Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Text Vašeho příspěvku Asi si popletli linky a myslel sio že přeje Ludmile k svátku v Rusku mají opožděný kalendář i říjnová revolcje byla v listopadu a Merkelová si myslela že mluvila se svým bankéřem z Velké Británije ,tak měli plno milích slov vždyt milionoví příjem mají oba a nemají tu bídu kapitalismu kterou oba vytvářejí lidem s poctivostí a bez přetvářek uctivých slov .

    Antonín Brachtl
  • Karle, říkal nám strejc Jeroným Tejc, že ses ukecl, měls drtet tlamajznu!
  • Eto charasooo.Tak prvni etapa : zachranit sve zakladny na Krymu mi vysla. *1* *1* a ted udelat z Ukrajiny neutralni naraznikove pasmo s pozorovateli OSN abych si tu EUves nepustil k hranicim. *1* *1* *1*
  • Kdepak bába, ta Krym prodá za ruskej plyn! *16* *16* *16* *16*
  • Je to jednoduché. Protože EU to je stádo pokrytců kteří se jenom vytahují jak nám to všechno klape a raději řeší cizí problémy než svoje. Řeší jenom to co jim strýček Sam přikáže.
    Akorát se starají aby měli měsíčně statisíce za pročuměnou pracovní dobu.
    • Karle, máš přehled! Zítra se probudíš, koule v průvanu!
  • Tak o Madridu stále ani píp? *7*
    • Také jsem zahlédl jen krátký šot v událostech. Možná, že se radikálnější demonstranti budou inspirovat tím tolik oslavovaným Majdanem a po svržení vlády odhlasují poslanci pod hlavněmi samopalů vládu novou složenou z vítězných radikálů. Mezitím se odrhne Baskitsko, na které EU vyhlásí sankce. Nu bude to ještě zajímavé sledovat tento vývoj. Kupodivu o problémech v zemích EU občané informováni nejsou, byť by se jich měly týkat daleko více, než problém Ukrajiny. Proč se EU tváří, že v ní všechno klape a všichni občané žijí spokojeným životem pod křídly bruselského vedení?
  • Komunistům chcípl soudruh!!
    • Nahlášeno *6*
    • *5* *5* *5* *5* *5*
  • no neni to ani dva dny a merkelová dělala bububu a teď si notují.
  • Je zajímavé jak se hoši za oceánem snaží dostat co nejblíž k
    Rusku, jen aby nedostali do drž.., už se to mnohým podařilo.
    Američtí hoši můžou být rádi, že carské Rusko prodalo za pár milionů
    Aljašku Americe. Jenže Amerika nebude nikdy dost nažraná.
    Jsem zvědav jak "levně" Amerika bude dodávat blbé EU plyn???
    Uvidíme .....
    • Nikdy nemůže být levnější,jak už jsem psal,aby zemní plyn zůstal ve zkapal.stavu,musí se ochladit na (-272 stupňů celsia),takže odmítat proudící plyn 24hodin z Ruska může jen blázen.
      Ale řacha by to byla pěkná a po výbuchu pěkný YELLOWSTONSKY parčík v česku též *15*
      • ostapkotab
        -272 oC no ty ses dobrej d€bil *1* *1* *1* *1*
  • jistě,jak jinak,to jen ti naši parlamentní ubožáci,kteří nemají co říct mají neustálou potřebu řešit pro ně neřešitelné aby naše stejně tak ubohá novinářská svolodž měla co psát

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit