Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hvížďala musel v polovině sedmdesátých let opustit Československo, protože mu hrozilo stíhání za pedofílii. No a na Západě ze sebe udělal oběť komunistického režimu a nastoupil do Svobodné Evropy.
  • Neberte mou blbost jako přitěžující, já jsem taky kikán Pišta Žiga ze z Plzně a nemůžu za to, tak mi to odpusťte, má matka šlapala chodník v Plzni a táta byl pohřebák, tak co se takovým rodičům může narodit, nic dobrého, žejo!! Dělat pořád tečku nebo Nota CSSD mě už taky nebaví, proto jsem teď Kočičák,,,
  • A opet je tu k videni otrocka mentalita ceskych stoupencu Moskvy.
    • Nikoliv, občané ČR prozřeli a vidí a silně pociťují svoje zotročování USA a EU.
      • Občané neprozřeli, zde jde jenom o to plivat špínu, nadávat, stěžovat si .... Hlavně aby reakce byla negativní, ber kde ber, že?
        • Máš na mysli levicové nebo pravicové přispěvatele? Všiml jsem si, že výhradně ti pravicoví zde nadávají jako smyslů zbavení, bez argumentů, nebo s naprostými výmysly, jako by vůbec nikdy nečetli jedinou knížku. Zdá se, že jich je dost, ale není to tak! Jsou to 2 - 3 provokatéři co si střídají nicky a mají za úkol zvýšit návštěvnost těchto diskuzí (budou za to asi placeni). Mají také možnost dát si, nebo dát vám, 3 - 5 bodů +, nebo - . Také jsem si všiml, že texty vůbec nečtou a reagují podle předem dané vulgární šablony.
      • Ale,tomu nemuze nikdo verit, obcane CR jsou" ovcane "CR.Svuj nazor maji podle toho co si prectou na netu nebo v tisku,takze pokazde jiny.Kdyz mela nase republika vstupovat do EU prevazna cast obcanu s tim souhlasila a vitala toto rozhodnuti.Ted kdyz komunisticke vymozenosti konci a musime splacet co jsme si napujcovali tak je vse spatne jak EU tak USA.Jinak MUDrci otroctvi uz davno zaniklo.
        • Uznáváš tedy, že veškeré dění u nás řídí sdělovací prostředky (media). V poslední době používají výrazy jako "Ruští jestřábi, anšlus, diktátor Putin, anexe, vpád vojsk a pod.".
          Ptám se, kdo řídí naše veřejnoprávní media? Český parlament nebo vláda to určitě není, tedy kdo? Proč dávají prostor stále stejným, dávno profláklým figurám, jako Kalousek, Schwarzenberg, Duka, Halík, Vlk, Bělobrádek a zvou si výhradně pravicové "politology" kteří se zadrhují při kličkování mezi pravdou a překrouceným výkladem?
          Veřejnoprávní media nás mají informovat o skutečnostech, a ne nám nutit svůj názor! Proč se tam stále drží moderátoři a šéfredaktoři, ještě z dob ódesismu? Je vůbec ČRo osvobozen?
          • oprava: Bělobrádek - čerstvě profláklá figura.
  • Provedení referenda na Krymu bylo z hlediska hodnocení výsledků velmi obtížné. Bylo jisté, že západní propaganda bude dělat vše možné aby výsledky pomluvila a bagatelizovala a tím si udělala aliby pro vyhlášení směšných sankcí. Kdyby účast na referendu byla pouze okolo 40%, jak je to běžné v západních zemích, propagandisté EU a USA by řekli, že je to nezákonné, protože se účastnilo málo lidí. Dnes, když víme, že se účastnilo okolo 96% lidí, opět vyřvávají, že je to nezákonné a zmanipulované.
    Závěr západu: My vám tu naši "demokracii" vnutíme ikdyby jste ji nechtěli. Protože jen my máme vždy pravdu a právo na pravdu.
    Můj závěr: Na západě jsou pouze šmejdi, zloději a demagogové.
    • Souhlas
    • Přesně tak to říká i Alan Alda v krásném seriálu MASH za demokratické a humánní války v Koreji made in USA:
    • ještě jsi zapoměl na tuneláře a vekslaky
  • V USA je bída a je tam 60 milionů chudáků, drží je jen pújčky komunistické Číny, asi to tam dobře nedopadne, je to kolos na hliněných nohách, budou ještě rádi když jim Rusko pomůže.
    • Súdruh Pavlas! Ty jsi moudrost sama! A každou c hvilku tam pověsí jednoho černocha!
      Aby ho nemuseli živit! To k nám brzo přijde! Cikáni nechtějí dělat, a tak bude velmi výhodné
      je "bezživotit"! Kde pořád brát na sociální dávky, že?
    • Haha.....
  • Rusko je imperialistický stát a jeho fýrer Putin se chová jak v 19. století A Rusko i Putin na krutě doplatí.
    • Fýrery máš na Wall Steeetu a ve FEDu pod globálním názvem Bilderberg a Trilaterální dohoda.
      • oprava Streetu
  • Stejně jalo Západ v rozporu s mezinárodním právem uznal své Kosovo.
    • Omyl, na Krymu nikdo napřed nevybil a nevyhnal skoro polovinu obyvatel jako v Kosovu. Navíc tam nebylo žádné referendum, ve kterém skoro 97 % se vyslovilo pro něco. Jenže co je to všechno proti pár lidem s miliardami...
  • USA už brzy zbankrotují a pak se rozpadnou na malé státy, ale pozor když kobyla zdychá, kolem sebe kopá, pak může být nebezpečná.
  • Nerozumím tomu ! Amerika má plnou hubu demokracije,ale když se někdo jiný v referendu vyjádří,že se chce odtrhnout,tak hned haraší sankcemi !!! Ať si hlavně udělají pořádek doma !!!
  • Putin je státník velkého formátu, je to vidět na každém kroku, úplný opak ožralce Jelcina.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit