Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • taky jednou skončí v myším oleji... nebo ho sežerou vlci na sibiři...
    • Doufejme že máte pravdu pro čas co nejbližší.
      • Doufám že Zeman vyhraje volby a já ho přelíznu.
        • Koho budeš lízat dementní zparchantělá rusácká fosilie když nejsi schopna ani vymyslet si vastní nick a musíš jak u u vás komoušské pakáže zvykem loupit cizí.
          M.j. - máš svolení nejvyššího českého buranského žvátavého podlého prolhaného křiváckého olizovače putinské řiti soudruha konfidenta STB zemana? Asi těžko, ten tě k té rudé komouš-rusácké řiti přisát tak, že ho ani ovčinec nedokáže odtrhnout.
          • Chcípni syfilitická bukvice Sajmonova...ha...ha..kouřile buřtů...
    • To tebe Sajmone už dávno sežere syfilida, co si chytil při kouření buřtů na hajzlu redakce Tiscali...hi...hi..blbče teplej, nakaženej...
  • Hůůůstýýý, těžkej pohodář:

    https://cdncz1.img.sputniknews.com/images/575/95/5759560.jpg

    Vše nejlepší k narozeninám pane Vladimire Vladimiroviči Putine, prezidente Ruské federace.




    WOW !!!
    • Slizoune z Moskvy to tady v ČR se tobě, vyhlášenému okupantovi a světovému vyvrhelovi přeje, aby jsi co nejdříve natáhl ráfy a přestal opruzovat svět svýmy výlevy tupého ruského mozku.
      • okupantovi a světovému vyvrhelovi usa NIKDO NIC NEPŘEJE?
        • zejména tobě gumo se přeje, aby jsi zalezl ke svým zparchantělým rodičům.Pokud jsi se zrodil dělením, jak tasemnice tak promiň.
  • Kokotíí a kuřbuřtí držka Sajmonova z redakce Tiscali tu pod různými nicky bavila a baví diskuzní společnost. On ten kuřbuřtík chce hodně klikání, má to v popisu práce, viď ty blbče teplej...hi..hi..
  • Divíme se, že ten náš opilec nevylovil na tom svém rybníku, když se plavil v gumovém člunu, soudruhu Putinovi nějakou starobylou amforu, to by určitě uvítal *1*
    • on tam vylovil flašku Becherovky. Soudruh Putin ale dává přednost vodce. *1*
  • ivislo
    Všechno nejlepší Vladimíre! A hlavně dlouho vydrž.
    • Da, da, vydržím určitě alespoň do švestek, už se moc těším na to až mě můj poddaný šmedský ožrala z pražského hradu přijede na výročí zdejšího největšího zločineckého převratu v dějinách (VŘSR) zase olízat řiť.
      • Chci přelíznout nick j
  • ... stále platí, nejzbabělejší kryso: napiš místo a čas, zpáteční jízdenku nebudeš potřebovat :)))
    • pod Václavem matkomrde zítra v 17:00 a popros mestský švestky ,at jdou raději s tebou. jinak tě zbiju tak, že tě u vás v prasečáku nepozná ani tvoje máma bachyně *1* .
      • TY místní špína z Ostrava ,Lidická 1332 někoho zbiješ? Vzpomínáš loni podzim 2016 navečer jak tě před vchodem čekal uvítací výbor? Jak mlaskla facka a najednou jsi byl poloviční frajer?
  • ... neskutečnému d*mentovi stačí ke štestí jeho debilní hlasování, krásná to ubohost, čau :)))
    • po několikaměsičním odpojení jsi zas získal přístup? Jejda a to musí všechna žluč z tvojí palice ven. Zkus zajít na velkou!
  • ... no jo, opouštím kanál, debílek č. 1 mi to zde ohlídá do Vánoc, které tradičně tráví sám :)))
  • dnes jsem opět poskákal mámu a táta mě vykopal všechny pokažený zuby z tém mojí křivé huby a u toho jsem se konečně udělal...hledám si zde nového pána, který by mě každý den znásilnoval a mlátil...najdu ?
    • ... já vím, jak žiješ, už se pořád nepředstavuj, tvá tupost je bezmoc sama, ty ubohý kriple :)))
      • tak to vy se tam doma navzájem tak mydlíte? To musí být na Lidické 1332 v Ostrově veselo.
  • ... mám dost bezmocného kripla, který se marně pokouší mě nasrat, je zde s tou troskou nuda :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit