Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen bych ještě připomenul celou tu agendu, kterou kolem sebe BOMBAMA- zkázonoš šíří, tedy např. očkování, která mrzačí, jedy v potravinách, léky, které pomalu zabíjejí, chemtrails a rozbíhající se morgellonová epidemie, likvidace původního genofondu a mrzačení a zabíjení obyvatelstva prostřednictvím GMO, televizní kultura záměrně a cíleně propagující kult násilí a smrti, likvidace tradičních hodnot a rodiny, ideologie homosexualismu, degradace školství, cílené vytváření dluhů, které již nikdo nebude schopen splatit, oklešťování základních svobod, zavádění technický prostředků umožňujících nepřetržité sledování všeho a všech, probíhající přípravy na čipování lidstva, které bude poslední fází ztráty těch nejzákladnějších lidských svobod, tedy svobody mít své vlastní myšlenky a svůj vlastní cit atd./ CIA hledá program, který by dokázal odhalit sarkasmus a ironii!!!!!!/ To s tím také velice úzce souvisí.Teď jen, aby si to co nejvíce z nás uvědomilo, aby lidé prohlédli, protože v opačném případě tady buď nebudeme nebo budeme žít v tak děsivém světě, který si teď ani nedokážeme představit
    postavme se proti říši zla

    *5*
  • Putin chce jen oprávněný životní prostor pro ruský národ. Optimálně na Ukrajině, v Polsku a na Slovensku. Své teze vydal v slavné knize "Moj boj".
  • Okamžitě ukončete vojenské operace proti povstalcům! - Nebo na vás pošlu Obamu. Včera jsme se dohodli. Putin
  • Odpoved Komunistickemu chujovi: O nic si neprisel,ze jsi mel jen rajskou omacku a ze si nemel maso.Tim sis neposkodil sve zdravi.Maso k nam dovazene a i drubezi od pratelu z Nemec obsahuje DIOXIN a to i vajicka.Hezkou nedeli
    • Komunisticky chuj ma velké problémy má pindíka jako žížalku, dělá prý v Gay klubu mámu, takže mu to tam všici rvou, je fakt chudák!! *4*
  • Mam uz dost stale nekomu abychom lezli do analu.Uz nemohu toho prolhaneho nicemu Obamu ani videt.Ty jeho projevy mi pripominaji Brezneva.Stale se roztahuji Amici po cele Evrope.EU rizena Bildebergem jim v tom napomaha.Jake zasluhy meli USA v Normandii.Prisli az 5 minut po dvanacte.Nejvice tam padlo ruskych vojaku.Mam respekt a vazim si osvobozeni Ceske republiky Ruskou armadou.Muj otec se toho nedozil,protoze zemrel v koncentracnim tabore.Za zivoty,ktere za nas Ruska armada polozila vdecim,protoze dnes bychom tady nesedeli,protoze slovansky narod byl na programu likvidace,kdyby vyhral Hitler.A ted jak se chova USA mi pripomina presne tuto osklivou dobu jako za Hitlera.
    • a navíc se pořád ohánějí,že na začatku války byl Hitler se Stalinem domluveni,ale na to,že amerika sponzorovala vojenskou výrobu v německu pro Hitlera....to se nějak opomíná! *7*
    • Máš pravdu ty Obamovy projevy mi už svou zpupností připomínají Hitlera.
  • Sudruhy, volal sudruh Medvěděv aby mě informoval o dalším hrdinskem činu sudruha Putina. Dnes zachranil šest lidi z hořiciho domu. Zcela sam. Čest!
    • mě zas volal Ohava,že si ještě přísněji zaposiloval........že už udělá 10kliků a 5dřepů k tomu *7*
  • Já zas nemám rád Šmouly a včera ve Francii ta spartakiáda na Den-D nic moc,samá reklama na americký chrup a lubrikační gel *15* *15*
  • Sudruhy, dneska mam na oběd rajsku omačku. Tu miluju, protože je ruda jako naše rudá hvězda. Jako krev našich dělniku, malorolniku a pracujici inteligence. Jenom maso k ni nemam sudruzi, letos už nebude. Ale i tak je sozialismus dobrý. Čest!
  • Tečka má tak malého pindíka že když jde čurat tak ho 10 minut hledá!! *3* *3* *3* *3*
  • Ohava přísně zaposiloval s 3kilovýma činkama *15* Tzn. muší váha *15* *15* Jo to Putin,to je slušnej oddíl,tělem i duchem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit