se, že násilné vytváření kvót na funkce pro ženy povede do pekel, i když feministky argumentují tím, že pokud se rozhoduji vyrovnané koedukační týmy, tak rozhodnutí jsou "lepší". Schází zde obyčejný selský rozum a selský názor - co je dobré, prosadí se samo. Snaha feministek a některých "vládců" v EU naprosto ignoruji fakt, že ve funkcích mají být lidé, kteří splňují jistá kritéria, jak morální, tak odborná, a potom je jedno, zda ve funkcích převládají ženy, nebo muži. Pokud funkce ženy bude pořád v obnově lidstva, vždy bude ve veřejném životě méně žen, než mužů, protože jich hodně bude plnit mateřské povinností a funkce nesnáší absenci. Nahánění kvót na funkce pro ženy se zdá být zástěrkou problémů s migrací a dalších. Klid a důvěra v EU nastane, když nynější evropská politická garnitura skončí ve svých funkcích, ve kterých nadělali více zla, než dobra. Pokud se budou kvóty tak násilně prosazovat, budou si moct národy Evropy opravdu myslet, že to poopravené lidové řčení "BĚDA TĚM, KTERÝM ŽENA VLÁDNE" je pravdivé.
    • Teď upřímně, tak chtějí feministky rovnoprávnost nebo právo kecat do všeho?

      Proč je třeba "koedukace" a že je "lepší" bylo vidět na druhé sérii reality show "The Island with Bear Grylls"... kdy vyložili 14 dívek na pustém ostrově kde se měli sami postarat o přežití... Ani nebylo třeba ukazovat kontrast jak se se stejnou situací vyrovnává skupina 14 mužů.

      Už první díl bylo vidět jak ženám chybí někdo kdo by přemýšlel jak přežít a někdo kdo by to pro ně zajistil, prostě někdo kdo by jim dělal takový ty zbytečnosti jako sehnat jídlo, vodu, udržet oheň, postavit přístřešek, zařídit průzkum ostrova. Aby se sami mohli věnovat dále takovým těm potřebným věcem jako relaxace v moři, hraní si, klábosení, brečení, intrikaření, rozhodování o tom kdo co udělá, co je čí vina, ochočování si potravy jako domácích mazlíčků..... no prostě s chlapami by to bylo "vyvážené" a "lepší".

      Třeba u těch domácích mazlíčků... chlapy prostě zvíře zabijou a uvaří.... taková "koedukace" by jim ale umožnila nejprve pár dní diskutovat o tom jestli mají opravdu všichni takový hlad aby se kvůli tomu muselo zabít zvíře... samozřejmě po takto dlouhém procesu rozhodování kde zazní všechny pro i proti(například že jsou roztomilí) je výsledné rozhodnutí o mnoho lepší :)
  • Jako by nikdo neviděl, co způsobila Merkelová v Evropě.
    • ... nic sama nezpůsobila, jsi tradiční nevzdělaný zakomplexovaný bezvýznamný primitiv :)))
    • Ty české političky toho též sprasily až nevídaně.
    • No právě, kam sám čert (Putler) nemůže, tam nastrčí babu (Frau Merkel). *1* *2* *15*
  • Tak doufám že zároveň ženy nahradí polovinu mužů na pozicích jako popelář, asfaltér, zedník atd. snad si nevybíraj jen atraktivní pozice!!! Když rovnoprávnost tak pro všechny a jestli je víc procent žen managerek než popelářek tak šup nejdrřív srovnat aspoň ty popelářky okamžitě převelet managerky ať se ten NEPOMĚR VYROVNÁ když rovnoprávnost tak nejen pro všechny pohlaví ale TAKY PRO VŠECHNA POVOLÁNÍ. No a ti popeláři co ženám uvoní místo můžou jít dělat do kanceláří nějakou úředničinu pro stát tam je ženskejch přehršel pěkně rovnoprávnost!!!!
    • ... tipni si, proč asi nikdo na tvé výblitky nenapsal ani popel, zdegenerovaný ubožáku :)))
  • "Georgievová, bulharská místopředsedkyně Evropské komise, hrozí, že komisariátům (zjednodušeně řečeno ministerstvům komise) zakáže přijímat na manažerská místa muže."
    .
    No tak ať ji příslušné orgány obviní z diskriminace mužů a ať ji následně z Evropské komise vyhodí. Co jiného?
  • A co jiné "rovnoprávnosti"?
    Co zastoupení muslimů, cikánů, levorukých, homosexuálů, blonďáků a dalších skupin. Mají poměrné zastoupení ty babo jedna hloupá?
    • Důležitější by bylo poměrné zastoupení dělníků. Konečně by se někdo staral i o jejich základní práva. Prozatím se ve vztahu k nim vracíme zpět do středověku.
      • ... alespoň v něm nebudeš sám, pitomečku :)))
  • vanhorne
    Bravo, administrace Tiscali.Jak jednoduse se vam podarilo z kdysi dobre discuse vytvorit latrinu na ktere si ulevuji ruzni bijci pitomečků.
    • A pak to teče do Vltavy u sídla vlády.
    • ... jsem neskutečně nadšen z tvých projevů primitiva, proto sem zajdu, piš dál, degene :)))
    • ... jsem nadšen jako málokdy, proto se výjimečně nevejdu do jednoho řádku, protože si samo nenechám ujít skvělou příležitost vychutnat si neskutečného primitiva, i když mám proti němu velkou výhodu: primitiv s dementním nickem nedá elementární gramatiku, o jeho inteligenci nemluvě, takový hlupák má svátek, když na něj reaguje inteligent jako já, je to má charita :)))
      • Že ty tak rád popisuješ svoji tupost. Doporučuji bít pitomečka, kterého vidíš doma v zrdcadle. A nic se nežinýruj jenom bij a bij. Ten v zrcadle si to zaslouží.
      • oooo více řádků znamená že se opět věnuje sám sobě a svým pocitům... jak vřelé :)
        • ... jestli jsi nula, jak tě šacuji, uděláš jenom dobře, jestli se zbaběle víc neozveš, blbe :)))
        • ... doporučuji, abys nepsal, nemám čas na pitomosti a pitomečky dávám levou zadni :))
        • ... neznáš souvislosti a hlavně nevíš, že jinak napíši zásadně pouze jeden řádek :)))
          • píšeš minimálně protože tady jen opakuješ nadávky, kterými tě okolí častuje celý den.Jsi takový obyčejný odpad hrající si na jakožefrajera.Ale smrdíš, máš holý zadek a pícháš vlastní matku.
            • ... dosáhl jsem toho, že ses svěřil, co pícháš, debílkovi jako ty nepodrží ani želva :)))
            • ... už se neztrapňuj, ubožáku, drtím menšího primitiva jako tebe, to je jiný kafe :)))
  • Kam sám čert nemůže, tam nastrčí babu.

    Já myslel, že na různé posty se má z uchazečů vybírat podle toho, jak daný/á uchazeč/ka splňuje stanovená kriteria pro výkon dané funkce a nikoli podle toho zda má "píp" nebo "píp".

    Ta co prosazuje ty "kvóty" je zjevně "kvo(k/t)ající" slepice, která patří ke sporáku a k neckám. Až tu slimáci zavedou "právo" šárija, tak se ty "kvóty" vyřeší. *1* *2* *15*
    • Evropslá komise má za úkol od vyděračské CIA "likvidovat EU ". Tak poslouchají včetně ženských v této samozvané komisi.
      • Chybí znalost faktů, soudruhu. Vyděračská je FSB-KGB. Je třeba znát, reálie, mentalitu, právní řád a myšlení občanů USA na straně jedné a nevolníků CCCP na straně druhé. A neplést si jedno s druhým. *15*

        V té Evropské komisi jsou ti nebo také ty, koho si občané či ovcané zvolili. *3*
    • Výjimečně rozumný příspěvek od Vás.
  • Tak předně, jestli v tom spolku neschopných a všehoschopných má být žena nebo muž je relativně jedno.

    Nicméně na druhou stranu, pokud se tam hrne například 10 000 chlapů a 500 žen, pak přeci udělat to 50:50 není fér vůči mužům... To je diskriminace mužů jak vyšitá.. a co je nebezpečnější je že se snaží skovat za "rovnoprávnost".

    Proč tam cítím extrémní nebezpečí je, právě to vydávat to za "rovnoprávnost"... protože pak po mužích a ženách se ozvou "bisexuálové", "bisexuálky", "transsexuálové", "transsexuálky", "transformsexuálové" a "asexuálové" ... a všichni budou chtít svou rovnoprávnost... tedy už to nebude 50:50, ale 12,5%:12,5%:12,5%:12,5%:12,5%:12,5%:12,5%:12,5% ... no a pak se ozvou diskriminovaní mentálně postižení (protože se ukáže že IQ lidí v komisi je +-120 ... a chybí tam zástupci lidí s IQ -+70 ... a tak se budou hledat transformsexuálové s IQ 70 a dělit se to bude na 6,25% v komisi...

    A to byla teprve ta první část toho co mi na takové "rovnoprávnosti" vadí.
    Druhá část je to, že za chvilku budou požadovat rovnoprávnost lidi se strachem z výšek a tak se zakážou baráky s více než 1 poschodím... aby si byli všichni rovni... pak slepí a tudíž se všem vypíchnou oči, abychom nebyli zvýhodnováni...

    Prostě rovnoprávnost je něco jiného než "unifikace".
    • ... jsi neškodný zakomplexovaný ubožák, kterého zde ani omylem nikdo nikdy nebude číst :)))
    • ... kdo vyblije takový opsaný román, má zk*rvený život, nebo jej bude brzy mít :)))
    • ... krátce, na hlupáka nemám náladu a čas: Ukončils základní školu?
    • ... vrátím se k tvému blekotání dnes, které nečtou ani najvětší retardi na netu, pitomče :)))
      • ... můžeš jít kdykoli do hajzlu, vyspíme se oba dříve, jinak já spokojeněji jako primitiv :)))
    • ... co nabídneš, když tě přesvědčím, že nic neřeší, abys ze sebe zde dělal dementa, de*ile?
      • Přesvědči mne o tom co ti mám nabídnout :)
        Bijec... každý má právo se vyjádřit... i někdo jako ty, kdo mluví úplně z cesty.
        Někteří zde by tě rádi viděli zabanovaného... ale já si vážím svobody slova natolik, že raději ně nechám ze sebe dělat to co chceš, než aby nějaký jouda rozhodoval o tom jestli máš právo se vyjádřit nebo ne...
        Nicméně vracím se k mé výzvě... zkus příště reagovat věcně... pokud se ti na mém příspěvku něco nelíbí, prosím specifikuj co a hlavně proč si myslíš něco jiného... děkuji.
        • ... hlavně se do mě nevtěluj, trapáku, zdaleka jsem si nepřečetl tvé směšné mektání :)))
        • ... inteligent usnul ve své bezmoci, byl bych hlupákem, kdybych dál vyhledával tupce :)))
        • ... nebaví mě prolejzat všechny tvé nudné výblitky, napiš něco ke své kariéře, blbe :))
        • ... jsi chudák, nebaví mě psát romány s bezmocnými primitivy :))
          • Román má například 300 stran (taková ta věc z papíru co asi využíváš jako podložku pod křivý stůl) a věz že po tobě žádný román nechci.
            • ... máš problém, chudáku: buď se mi už vyhneš, nebo naplánuj plastiku obličeje :)))
            • ... neztrapňuj se, budeš v šoku, jak se ti primitivní představy o inteligenci vrátí :)))
            • No konečně! ...

              PS: jen doufám že opět nevzbuzuješ falešné naděje... kolik provokací ještě potřebuješ aby jsi začal psát něco smysluplného.
            • ... dal jsem ti férovou šanci jít do pryč, teď poznáš můj velký intelektuální náskok :)))
        • ... zkus pochopit, ubožáku, že nevidím důvod číst tvé dementní výblitky, jsi ubohý blb :)))
          • ... je mi fuk, jestli jsi nyní v hajz*u, nyní si vybereš daň za své projevy primitiva :)))
          • Však na to nečíst mé příspěvky máš právo... na to se k nim vyjadřovat také... ale když se vyjadřuješ
            1. k něčemu co jsi nečetl.
            2. úplně nesouvisejícími věcmi
            Pak věz že za "pitomečka" by kdekdo mohl považovat tebe.

            ustava nám naštěstí dává právo se zebe udělat veřejně klidně i blbce... takže proč ne :)
            • ... jsi ještě vzhůru, primitive, klidně se zapři, nemáš na mě :)))
            • už se těším na plodnou diskusi ve které mě argumenty utlučeš...
              Jestli hodláš zase pouze psát jako 8 letý kluk, který neví co říct, když se ho zeptají proč má jednu ponožku černou a druhou bílou... tak příště neslibuj nic co nemůžeš.

              PS: přecházím prozatím na tykání... je pravda, že tykání nemám obecně rád, ale už mám trochu upito a ty už mi nadáváš, tak proč ti netykat.

              PSS: vzhledem k rychlosti reakce na "you cant fix stupid" hádám že znáš Rona Whita. ... to jsem rád, že mluvím konečně s někým s kým si můžu popovídat :)
            • ... poslední, co hrozí, je, aby primitiv jako ty ohromil svými výblitky, nemáš šanci :)))
            • ... nestačí, jsi tak primitivní, že si tě nyní super vychutnám, máš, cos chtěl, blbe :)))
            • PS: jestli Vás dráždí ta věta o ústavě... tak v zásobě mám ještě pár dalších... třeba "you can't fix stupid"
            • Hm... tohle Vás baví? Hrát si na trolla toho nejnižšího kalibru? No ostatně proč ne... někteří politici navštěvují dominy aby mohli na chvilku pocítit erotično toho že někdo má moc nad nimi... tak proč by si někdo kdo se živí mozkem nemohl občas vypnout a zkusit opačnou roli :)...

              Tím se vysvětluje i omezený slovník... s ubohými výrazy se v praxi často nesetkáte, takže si holt musíte vystačit s tím málem co tak nějak utkvělo ze školních let :)

              Stačí? :)
            • PS: Pokud jsi psal o ústavě v době, kdy jsem ze soucitu odpovídal, jsi to, co si o tobě myslím.
            • Dobře, člověče, jednou budu chvíli na tvé úrovni. Nejsem bezcita, pouze se musím vyspat, abych zvládl svou vysoce kvalifikovanou práci. Mysli si, co chceš, zde se pouze fajn bavím.
              Budu stručný: Gro mých návštěv zde je odreagování se od sofistikovaných úkolů, za plnění kterých jsem slušně placen. Nezajímají mě primitivní podněty tiscali k diskuzi. Ohromně se občas se bavím neskutečným póvlem na netu, nejlépe zdegenerovanci, co zde smrdí pořád. Rozhodni se, jestli nebudeš reagovat. Doporučuji ti to, i když proti tobě nic nemám, čéče :)))
  • milé choré prase.Ty můžeš hlásit maximálně příděl pomyjí u tebe ve chlívě. Ale nehlas.Už nyní smrdíš po celém netu.
    • ... jsem spokojen, pokaždé, když někde opíšeš nové slovo, si tě užívám, tragická trosko :)))
    • .... na leklé primitivní prase není důvod víc reagovat, je to nejzbabělejší primitiv na netu :))
    • ... stále čekám, kde a kdy ti udělám jednou ranou plastiku, kterou nikdo neopraví, blbe :))
      • ale no tak chlíve.Ty neuděláš ani ránu ani plastiku.Jsi nic.Zbabělý bezcenný prd, parchant který z chlívu zlostně prská a dělá bubu. Nemáš na to.Maximálně tak opííchat vlastní matku.
        • ... zatlačím ti (v rukavicích) oči, primitive :)))
        • ... primitiv už nikdy nebude v klidu spát, sám si vybral brzkou nečekanou rychlou smrt :)))
    • ... cha cha, piš takto stále dál, to já pak nemusím nikomu vysvětlovat, jaký jsi ubožák :)))
  • http://img10.rajce.idnes.cz/d1001/11/11026/11026615_88ff4a0ac3e168bd5c1c9fcc450c45f8/images/Jandaatingltangl.jpg
    • mám erekci *14* *14* *14*
      • to děláš s erekcí, když jsi mladá holka Simono?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit