Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • IInternet vynalezl Američan v týmu stali se lehkozbohatlíky miliardáři co ovlivnili svět a s nikým se  nedělí další projekty nesmylu hledání pod mořem trosek americké války nato dají miliny ,kdežto Rusi nemají potřebu sdělovat světu každou  hloupost a reklami množství zahlcovat ,nneí to dobré tak ani tak a rusové sou rozvážní ,neb by jim to oslabili stabilitu a lidi  by se meli ještě  hůře nežli za Putina ,když by se tam vedrali cizí  koncerny ,už tam sou,ale mohou si být jisti že sou Pány nad surovinami a že jim nebude poroučat Bílí Lotr z Waschingtonu a nestanou se Indiany co jim vyčlení Petropavlosk a Kamčatku za hlavní město Ruska jak Tel Aviv Israel mají rušit  na Jerusale jak rozhodl Wajse Táter

 • Včera jsem chtěl vložit příspěvek , který informuje o absurdních požadavcích muslimů ve školství ve Francii- výsledek smazáno . Tak proč tady někdo řečí Rusko, když je to zde horší.

  • Vážně Vám to redakce smazala? No, potom mudrujme o cenzuře....

  • K tematu Diskuze nepatří Francie to za doby cara byli francouzské  modní styli v oblibě současné Rusko nemá cara ani tam neletají Francouzi v armádě letectva válka ještě nezačala ,ač Nato ato usiluje i Západní miliardáři včetně USA ,jak by se tam vedrali aovládli suroviny bohatsví ropy plynu b yse těm firmám Schel ONV jistě líbylo nic nedávat Rusku a mět vili  na plážích všade  v lokalitách krásného počasí amoře  na jachtách vol inklusiv s Filipínkami co je obšatastnují nebo Rusky češky Slovenky takové ostrovy  u Španělska se jimi lehkozbophatlíky Západu jen hemží

 • Na Sputniku psali vlevo dole, že ožrala z Hradu už se ptal, kdy bude pohřeb? To je fakt za hranou, má asi starost, jak by se z Alabamy rychle  dostal do Moskvy?!
  • pan President Putin není žádný ožrala ale Bohatýr co se udržuje v kondici,ač mnohdy zbytečně se předvádí hokejem když ví že jeto kapitalistické burgoasije Hokej  sjejich nemravným příjmem peněz za hraní hokeje vtom ne zklamal že dali Jágrovi také platy ,když se naně v americe  vykašlali ,tolik užitečnějších by se dalo pořídit a dat lidem platy v množství.

   Pan president Z Hradu už ožrala není ,neb tadá ho trápil splýn na vysočině kam to dospělo s myšlenkami  čistých ideálů těch co tam cinkali klíčky ,pan president je vyzrálí muž a nebudeme oněm hovořit když zestárnul nemoci si nevybírají a drží se tak mu přejme zdraví i peníze aby si užil života a neměl na mysli jen politiku sportovce a Wimledony stačí když bude rozdávat Landecké Venuše sošky z bronzu kopie za sportovní uspěchy a dlužníci vrátí peníze včas bez výmluv alží

 • Panu Putinovi b yměli pomoci všichni lidi v Evropě i Americe produkcí potravin na všechny obyvatele Ruska aby  vyšlo neb cetek internetu z ali expreus alibbai se nijak nenasytí ani nevytvoří pracovní příležitosti jiné nežli střežit hranice proti čínské rozpínavosti ,kde se mohou  uplatit západními značkami firem cetek co tam vyrábí otroci západích firem v koncentrácích světových výrobců .

  Což Ruský čelověk není otrokem nějakého internetu a takových povalečů stráne  kteří bohatnou oničem jen se rozlezli do Evropy Ameriky Rusáci i do iSRAELE NEBÝT TAKOVÝCH ZMETKŮ JAKO bILL gATES TAK BY SE NENAKAZILI VYSEDÁVAT  U OBRAZOVEK A HLTIT JEN ZÁBAVU A KOUPĚ VĚCÍ

 • A kdy bude ČT hlásit skutečné a objektivní zprávy????????????????????????????

 • Je to Ivanů věc a naše zbytečná starost!

  • Ááááno???? A že tedy tak při každé sebemenší příležitosti která se nás rovněž netýká tak z gustem šijete do amíků.

   Rusácký lidský odpad v čele s tím skrčáckým komouš.z.m.r...em putinem ať se třeba postaví na ucho, ale vy si dejte v tom případě také "pohov" při vašich lživých blábolech o činech civilizované části světa.

   • josef.chmela

    Dej si studenej obklad blbečku.

    • No od tebe to sedí pšouku. Nebo snad došli rublíky, že jsi se tak rozohnil???

     • ... ale studený náčinek na čelo by Vám možná i pomohl!


   • Já že "šiji do amíků"?

    Jste poněkuď vedle...

    Snad kdybyste napsal konkrétní příklad...

    • Ale což - i ta jedle stojí vedle...

     • Pan Novák jako obyčejně tnul hoooodně vedle.

      Obvinit pana Janáka z nějakého "šití do amíků?" To jistě ani náhodou. Pokud se podíváme do historie, tak snadno zjistíme, že takhle to pan Janák fakt nevidí. 

      Netrvdím, že s tím souhlasím, ale to napadení není na místě. 

 • Inspirovali se u fejsbůku, nebo rovnou u enesej?

 • Američani také neposílají své citlivé i úplně normální informace přes ruské servery. Tady navíc nejde o to, že by se Rusové chtěli odstřihnout od internetu, ale aby od něj nebyli "hodnými a čestnými" Amíky odstřiženi. Jde o to, aby měli vlastní informační a telekomunikační infrastrukturu, jako mají Američané. Je zajímavé, že těm to nikdo nevyčítá, ačkoli internet využívají k domácímu, ale i ke globálnímu šmírování a špiclování. Nějaké bláboly o koncentráku jsou opravdu zcestné.

 • Čeburaška není dobrý nápad. Pokud chce Rusko být nadále avantgardou evropské demokracie, pak musí ruský establishment učinit maximum pro svobodu slova a tedy i pro svobodný, ničím neomezený internet. Cenzura je nepřijatelná v jakékoliv sofistikované podobě. Nelze bránit národní zájmy nepřiměřenými zásahy do svobody slova. Rusko by nemělo klesnout na úroveň bruselských eurohujerů, kteří brání demokracii tím, že zavádějí tvrdá a nedemokratická restriktivní opatření a fakticky budují eurohujerskou diktaturu.

  • Tak hluboko Rusko nikdy neklesne.

  • Rusko a avantgarda evropské demokracie!?!! 😯

   Ten Vejprtský nejspíš přebral vodky.  Nebo že by se projevovala dementia senilis? Mohlo by to ale být horší, v jeho věku se není co divit.

   Zjevně má také halucinace, při nichž ho stále straší jakýsi "eurohujerismus".  😯

 • Jak je to možný, že má Občan vycházku a zase nebere prášky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit