Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Ona ta psychologie je fakt kouzelná a když ji člověk trochu poodhalí, tak se mu ve veřejném prostoru zjeví zcela nový svět. Myšleno jak v dobrém, tak ve špatném. Mám za sebou studium psychologie Frýdek Místek a díky tomu vidím, jak lidmi manipulují třeba obchodní centra, nebo jak třeba funguje psychologie ve veřejné správě. ;-) 

  • Prokrista, tolik povyku pro nic. Když něco fakt potřebuji, koupím to za jakoukoliv cenu. Když něco nepotřebuji, nevezmu si to ani při akci zadarmo...viz Vratné lahve: "Jsem sice na rajčata alergická, ale když jsou ve slevě, dejte mi dvě kila."
    A tak jsem to dělala už za hubených let na mateřské,jen jsem měla přísnější filtr na to co je "vážně potřeba".
  • No, já zese nechápu, proč ceny končí na haléře, když je u nás nejmenší bankovní hodnota 1,-Kč...
  • Neulevilo. P.tomců je na světě jako máku, že jo, Šárko kárko. Koukám, že jsi uzlík citečků a emocí. To máš teda blbý. Muhehe.
  • Ta je k prdu je to kus plastu, jedem blackout a kartaři chcípnou hlady. A banky taky...heč.
    A banky by mohly hned.
  • plat kartou pak zaplatis presne na halir *3*
  • jemu se cenovky končící devítkou líbí bo ušetří *3*
  • No ja nevim pokud vidim cenovku 48,90 hned mi naskoci 50 kdyz vidim 1990,- 2000, ale chapu, ze na jednodussi jedinece to asi funguje skoda, ze je jich vetsina *10* jinak by takove zhovadile cenovky nebyly...
  • Absolutní souhlas.Dvacetišestileté okrádání našeho ovčana je hrozné.Psychologie,která byla za Bati byla pro hloupé lidi z první republiky.Nebo mi někdo chce tvrdit,že ,když to je za 9,90 tak to není 10Kč,ale 9Kč?Hloupoučký Topolánek zrušil 10,20,50 haléře a nevím zda také pětníky,abych mu tak zase nekřivdil.Když něco stojí 9,90 tak automaticky platím 10Kč a jsem okraden o těch 10hal.A desetkrát je to koruna,proto v žádném případě nepodporuji různé neziskové organizace a různé žebrající a obtěžující organizace.To tady nepíšu,když zaplatím za něco př.5,20Kč a on/ona mi namarkuje 6Kč.Dřív jsem se hádal,ale 100x nic umořilo i osla.Tak se snažím čerpat na celou Kč.
  • Hm tak to jsem asi nekongnitivní, bo mám vyloženě alergii na slevy typu devítky za čárkou a slogany typu dříve a nyní. Fuj už když to píšu je mi zle..........musím běžet....... *8*
  • Ty jsi tak chytrej *15*
  • Hlavně, že se vám ulevilo. Musíte mít strašně těžký život se vší tou zlobou a nenávistí v sobě. Upřímnou soutrast všem, kteří s vámi musí dýchat společný vzduch ! *3*
  • Vy píšete pro desetileté děti? Nebo jste tlupa imbec.lů, která se cítí být moudřejší než každá hospodyně bez ohledu na vzdělání, která tuhle pitomost už dávno zaregistrovala před šestadvaceti lety? *11* *12* *11* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit