Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I v USA je Putin populárnější než Obama...
    • Dokonce i populárnější než Kačer Donald... *1* *1* *1*
    • Kdekdo má toho nácka Putina doma na toaletním papíře.
      • Jo to je pravda, já toho Obamu mám taky.
  • já mám tričko s obamou a straším s ním děti
  • Já mám slipy s Putinem a nevím, jestli si mám dát ten jeho rypák dopředu, nebo dozadu...
    • Teď je to jedno ale pak tím hnědým dozadu.
  • Téměř polovina příznivců Demokratické strany Spojených států vyjádřila svou ochotu přijmout uprchlíky z fiktivního města, ve kterém žil Aladdin ze stejnojmenného animovaného filmu Walta Disneye.
    Neexistující město by to ale také na druhé straně nemělo jednoduché, protože by ho bombardovala téměř třetina amerických republikánů. Celý průzkum vyvolává značné pochybnosti o informovanosti amerických občanů.
    Téměř polovina představitelů Demokratické strany Spojených států souhlasila s přijetím uprchlíků z neexistujícího města Agraby z neexistující země, vyplynulo z průzkumu WPA Research.
    Průzkumu se zúčastnilo více než tisíc demokratů. Ochotu k udělení azylu uprchlíkům z Agraby vyjádřilo 44% z nich, 27% nesouhlasilo, 28% uvedlo, že se o to nestará.
    Agraby je animované fiktivní město, v němž žil Aladdin, hlavní hrdina prohánějící se na kouzelném koberci animáče z dílny Walta Disneye. WPA Research konstatuje, že největší ochota přijímat uprchlíky z tohoto fiktivního města byla mezi demokraty ve věku 18-34 let.
    • No vidíš, a v CCCP si hodně lidí myslí, že je Putin slušný člověk.
      • No jo ale jak tomu mam rozumět, CCCP už dávno neexistuje a potom kde ti lidé jsou.
  • Přesně tak. V SSa jdou trička a všechno ostatní s Putinem na dračku. Dokonce víc, než vlajka Novorossie. *15* *15*
    • stejně jako nacistické vlajky
  • A už vím, Pusinka je maminka malinké Simonky.
    • a se Simonkou si to pedofil Putin často rozdává
      • No když se mu to líbí a maminka Simonky taky za to dostane nějakou tu korunu,tak proč né.
        • Putin platí rublem a přitom má miliardy dolarů, lakomec!
          • Ták
          • Já myslím, že ty svoloči to stačí. Ono taky platit nějaký špindíře zlatem, copak to jde?
  • hrníček s Hitlerem už mám, tak teď sháním hrníček s Putinem
  • miluji ho *14* *13*
    • je to venku, uf
      YEAH !!
  • něco jako kačer Donald?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit