Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych toho černého socano muslima Obamu s potěšením nechal utopit. Je to nejhorší prezident v historii USA.
  • Američani si myslí, že putin nechá obamu utopit. Ale rusové ještě nejsou zdaleka rozhodnuti. Někteří si myslí, že by toho negra měli upálit.
    • Američani si to nemyslí, to si troubo myslíš jen ty. Ovci stačí předhodit kdejakou blbinu v podobě článku zavánějícím ruskou propagandou, který má skrytě zesměšnit Obamu a z tajtrdlíka Putina udělat herodese. Stále stejné písničky jak manipulovat s lidmi s nižším IQ.
      • Lorde, Lorde... slova jako ironie, nadsázka, sarkasmus Vám asi moc neříkají, že? Uživatel Fra to okomentoval více než vtipně, ale musíte umět číst mezi řádky... alespoň trochu *13*
  • Frau Merkel dnes letí do USA pro další instrukce a ujistit Obamu,že no problem with Snowden.
    Skoda,že zde neukazovali TV talkshow na ARD:zelený politik W.Schulz,co nenávidí Putina a tím i Rusko penil,že od samého pocátku byla mírumiluvnost Ukrajiny podrývaná Ruskem-jinak je sympatisant Pussy-Riot a všeho co je proti Rusku.Tecka by se radovala to videt.Tak me též napadlo,jak to bylo s anexí /1959/ Hawaie-rovnež referendum-ale vetšina obyvatel byli
    Cínané Japonci a Americané.Fantastické referendum.51 stát asi bude oficielne Nemecko.
    A pak není divu, že politika je lež,potrebný instrument ,demagogie a humus!Skoda,že vetšina
    komentárù je k nicemu-melo by to být forum o predání informací co nám nereknou jak TV tak
    noviny. *5*
  • Nějak zaostáváme , kde je nějaký pruvod , doma je nuda, na hřištích,v hospodě, na kolech,na horách , tohle všechno si užívám o víkendech ale když je svátek 1.máje tak jako by nebyl. Není to totalita ? Předem upozornují že nejsem komunista ani jsem jím nemohl být , průvody 1.máje znám jen z vyprávění.
    • My jdeme k večeru na májovou oslavu pro mladé , ted vyhrávájí pro pamětníky asi bydlíš v nějákem západakově
  • Opice patří do konzerv pro špinavé psy. Kdyby negr chcípnul, tak tam přijde jinej krypl. Takže to chce embargo a nechat je pochcípat hlady šmejdy emerický, fašistický.
    • doufám že cenzor na Tiscali, tě vyřadil za ty slinty co tady špíno předvádíš alespoň na rok. Od fašistického slintala tyhle kecy sedí.
  • KIMCID
    Putin je šprýmař.Včera- prý nemá nic proti spolupráci na iss s US ale ať se tam dostávají třebas trampolínou.. *1* *1*
    • Souhlas, nebude se přeci vměšovat do cizích záležítosti , at si poradí sami.Mohl by být nařčen z porušování mezinárodních práv , lidských práv a já nevím ještě jakých ......
  • Jsem Tečka a skrývám se za nick Hero a vyzývám vás všechny, abyste opustili diskuzi a nechali tady místo jenom pro mně. Protože jsem vám všem pro srandu a sabotujete plnit moji úlohu placeného provokatéra.
    ...
  • američani jsou mentálně na úrovni šestiletého dítětě ještě že tam maj spoustu,mexičanů,kubánců,indů,rusů,čínanů....klasika:jak vypadá americká univerzita? v posluchárně ruský učitel učí indické studenty a na hřišti mexický školník prodává drogy kubánským pasákům...
    • Podle této tvojí teorie jsi Američan.
    • Podle nedávného průzkumu čtvrtina Američanů si myslí, že země je středem vesmíru a vrcholem amerického kulinářského umění jsou hambáče od jejich Mac - ráče a v našem Národním divadle to o přestávce vyžadují a jsou v šoku, že si ho nemohou o přestávce v ND koupit. Takže pěkně pryč z NATO, nebo na to doplatíme. Chce to neutralitu jako má Rakousko a nebát se toho. Co dokážou Rakušáci, dokážeme také, jen chtít a dostat do čela osobnosti a ne ubožáčky rektální alpinisty, co se plazí před Bruselem i před Bilderbergem. .
      • souhlas
  • žádná škoda....
  • Tak ať se milej opičák Obama naučí plavat, opice v japonsku to taky uměj !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit