Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Schůzka s kmotrem a moravskou "stokou" Faltýnkem - to byl zase jen nějaký super kšeft za milióny..., to jsem zvědav, zda mu Zeman bude ještě chtít dát metál..., nakonec pan plukovník vidí, že se to v Česku už nedá zvládnout, že budou stovky mrtvých, takže volí tuto cestu, aby byl z postu ministra odvolán.

    Podrazáci a šmejdi nám vládnou! Smutné, kam až to Česko kleslo.



    • A to už dlouho. Bez ohledu na stranickou příslušnost. 

  • Faltýnek tvrdí, že s Prymulou probírali misi zdravotníků...

    To  bylo zřejmě tak tajné, že se museli sejít tajně kolem půlnoci v uzavřené restauraci...

    To může vyprávět třeba holubům a pochybuji, že mu uvěří...

    Tak to není k smíchu, ale k nasrání... omlouvám se za tento výraz, ale jinak to říci nejde...



    • Jé, jak Vám ten výraz prošel? Já když napíšu třeba průjem, tak mi to generuje upozornění, že mám nevhodné výrazy...😂

  • josef.chmela

    Zatím nemůžeme vědět jak to opravdu bylo. Prymula by měl veřejně vystoupit a vše vysvětlit. Je bývalý důstojník, tak by se měl chovat "důstojně" a čestně. Jinak je to pro mě "mrtvý muž".

    • Jak to bylo ukazují fotografie...

      Vychází z před půlnocí z restaurace, která má být z vládního nařízení uzavřena. Ostatně to píšou i na stránkách oné restaurace.

      Nasedá do vládního auta bez ústenky, jeho řidič ji má nasazenou..

      No a cca v půl jedné vychází Faltýnek a pak s někým hovoří (jsou velmi blízko sebe) také bez ústenky, či respirátoru...

      Vysvětlení bude určitě důvěryhodné...




      • mun.go

        Byl na soukromé schůzce v domě, kde je restaurace (ta byla zavřená).

      • jinak pokud to chytí Faltýnek a od něj Babiš a oba dostanou co proto od toho čínskýho dárečku , tak je to nejvýznamnější událost roku🙂 a protože neznáme nástupce a předpokládám že pediatr bude daleko měkčí a nebude oponovat Burešisku ani Manovi či tej klice ze Slávie a opukovejch dolů , aby jste ještě nebrečela .Jestli se nemýlím tak data už se na Babišovo popud a Marečka Prchala pr radu několikrát falšovaly , ale je po volbách tak možná se budou falšovat míň.Zatim to v ČR vypadá na kalouskovu jedničku z Pekingu.To nas ani nemusej mlátit čepicema a my se umlátíme vlastní hloupostí , tak snad si potichu na jaře zazpíváme " sraž nás na kolena výhružka s náma nic neudělá."

      • ...no abyste se neposrali...

        • Asi tak nějak. Zase na druhou stranu mě těší kolik je tu světlonošů morálky......

        • vanhorne

          "...no abyste se neposrali..."

          ANO?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit