Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je dobře,že je už konečně zavřřely.To co udělaly je prach obyčejné chuligánství! to ještě dostaly málo.Já bych jim dal alespoň 5let gulagu.Aby ruční pilou a sekerou pracovali v lese!! Sláva Putinovi!
  • Ví vůbec v této zemi někdo, za co byly odsouzeny? Jak skutečně zněl rozsudek? Kdo vlastně podal na ně žalobu a za co?
    Nemyslím tím kecy o písni proti Putinovi, to je zástupný důvod našich pisálků.
  • zvláštní je, že o tomhle psaVCI píší ale o podobných pracovních táborech v americe se MLČÍ.......
  • Sou to vobyčejný štětky a nic jinýho nezasloužily. V Rusku si totiž nenechají na křesťanství sáhnout, víme? Zvlášť, když pro víru tolik, tolik, tolik trpěli. A navíc - Rusko je pořád velmoc a nenechá si do svejch věcí krafat vod kdejakýho pošahanýho přiteplenýho debžota.
    • Rusko je totalitní stát, vedený agentem KGB, nic jiného. To, co se stalo jim je jen vrcholek ledovce. Církev jak pravoslavná, tak katolická mají na rukách krev, jak už tolikrát v historii. Jen tupé hlavy to stále nechápou.
      • Za to ty jsi to blíku pochopil velice rychle. Tupče zmanipulovanej.
  • Tohle je jasný signál od Putina a jemu podobných všem ostatním...i světu.., jak dopadne každý Rus, když bude "zlobit" a kdo, že je v zemi pánem. Tím dává najevo, že návrat Ruska k mocenskému CCCP myslí vážně, jak už párkrát naznačil...Ten chlap se vůbec nezměnil a není ani divu...Člověk co prošel "školou CCCP" se už nikdy v základu nezmění.
  • Job tvoju mať, skazal báťuška car Vladimir, jasnoje solnyško, pojďotě v gulag,čtoby naučiťsja kak nado cara lubiť.
    • Hézký...
  • ďaleko od Moskvy...........no tam už vuobec nět imperialistou..... *3*
  • A to je má jako "napravit"? Ledaže by ruská justice, pokud se tomu bordelu dá takto říkat, počítala s tím, že to holky nepřežijou......... jinak z nich těžko budou krotcí beránci.......
    • Zuzano, ty holky už byly odsouzený hned při zatčení, tady vůbec nejde o nějakou nápravu..,ale o zlomení lidí.. a tohle je jen konečný vzkaz Putinova režimu co se stane všem co nebudou dělat, tak jak se jim řekne..Rusko si vždy v tomto dělalo pořádek podle svého. Chtějí tímto dát i světu vzkaz, že jsou opět tady a budou v budoucnu znovu ve hře ! Bohužel...Tahle země není zvyklá někoho poslouchat..
      • Oto, je mi jasný, že nejde o nápravu........ to bylo samozřejmě myšleno ironicky. Problém, chápu stejně jako ty. A sprosté narážky od ostatních "diskutujících" ignoruju *4*
    • Zuzana je kr*va neukojená
      • Ty blbečku, myslíš, že nevíme, že seš komunistickej rudoprdélník? Hajzla poznám na kilometry!
        • Naše inteligentí diskuse se poznají od těch v civilizovaných zemích ihned. Je to škoda, ale tupému stádu se vládne nejlépe a proto nás v naší blbosti podporují zřejmě i placenými provokatéry.
  • Dokud ty ku*va někdo nesejme, tak s nimi budete otravovat. Jsou to stejně blbý ksychty jako kalousek. *16*
    • Nejhorší jsou však komunisti, kteří kradou cizí nicky a píší pod nimi nesmysly. Ale krádeže, podvody, křivosti a zákeřnosti jsou komunistům vlastní. A komouši s tím nepřestanou dokud je někdo nesejme. *16*
      • Nejhorší jsou trpaslíci, jsou to dobří plavci ale nevydží, a hned po nich modré gestapo s fialovou kobrou ve vedení *11* *11* *11*
      • To jsem nepsal já *1* *1* *1*
      • Pořád je to v menší míře než u vás vy modrý hajzlové.Apropo, je to jedno kdo to píše, jde o myšlenku ne? zlodějskej zmrde!!!!
        • To jsem nepsal já, a vlastně co jsem já psal to nepsal ten druhý a když to nepsal druhý tak jsem to musel psát já *1* *1* *1*
  • Asi jim to nebude vadit. Když jim nevadila výtržnost, tak proč by si s tím měly dělat hlavu, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit