Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Jako nevím. Mám rád i starší nábytek a zejména historické kousky, ale tohle mi přijde jako spíš takový generátor ega a ne jako praktický stůl. Já mám raději jednodušší design. Sám jsem si teď v poslední době oblíbil stůl, u kterého stojím. A ten je totálně ryzí minimalismus. Je tam jen jedna přihrádka na dokumenty a jinak jen prostor na počítač. ;-) 

  • To je trošku jiný psací stůl, než na který jsme zvyklí

  • Krásny kus nábytku, to má tedy kolega anton.janak pravdu. Chtěl bych taky takový ke mě do pracovny. Jediné z čeho mám tedy ale opravdu strach je to, že by se k nám nehodil. Budeme si dělat nově rekonstrukci od firmy http://pwinterier.cz , tak uvidíme, třeba nám doporučí domu něco podobného.

  • Nechci se nijak zastávat Donalda, ale - my máme hradního, který je zalezlý v Lánech a ke koronaviru řekl jediné = abychom si myli  ruce...


  • Neto napsal tvůj otec soudruh a stbák

  • Tak nežij v Bělorusku tepomete

  • Každý volí své představitele sám. Pokud si lidé v U.S.A. zvolili Trumpa, potom on dnes rozhoduje o tom co bude s U.S.A. Nám se to třeba nemusí líbit, můžeme na to mít jiný názor, ale to je tak všechno, co s tím můžeme dělat. 

    A je to dobře. jejich boj a jejich odpovědnost. 

  • To linda86:

    No jo, v USA mohou občané svobodně kritizovat svého presidenta a nikdo je za to nemaže. A to ten jejich president není ani "bývalý" komunista a konfident StB a ani neleze do ruského a zejména čínského konečníku. 😛 


  • Na náměstí Time Square v New Yorku byl nainstalován nový billboard nazvaný Trumpovo „počítadlo smrti“.













    Podle televizního kanálu ukazuje počet úmrtí na koronavirus ve Spojených státech, kterým by se dalo zabránit, kdyby nebylo nekompetentnosti prezidenta Donalda Trumpa v boji proti pandemii.
  • Mým souvěrcům? Dobré. 

    Děkuji tedy Vám a Vašim souvěrcům. Jsem rád, že máte mísy a maso a že se máte. Gratuluji. 🙂

  • No a co, v čem máte problém, nebo závidíte? . Ta zrůdná demen..í ožralecká rusofilní pedofílie  z pražského hradu tak může mít pod stolem max. ovčáka nebo mlynáře.

  • To jste ze sebe vyzvrátil sám, nebo jste to opsal od deme..ího tupé rusofickového prolhance zeMANa?

  • Nemocnější by tam sedělo lépe

  • Trefně popsáno, palec nahoru.

  • Podstatně méně, než přispivatelů do diskuse na Tiscali, adorujících éru bolševika 1948 -89


  •                  A kolik za ním sedělo nejblbějších mužů planety!

  • Emu a mísu jsem dal schválně nad Váš příspěvek, 

    aby Vašim souvěrcům bylo jasné...

  • Ema má mísu.

    Ema má také maso

    Ema má maso v míse.

    My máme také mísy a maso

    My se máme...


  • To byla reakce na komentář pana Janáka:

    Bolševici a pravda?

    Jaký to protimluv!

    Stačí vzpomenout na léta 1948 - 89 u nás (od mandelinky bramborové - podle bolševika "amerického brouka", přes proces a popravu s H. Píky, o procesu s paní M. Horákovou a mnoha dalšími (hlavně s představiteli církví) nemluvě!

    Jen si tolik nepotrpím na tučné písmo. 

  • Teď jste jim to nandal!!! To všichni štváči týden neusnou. Proč pořád "bojujete?" Pokusme se někdy komunikovat s úsměvem prosím. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit