Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.youtube.com/watch?v=gzMKKA7cZY0
    *11*
    • Strč si ty odkazy do řiti, blbe!!
  • Dobrý den,
    sháním respondenty pro můj dotazník týkající se voleb do krajských zastupitelstev a chtěl bych Vás tímto požádat o jeho vyplnění. Vyhledávám témata, které alespoň z části souvisí s tímto tématem nebo politikou. Pokud jste rozhořčeni tímto příspěvkem do diskuse, tak se Vám předem omlouvám. Děkuji....

    Odkaz:
    http://volby-do-krajskych-zastupite.vyplnto.cz/
  • Naprosto nesouhlasím. Opět rozdmychává osobní sváry, které zemi škodí a nadřazuje osobní preference nad zájmem o plynulý chod administrativy podle ústavy a zvyklostí.Politicky se angažuje a svému Mynářovi dovolil, aby pokračoval v trapných šarvátkách starých Jaklů a Hájků. To nevěstí nic dobrého, spíš opilost mocí. *7*
  • Zeman je náš president a hlava státu!! *14*
    • P:S: Vždy ožralá hlava státu! *14* *14* *14*
      • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vpálil že bys skončil na IPce, hastroši a posero.., *2*
  • Hlavně že nás předhodil EU jako hadr
  • Tady je srandy kopec jak se Zemanovi řiťolezci toho svého fýrera obhajovat. A nejvíc tady řádí ten známý měnič nicků, který nicky střídá jak pos.ané odvlíkačky a ještě k tomu krade cizí. A těší mě, že onen mně známý soudruh svými polutrucko StBáckými projevy mi nechtěně dává za pravdu. *3*
    • Tak to ty vo.e píšeš o sobě, své nicky už bys nespočítal, žejo? *2*
      • Neurazej demokraticke a inteligentnejsi pisatele ty komunisticka luzo!
        Nikdo nemuze za to,ze mate v rode zakoreneny debilismus. *12*
        • sam ani nerozimus tomu slintu, cos tu napsal...
          • Hlavne,ze tomu rozumis ty,nebot se ten muj prispevek tyka tez tebe-paklize sis jako kovanej komunistickej zlodej opet nezmenil nick. *12*
            • Not vůbec neví a nerozumí tomu co píše, je to polointeligent.(zase nebude vědět co to je) *3*
  • Bezva debata. *1* *1* *1* Naposled jsem podobnou srandu spatřil v rychlých šípech.
    Tam se také naháněla banda blbců a řvala: koho budeš volit? Losnu nebo Mažňáka *1* *1* *1* *1
    Prostě máme na hradě Zemana. Někomu sa páči jinému zase ne. Tak to už v životě chodí. *1* *1*
    Svět se ani nezboří ani nebude lepší. *1* *1*
  • Musím se zde zastat pisatele pod nickem tečka, je to evidentně člověk trpící nějakým syndromem, může být třeba tělesně postižen, možná se k němu obrátila rodina zády.Takovíto lidé jednají naprosto proti normálu a chovají se dalo by se říct trucovitě, mají strašnou radost když můžou někoho "vytočit", i když ví že jejich tvrzení je nesmyslné ale uvádí ostatní ke zlosti, je to jejich jediná radost a nesmíme být na ně hrubí a musíme je chápat a tolerovat.
  • Zeman byl dobrá volba, můžeme být spokojeni. *14*
    • No v dané situaci to bylo menší zlo v té plejádě schválených kandidátů, ale dobré to nebylo vůbec.
    • P.S. Je to náš namazanej vzor!
      • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vpálil že bys skončil na IPce, hastroši a posero.,. *2*
  • Zase zde nadměrně řádí placenej "troll".
    • Budeme ho ignorovat, co říkáš, soudruhu?
      • Teda dneska se nás tu sešlo co? *1* *1* *1* *1* Kdo je kdo a kdo koho platí? *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit