Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Schůzka s kmotrem a moravskou "stokou" Faltýnkem - to byl zase jen nějaký super kšeft za milióny..., to jsem zvědav, zda mu Zeman bude ještě chtít dát metál..., nakonec pan plukovník vidí, že se to v Česku už nedá zvládnout, že budou stovky mrtvých, takže volí tuto cestu, aby byl z postu ministra odvolán.

    Podrazáci a šmejdi nám vládnou! Smutné, kam až to Česko kleslo.



    • A to už dlouho. Bez ohledu na stranickou příslušnost. 

  • Každý člověk je chybující.Je však nutné přihlédnout k tomu,jestli ten chybující nemusel překonávat ve své

    práci mnohé překážky,které mu nastražili jeho "opoziční"parneři.Všichni denodenně slyšíme a v TV vidíme,

    jak naše "slavná" opozice hází vládě "pod nohy překážky".Opozici z řad ODS a TOP09 v žádném případě 

    nejde o blaho obyčejných lidí,ale o vlastní "koryta".

    • hele komunistická kobylo on ten Falta je z opozice nebo za komunistů koryta nebyla?🙂

  • Když moralizují politici z demobloku, tak je to člověku, který úplně neztratil paměť dost k smíchu. 

    Zvlášť když mluví o morálce pan Kalousek a paní Němcová, tak jsem ve střehu. Potom něco není v pořádku.  

    • Je zaplať pámbů  pravdou, že vámi jmenovaní nedosahují  ani zdaleka špinavosti té podliské sběři soustředění kolem něčeho tak podlého, křiváckého, prolhaného jako je koblihářská zrůdná bestie - konfidnet komoušské STB -soudruh Bureš/bááábiš.

      • Jak myslíte pane Nováku. Já to vidím jinak. Už dlouho za nic nezodpovídají, jen žvaní. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit