Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • cestovateli, nikoho nezabil, škoda, že ne tebe komunisto p o s r a n e j
 • Čím pak je ten Barák s Bombama v jů-esej zase pobavil? Žhavé výstřely?
 • Teroristi si přidali za dobře odvedenou akci.
 • Studentík z Kyjeva - na majdan prichodili za dengi, za dengi -. za těch 5 miliard co do nich vrazily USA. Jinak to bylo prý nezajímavé, zajímavé byl jen ty peníze místo školy a apráce. bylo to ještě před snipery.

  https://www.youtube.com/watch?v=SzcCttN72Yg
 • Putin ještě nikoho nezabil, zatímco USA a EU už toho mají na hrbu více než dost. V Jugoslávii se opravdu demokraticky, svobodně i lidskoprávně vyřádili, na Blízkém východě také a nyní řádí na Ukrajině a v Číně si tako smočili prstíčky na náměstí Nebeského klidu a co teprve Vietnam a jejich napalm. Pol Poty máš v USA a v NATu a na Wall Streetu, ve FEDu . - tečko vypatlaná.
 • No teroristi v UCK jsou placeni USA královsky i s bojovníky AL-Kajdy ve svých řadách a fašisté, banderovci a ultranacionalisti teroristi také, padlo tam už 5 miliard dolarů a nyní to budou navyšovat. To máš pravdu, . I studentíky na majdanu museli platit. Než do školy chodili za prachy na majdan za školu.

  https://www.youtube.com/watch?v=SzcCttN72Yg
 • USA nemají s civilizovanými státy nic společného, nejprve genocida na Indiánech, pak po celém světě ovšem s plnou pusou demokracie, svobody a lidských práv a v té EU to zase taková sláva v mnoha případech také není. J-elita v Bruselu pod vedením maoistického Barossa a vynošené slíp-y Angely. Sniper má nějak rozostřenou mušku i zatemněnou mysl. Asi také holduje C2H5OH jako náš hradní Švejk-Virotik co už šel na Bělehrad a nyní se chystá . na Ukrajinu, na Rusko - můžete jít spolu. Zeman na vozíčku a sniper mu bude dělat paní Mullerovou.

  Nepartajnická politika podobná nezávislé advokacii bude závislá tak jako ta advokacie na mamonu. Zlodějů tu máme plnou republiku, ale advokáti berou tolik, že skvěle uplatí naši mafiánskou justici, co to vždy jistí, když policie něco zjistí. Nikdy nemají dost a jsou nezávislí akorát na tom právu, to je jim opravdu ukradené už čtvrt století. Proto to tu takto vypadá.

  A Amíci mají z toho jejich Mak-sráče už v hlavě jen hambáče a vypitý mozky z té jejich whisky, kterou konzumují jako ruští mužici svoji pálenku. - jako virotik Jelcin. Civilizace v úpadku.

  Sniper - pravicová myš co tu pořád řve u PC na WC.
 • U státních úředníků a činitelů by mělo být naprosto normální, aby každý občan EU i jinde..běžně věděl a mohl si průhledně a bez zamlžených překážek na státním portálu zjistit, kolik bere "jeho státní zaměstnanec" sakum prdum do koruny.., který je placen právě z daní občanů a mohl tak názorově i jinak..reagovat, aby se tak vědělo např. i kolik berou sakum prdum..poslanci v Bruselu za "výkony své práce", když i na záběrech většinou jde vidět jen pár znuděných poslanců i spících .., co si v pracovní době normálně a drze čtou ne odborné, ale bulvární noviny a jiné zparchantělosti.. s tím, že za to ještě berou tak nehorázné peníze i jiné platby, že každý občan EU na to musí vydělávat celý rok a v některých zemích i několik let k tomu co tento "jeho zaměstnanec" má nemorálně za jeden měsíc i se všemi "bonusy"..Proto se taky všude tito politici v tomto kroutí jak hadi na finančáku, aby jim nebylo vidět do talíře a informace o platu Putina i Medveděva i dalších, je jen další morální lekcí, jak by to správně mělo být i v zemích "občanské demokracie" co se za demokratické chtějí před svými občany považovat s vědomím, že se jejich politici mají podle toho tak i chovat a jednat tak v zájmu těchto zemí a svých občanů, což např. naši protektorátní "politici" nedělají ani omylem ..
 • Putin v loňském roce měl na naše koruny 2 miliony což má i Zeman víc. Tak si zase tolik nedával a když si to dnes zvedl, nejsem úplně pro, ale Rusko je x-krát větší než my, tak to zase tolik nepřehnal, když vezmu do úvahy našeho prodavače Rittiga, pingla Janouška, a další lobbisty Šloufa, Dalíka atd. Nečasovou-. Nagyovou, před tím kantýnskou , která dostávala odměnu jeden milion za 3 měsíce, protože dřela jako kůň, tak je Putin i po tomto zvýšení žabařem. Určitě dře více a ne horizontálně v posteli.
 • Tak teď to bouchlo !
 • Cyrk : na maněž vysupili dva klauna Gríša a Víša..........
 • Někdo si to zaslouží a druhý ne,tzn.u naši politici jsou drazí i zadarmo.
 • štvavou nicku a napsal, že se to netýká Putina, tak bych s tebou souhlasil.
 • bu bu bu, bůůů bůůů bůůů!
 • Žádný člověk v takovéto pozici nevydrží zůstat normální, vyrovnanou osobností. Dřív nebo později propadne sebeklamu, že je geniální a nenahraditelný. Obvykle to trvá, tak asi 2 volební období a pak se i z normálního jedince stává zrůda schopná rozpoutat III. světovou válku. Podívejme se, třeba na osobu bývalého prezidenta, nebo na další politiky "odkojené" Parlamentem. Žijí v omezeném, umělém světě svých bludných představ, v kterých je utvrzují jejích patolízalové. Jejich šílené nápady, jak zachránit Republiku, prozrazují naprostou ignoranci reality a základních principů fungování společnosti, ekonomie, ekologie atd. Vytvořili si umělý svět, podle svých představ, kde stačí nezávazně tlachat, nenést žádnou odpovědnost a přesto se moci cítit, jako ředitel Zeměkoule. Náš volební systém a Ústava zmrzačená komunistou Jíčínským jim v tom jen napomáhá. *1* *4*
 • Kam se na mě hrabou, socky zchudlý! Rittig
 • Proč je u článku fotka z momentu, kdy se Medveděv s Putinem dověděli o sankcích z USA a EU?
 • KOMUNISTICKY hov-da dycky umely si uzivat z majetku druhych!!! *11*
 • zůstaneš pořád tím členem EU
 • musiš se pochválit nikdo jinej to za tebe neudělá *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit