Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Putin je po vrahu Leninovi největší šmejd v čele Ruska, kam se hrabou gerontové...
  • Už teĎ má z toho plynovodu úzko celá EU i USA. *15*
  • Bravo , pozoruhodná výstavba plynovodu, který přinese užitek.
  • Kdyz uz je to samej fasoun ... jakto ze skoro nikdo nepripomel vyroci??? http://promuze.blesk.cz/clanek/pro-muze-novinky/271685/druha-svetova-valka-v-barve-ojedinele-snimky-pripominaji-75-vyroci-propuknuti-konfliktu.html
    • Já čtu jen to o Ivetě:-) Na seznamu to také připomněli, stream to připomněl atd... Ale je fakt, že by se to mělo připomínat více a více.
  • Zajímavé, že pokud "silná" armáda, nástroj samozvaného gestapa prohrává, hned za tím jsou Rusové. Pro neúspěch nacistů je hromosvodem bezvýhradně RUSKO a Pan Putin. Údajně a prý asi tam bojovali Rusové, jinak není možné, že by armáda nad domobranou nevyhrála. Proto razím zásadu Smrt nacistickým teroristům i jejich sluhům!
  • Jen ať dají fašistům přes držku, za to co tam dělali! Polákům zvláště!
    • Že by jako ta komoušsko-fašistická sběř v čle s kmoušskou bestií NIOCputin zfackoval sama sebe???
      • Ty č u r á k u nafackuj sám sobě jaký jsi d e bbi l.
      • Vy by jste šel i s vaší pojebanou rodinou jako štít šmejde!
  • V Donecku povstalci vedou boje za letiste se zbytkami ukrajinske armady, jsou tam i zoldneri
    z Polska priblizne 3000.Nevzdavaji, protoze maji strach z bojvniku proti fasizmu.Jsou zalezli v
    bunkrech a topi jich vodou jak kotata.
  • Když jsem psal, že babiš je gauner, dostával jsem mínusy. Když jsem psal, že je sobotka a zavorálek krypl, dostával jsem mínusy. Vstupte si do svědomí voliči, nevoliči, švejkové blbý!!!!
    • Ale to je úplně normální. Je řeč pouze o zahraniční politice.To je vývoj. Sobotka, jak je mladý, tak v zahraniční politice zaujímá státnická a moudrá stanoviska. Babiš mne potěšil, i když nepřekvapil.
      Zeman jde vyloženě dolů. Ten mne v poslední době zklamal nejvíce.
      Toho čtvrtého v pořadí nechci jmenovat, protože ten se v zahraniční politice plácá, jak kapr na suchu a měla by to být jeho doména.

      Nehovořím o vnitřní politice. Tam bych se s Vámi ztotožnil.

      P.S. Švejk nebyl blbý. Právě v těchto východních zemích nás velmi proslavil. Buďme na něho hrdí! Ať je na někoho.
      • Od vnitropolitických problémů to začíná a celosvětovým problémem to končí. Já volím komunisty, nestydím se za to, protože všechen ten hnus co se chopil moci po nich nic jiného než podrazy nepředvedl. Argument, že tam komunisti nalezli znovu neobstojí. To že má někdo legitimaci neznamená, že je komunista a že nemůže být gauner a vlastizrádce. Co se týče postojů emana, ta on je jedním z těch gaunerů a vlastizrádců, nicméně být tam ten trotl z bildmbergu, bylo by asi hůř.
        • Volit zločineckou partaj - dnes se směšnou příponou (M) gratuluji. To je jako by v Německu dnes propagovat, že budu volit NSDAP. Názvy sice odlišné, avšak ideové cíle zcela totožné.
          • Zalez ty primitivní k o k o te
          • NSDAP jste vy, pakáž, která musí být zničena do posledního!
    • No, jo, koho brát ? Jen nové? Kalousek - kriminálník. Schwarzenberg - prase. Fiala - milý blbec. Jedině Okamur snese měřítko.
      • s kým? c Cimermannem?
  • Díky pánům Sobotkovi a Babišovi jsme svéprávnou zemí. Jsem za to rád.
    A nejsme sami. Maďaři, Slováci, Kypřané jsou také nespokojení s diktaturou bruselských úředníků.

    Rusko otočí ekonomické kormidlo jihovýchodním směrem a celé EU bude velmi úzko.
    • Ti pánové Sobotka a Babiš jsou vlastizrádci, kteří nás táhnou do ruské p....e.

      Pokud jde o Rusko, tak mezi jeho vrcholnými představiteli zjevně dochází ke sporům jako důsledek nájezdu na Ukrajinu. Putin při svých projevech působí nejistě a chová se rozporuplně. A také vlastizrádci na východní Ukrajině najednou chtějí "jednat", zjevně jim vázne podpora Kremlu. Protiruské sankce zjevně začínají působit.
      • Sankce asi už působí jen na tvoji hlavu, č u r á k u. *12* *16*
      • Ne ne tečko do pr...e nepůjdeš ale do lochu!! *15* *2* *1* *3* *3*
    • až to otočíme vychodně tak nam bude uzko více než dnes to je historická zkušenost!!!
      • pro ok:

        ..nepodsouvejte co nebylo vysloveno.

        Položte si otázku proč jsou vlastně sankce? Já vám odpovím bez demagogie, ale čistě z přirozeného vývoje.
        Protože brání rozmachu fašismu na Ukrajině. Protože brání uznání legitimity fašistické junty u moci.

        Přesně došlo na slova Rusů krátce po Majdanu. "Jsou připravovány útoky na rusky hovořící ukrajinsky lid. Vyvraždování. Etnické čistky."
      • až to otočíme vychodně tak ty tečko půjdeš do lochu a budeš lepit sáčky, já bych tě sice poslal kutat uhlí, ale jelikož jsi starý dědek asi bys to už nezvlád!!
  • Fašista z Kyjeva už měl Doněck na dohled - nyní táhne zpět a nemá ani na pohled!
    Obama se nám chtěl v Ruském zlatě koupat - nyní se bojí že se na oprátce bude houpat.
    EUropa se brzo z boje stáhne - začíná chápat že poklonkování USA jí ke dnu táhne.
    Německá ekonomika už také klesla - proto válkychtivá Merkelová přes noc náhle sklesla.

    USA si zaplatila ten Majdanský puč - stačil Ruský protiútok a všechna kořist už je fuč.
    i zde se brzo bojovati bude - zastrašená parta zlodějů pak ještě ráda od korýtek pude!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit