Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já sám jsem gay a jsem na to hrdý. Proto jsem proti jakémukoliv potlačování práv gayů.
    • Tečko, nedělej s toho drama. Pokud začnou lidi s bisexuální orientaci dělat s toho takové divadlo, jak dělají homosexuálové, tak to opravdu už bude nechutné. V Rusku ať si dělají co chtějí. Jsou jiné zprávy z Ruska, které by měli honoraci znepokojit. O nich se ale nepíše. Kolik toho se ví o BRICS
    • Tak pis pod svym nickem a
      MRDKY V HUBE ZDAR!!! *12* *12* *12*
  • Tak to někomu vzal Putin vítr z plachet. Co si na něho vymyslí teď.
  • Je to kvůli olympijským hrám, jinak na bukvice je třeba ruka co nejtvrdší!!
    • Ty budeš kokotem, i kdybys toho kokota neměl.
  • Putim - další gay ??? Prosím pěkně, zůstane na zemi místo pro zcela obyčejné lidi??? Netoužím po žádné změně. Jsem zcela spokojený se svoji orientací, ale začínám mít podivný pocit, že to není zcela normální. ?!? Tak co je vlastně dnes normální a co nééé !?! *13*
  • Pokud dneska nejste "homo", tak s váma nemluví doma ani radio, pořádnou práci nedostanete a žijete na okraji společnosti. Bejt in znamená angažma " per prddel".
  • Aha, Putin vidí, že by to mohlo mít nepříznivý vliv na ty jejich olympijské hry.

    Jinak je zajímavé, že homosexuálové vadí takovým režimům jako je nacismus nebo komunismus. v obou případech to bylo trestným činem. Normálnímu člověku to může být jedno, ať si dělají doma co chtějí.
    Pokud by mělo být něco zakázáno, tak propagace jakékoliv sexuality mezi mládeží. Pravý opak vede animálnosti lidí.
    • vedení oddílů SA (řídil SA fuhrer Hardeg-tchan Schwarzenberga) bylo prolezle buziky komplet,

      veřejný buzerantismus byl trestný od Rakouska Uherska přes první republiku až do PADESÁTÝCH let, kdy jej legalizovala KSČ,
      vše si můžete ověřit.

      z buzeranty přichází i pedofilové, letos už veřejně pochodovali v Praze, proto chtějí prosadit osvojení dětí. Lidé kteří tohle prosazují jsou zlo!

      Proti olympiádě v Soči se strhne antikampan takjakotak
    • Na Katolicismus zapomínáte schválně? *12* *12* *12*
  • Putine-soupni mi sem nakou tu krasnou lesbu,ja Ti ji prevychovam. *14*
    *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit