Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • až to otočíme vychodně tak ty tečko půjdeš do lochu a budeš lepit sáčky, já bych tě sice poslal kutat uhlí, ale jelikož jsi starý dědek asi bys to už nezvlád!!
  • až to otočíme vychodně tak nam bude uzko více než dnes to je historická zkušenost!!!
  • v Moskvě né. Před vlastní lid, který terorizují, vyvražďují. Tam by byla odplata krutá.
  • no to víš když ti tam zabloudí pár tisíc rusů na dovolený s akačkama a prijedou v železných maringotkách,pro neznalé starší a větší typ karavanu tak holt to jde líp *5*
  • Díky pánům Sobotkovi a Babišovi jsme svéprávnou zemí. Jsem za to rád.
    A nejsme sami. Maďaři, Slováci, Kypřané jsou také nespokojení s diktaturou bruselských úředníků.

    Rusko otočí ekonomické kormidlo jihovýchodním směrem a celé EU bude velmi úzko.
  • Je chyba že prchají, měli by je pochytat a postavit v Moskvě před soud!!
  • Fašista z Kyjeva už měl Doněck na dohled - nyní táhne zpět a nemá ani na pohled!
    Obama se nám chtěl v Ruském zlatě koupat - nyní se bojí že se na oprátce bude houpat.
    EUropa se brzo z boje stáhne - začíná chápat že poklonkování USA jí ke dnu táhne.
    Německá ekonomika už také klesla - proto válkychtivá Merkelová přes noc náhle sklesla.

    USA si zaplatila ten Majdanský puč - stačil Ruský protiútok a všechna kořist už je fuč.
    i zde se brzo bojovati bude - zastrašená parta zlodějů pak ještě ráda od korýtek pude!
  • nic nevím o dobrovolnosti rozhodli to samozvání blbečci v parlamentní žumpě a jak jinak
    než proti vůli voličů *16* *16* *16*
  • roura se podepsala na rouru, ne ze zapadu který vymírá stejně jako Rusko, ale z vychodu si příjdou pro tebe a tvé území,. tak jim ty rouro posílej suroviny.Bohužel je možné že všechno bude made in china či india a nejenom výrobky.
  • Zpráva z médií : „Situace na ukrajinském bojišti se patrně obrací. Separatisté dnes oznámili, že dobyli Novoazovsk a chystají útok na strategický přístav Mariupol. Podle rebelů už prý z města prchají příznivci kyjevského režimu.
  • Zmetku ubohej, nekraď tady nicky.....Nebo jsi z TOP 09 ?
  • Zlatá slova, zlatá slova. Mám to zcela v živé paměti z 90. let, kdy jsem jezdil do Charkova. Pak začali plýtvat svícením v noci a kam je TO dostalo. Já bych přidal i "zapínání tepla". To jsem zažil v litevské Klajpedě. Takhle na Rusáka.
  • kam šlápl usák tam bordel a bída *16* *16*
  • pochcanýho kchárla postavíme do čela roty vyslané na kyjev *12* *12*
  • Je to možné, ale tebe nikdo nepovolá, protože jsi k r i p l neschopný vojenské služby.
  • Tedy v první linii za *14* Vladimira Vladimiroviče *14* kupředu, zpátky ni krok!
    Na světě není pro fašismus místo!
  • Za chvíli Rusko nebude Evropu potřebovat, dodávat štěkajícím čoklům z EU plyn a naftu, kupovat od států, co na něj namíří rachejtle zboží??? Proč??? Mají svoji národní hrdost. Asi jako jediní!!!. Plyn a naftu dá Číně, ta levně vyrobí a vše tady bude z Číny, když tak tady udělají pár fabrik a budeme makat za míň než oni doma. Jiný plyn včetně břidlicového bude drahý, nafta odjinud než z Ruska taky. EU a její vedení, Karl von Banhof a jeho přisluhovači nás zaženou do bídy a izolace štěkáním po Rusku samo! Co nám to vládne za neschopnou sebranku???? Dík za oporu Sobotky a Babiše. Poláci co tady mají rafinérky na ruskou naftu, ji pro výrobu potřebují, ale na Rusko už už aby si vystřelili z americkejch raket. To je taky politický výkvět!!! Fakt bych pustil politiky do ringu, kdo chce válčit ať vyzve druhého! I tady je jasné, krom politické diplomacie, ekonomiky, hrdosti na vlastní národ a jeho ochranu kdo by vyhrál! Za nás by místo Sobotky asi nastoupil štěkající Poorálek, Karl von..?
  • Vlastenci jim zase dávají na kokos a to pořádně, dokonce jich 700 zajali, fašisti prostě neprojdou ani náhodou. *3* *3*
  • Vlastenci jim zase dávají na kokos a to pořádně, dokonce jich 700 zajali, fašisti prostě neprojdou!,
  • Na našeho Vůdce Putina soudruch Hitler zdaleka nemá!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit