Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni kdo budou v těsném svazu s Ruskem,začnou žít lépe a postupně budou měnit k lepšímu podmínky organizace celého světa.Každý člověk začne žít pro svého bližního.To je vrozený princip.A projde mnoho let než toto vykrystalizuje,ale bude to RUSKO odkud pro svět vzejde naděje.
  • Putin "z"tvrdí ? *7*
    Pane redaktore, zpátky do školy a zopakovat si pravopis S- a Z- ...
  • Благадару Крымскую облать
    Слава братскей слованскей Российи
    Хорошо что Крым вернётса домой во свою родину
    Чешский народ в месте с вами друзя
    • Поздравляем населения Крыма , чтобы освободить от воровства накипи
    • pokud jsi takový slavjanofilský pomatenec z 19.století tak piš jenom za sebe a teba se k těm svým bratrům odstěhuj. A nemluv za český národ, jsi pouze jeho odpad.
  • nevím, jestli Henlein taky podepsal s Hitlerem připojení Sudet ke 3.říši, ale Sudety připojeny byly. Na věčné časy a nikdy jinak. Na 6 let. *2* *2* *2*
  • Dnes jsem si ho pěkně vykouřil, je to balada.
    • A kolik Vám vyndali žeber, abyste ten úkon mohl vykonávat ? *1*
    • Jen si ho neukousni nemravo!!
      • Prý ten Hvížďala byl trestán za zneužívání dětí, je to pravda?
  • Neberte mou blbost jako přitěžující, já jsem taky kikán Pišta Žiga ze z Plzně a nemůžu za to, tak mi to odpusťte, má matka šlapala chodník v Plzni a táta byl pohřebák, tak co se takovým rodičům může narodit, nic dobrého, žejo!! Dělat pořád tečku nebo Nota CSSD mě už taky nebaví, proto jsem teď Kočičák.
    • Kočičák a další přezdívky...
  • V současnosti je Putin nejslušnější a nejmoudřejší politik této planety. Vymývání mozků našimi řiťolezci skrze naše "demokratická" media selhalo, což dokumentuje také průběh včerejšího hyde parku, kde absolutně selhal náměstek ministra zahraničních věcí. Příjemným překvapením jsou názory převážné části občanů ČR k událostem na Ukrajině a Rusku, ze kterých je patrný odpor k postojům USA a EU. Jsem přesvědčen, že v případě referenda vypsaného v naší republice k těmto otázkám by klucí od CIA, BND a naší slavné BISky hodně špatně spali.
    • Vašnosto, inteligenci nemáte žádnou, takže kvůli vaší lásce ke zločincům, by vám gulag opravdu mohl napravit páteř i hlavu. No a pokud byste tam zařval, žádná škoda pro lidstvo by nenastala.
      • božíčku co vy víte o ruských dějinách a gulazích,to co napsal solženicin nebo natočili v halyvůdu?jistě že to nebyla rekreační střediska,ale doba,ta doba tehdy,milej zlatej,ta byla na chcípnutí a čín je takovej gulag strašnej...
        • trefně to říkaj sami rusové:je větší pravděpodobnost že spadneš z útesu do měkýho než že se s tebou zlomí větev
    • pane gešl máte plnou pravdu -se sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak -poslal bych vás na gulag, budovat kvalitní železnici na uralu
      • Na Vašem místě bych určitě nemíchal jabka s hruškama. Nechápu příčinnou sovislost mezi mím názorem a Vaší reakcí. Jedině, že patříte mezi celoživotní strašáky spoluobčanů !
        • ...mým... :-)))
      • ural to je pohoda milej zlatej my za totáče jezdili makat na jamal to byla jiná "riviéra",nebo takovej kazachstán,tam to fučí v létě v zimě
  • "ztvdí"... ma smysl tohle komentovat v dobe, kdy kazdy textovy editor ma automatickou kontrolu pravopisu?
  • diskriminaci Rómů. Voliči ČSSD, podívejte se na Novinky, abyste viděli jakého zkurvence jste nám zvolili.
    ...
    • A kdyby volily zbytek bylo by to jiné? ps.Neberu menší strany.
  • Vše co řekl Putin zde: http://www.anna-news.info/node/14251 ...... + video projev-koncert, konec projevu Putina a slavnostní píseň Vmeste-Spolu a vystoupení Putina s Aksjonovem aj. a slavnostní koncert u Kremlu zde: http://www.youtube.com/watch?v=XIAThPQHIi8

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit