Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • A co takhle: sebestřednej namyšlenej spratek, kterej se už viděl jako president. A když se to honem honem nepovedlo, tak tluče kolem sebe, uráží na koho přijde, chce bejt co nejvíc vidět, prská jako mastiff. Nakonec skončí jako politickej turista.
 • B. Sobotka jasnozřivě tuší, že se Škromachy a Hašky žádnou "díru" do světa neudělá. Obává se správně, že nezvolením J. Dienstbiera do vedení ČSSD bude následovat odklon voličů od této strany a tím ztráta politického vlivu.
  Jiří Dienstbier ml. je v mladém věku už osobností, která v tom dobrém slova smyslu vyčnívá.
  To mu několik "ambiciózů", kteří by rádi zůstali nebo se dostali do čela ČSSD, závidí a úspěch nepřeje. Už jeho táta, p. Jiří Dienstbier, byl sympatickým a rozumným politikem.
  • Dynzbir je opravdu "osobnost" a opravdu "vycniva", proto pujde do TOPky. Ve volbach si neskrtnul uz dvakrat a u socanu si taky neskrtne. To ze jeho otec byl slusnej clovek neznamena, ze i on je slusnej clovek, on pouze nese jmeno. Bez nej by byl v politice nula. Uz taky po volbach i behem nich ukazal, ze je vlastne stale nedospely dite, ktery jen kope kolem sebe... Stejne jako vetsina nasich politiku vlastne nic neumi, za celej svuj zivot nepracoval. Umi jen parazitovat a nechat se zivit danovymi poplatniky.
 • JD měl dobře našlápnuto,ale svými kroky a výroky ve druhém kole,kdy dával najevo,že bude volit KS,si možná svoji kariéru pokazil... Sociální demokrat nemůže zvolit za prezidenta člověka z kriminálního spolku TOP 09,protože už svoji účastí v tom spolku se stává spolukriminálníkem viz jeho hájení Drábka,Parkánové a nemluvě o luciferovi Kalouskovi!!!
  • Pokud je tady mezi partajemi nějaký kriminální spolek, tak je to KSČ(m). Pokud je o TOP 09 tak to je pokus, opakuji pokus o vytvoření pravicové strany. ODS pravicová strana není.
   • TOP 09 byla založena stejně jako VV,SPOZ mafií na odebírání hlasů ČSSD,když ubývaly voliči ODS. Ty vedeš staré války a nemá cenu s tebou polemizovat. Tady nejde o mzšlenky či ideologii,ale o zbytek státního majetku,který je třeba dokrást-církevní restituce,pokus o vyvedení peněz z průběžného důchodového systému do privátu,apod.. Ale lidem,kteří obdivují Kalouska a jeho hajného Karla je zbytečné něco sdělovat...
   • TOPka je jen spolek kriminalniku, kteri jsou u ted moci, tudiz na ne nikdo nemuze. Ale i tohle pomine.
 • Soudruh Sobotka ho vypudí, i když naopak by to pro socany bylo lepší.
 • Dynzbir je klasickej TOPkar. Tam se sdruzuje veskerej politickej odpad a on tam drive nebo pozdeji skonci taky...
  • To je "moudrost" a hned po ránu. Co je to "TOPkar"? Rozuměl bych tomu něco jako špičkové vozidlo.
   • Je videt ze nerozumis zlodeji nicku. Radsi uz nepis.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit