Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to naše skutečná Nečasova milenka řídila stát a prodávala státní korýtka. Každý
    kmotr mající zájem o zakázku ji přinesl dárek ( úplatek) a daňový poplatník ji
    dával královské odměny za noční uspokojování Petříčka.
    Berlusconi své milenky posadil na radnice nehledě na to že řada poslanců má za
    placeného asistenta člena svojí rodiny.
    Moderátorka Bobošíková to odsuzovala a politička Bobošíková zaměstnala svého muže.

    Tahle hnus protekce tu bohužel bude za každého režimu. Lidi nejsou andělé a nikdy nebudou.
  • Byvala olympijska vitezka v moderni gymnastice se bude venovat sportu zejmena bude delat roznozky Putimovi a to ji vynese daleko vetsi prachy nez se nudit v poslanecke snemovne.
    • Když jsem já šel tou Putimskou branou...
  • Kdyby se u náš každá která si zašu.á s někým z vlády měla vzdát mandátu tak nemáme v parlamentu ani jednu babu.. *1* *1* *1*
  • Vždyť to je dnes celosvětová móda, mladé dívčiny si najdou dědka tak kolem sedmdesátky, když to jde, nechají si uplést dítě(dědek věří, že je jeho) a počkají pár let, až zaklepe bačkorama a je za vodou. Stačí se jen rozhlédnout u nás mezi politiky a umělci. *15* *15* *15*
  • NA TO VAŠE " ÚDAJNÁ" vám s.re Bílý tesák...... to je podobné,jako by někdo tvrdil, že Ohamba, Babrák Hnusnej,je "údajně" slušný člověk...... no uznejte, že?blbost! *3*
    • že kdejaký-á VIP má přítele-kyni, ale Putin má milenku *10* *10* *10* to je hulvátství bulváru *12* *12* *12*
  • Žumpa zvaná Tiscali........
  • průhledná provokace nediální gejloby že jim zatrhl parádu na krasnoj ploščadi,hlupáčci si neuvědomují že jim tím zachránil život,kolik z nich by takový průvod přežilo vez zdraví,v bělehradě geje chránilo 8 ! policejních kordonů které měly příkaz při prolomení pátého střílet ostrými.....
  • Můj fašounek Vladimir je fakt lepší než Hitler!
  • Můj fašista Putin je fakt lepší než Hitler. Ve všem! Ze záhrobí mi to napsala Eva . Jenom to péro, jenom to péro... To se mu nepstaví, furt myslí jak vyvraždit Ukrajince, blbeček...
    • Tak ty máš Alíno ve své palici snad všecky sr/-\čky světa......recykluješ????ne? ty jenom cyklíš, a to permenentně!!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *3* *6* *6*
    • Alina Braunová!
  • zato Ohava má krasavici inteligentní : http://www.youtube.com/watch?v=deVRw9I7N6I
    • Aspoň je to jeho manželka s kterou se nerozvedl *14*
      • vopice se nerozvádějí.....
      • nerozvedl, ale prý je gay a Michel je chlap

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit