Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už se tesim až budou profesori hajlovat.preci si mužou delat co chtej mimo skolu..profesor ma jit prikladem.tahle elita teplousu by mela byt zavrena.chlap si bere chlapa je v tehle spolecnosti kryplu normalni.....študaci co to podporuji jsou budouci elitou naroda cha cha .....
  • To je pro mladé vzor jak stehno kdo bude větší teplej tím bude slavnější jen to dávat plnou silou všem na vědomí.Otvírá se mi kudla v kapse ať si doufá že prospěl teplejm.
  • Nevadí mi nikoho orientace.Ale co mi vydí když mi někdo dává za vzor výtržníka,který si zakládá na jiné orientaci a má pocti že právě tato anomálie je předurčuje k větší pozornosti.Profesor je člověk velkého morálního kreditu čož se o některých nedá říci.Pan Putna je příkladem pozitivní diskr.Jeho jmenováním se hodně posunula pravidla morálky . *7*
  • BUZIK to už hlupákovi zůstane.Je profesorem.Má příbuzné.Tito všichni do jednoho vědí o jeho historii a přiléhavé přezdívce která mu nadosmrti zůstane.Jsem zvědav jak si takové něco bude jednou zakládat rodinu: toto sice bude mít těžko potomky ale i tito jsou odkázáni k celoživotnímu traumatu že jejich fotr je republikovým vyvrhelem kašpárkem a postavičkou všem pro srandu.
    • Jsem zvědav zda až se třeba tobě nebo tvejm potomkům narodí homosexuální dítě si
      tak budeš doma také pouštět hubu na špacír!
      • Luďˇku, tvejm rodičům se už asi narodilo. Pa.
    • Jsem zvědav zda až se třeba tobě nebo tvejm potomkům narodí homosexuální dítě si
      tak budeš doma také pouštět hubu na špacír!
  • Akademik (čokodírka) Martin C. Putna dnes od ministra školství převzal profesorský dekret....
    ..se picnu *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Brečet pro tebe rozhodně nikdo nebude kašpare!
  • Tak, konečně se ta katolická b u z n a stala profesorem. Na oslavu bude určitě uspořádám nějaký pořádný homomejdan. *1*
    • O tebe heterosexuál natož homosexuál nemá zájem ty samohonící péro!
  • Komunisti to delali dobre, kdyz tyhle radoby akademiky, radoby profesory, uchylaky, buzny a jinou "inteligenci" pozavirali do uranovejch dolu...
    • Tebe tam zavřu také a budu tě třískat bejkovcem od rána do noci. Jsem zvědav zda
      pak budeš také tak nadšený gestapáku!
  • Jakýkoliv prostest, ať už z kterékoliv strany (buziky taky zrovna nemusí) je proti té sebestředné nabubřelé ožralé hradní bestii dobrý. Jen ať vidí jak ho lid "miluje".
    • ty cikánská bestie jak jsi na to přišel?
  • Bylo zábavné, když ta katolická nicka žvanila, po méněcenném jmenování profesorem UK, o Moskvě..... Kyselé hrozny, katolická onzub, kyselé hrozny, že? (JAKO katolická anzub se Putna podepsal na transparent nošený na veřejnosti).

    Ale jestli se katolíkovi Putně zdá ČR málo demokratická, ať emigruje do Vatikánu.

    Papež je přeci volen všemi věřícími na světě hlase rovným a o podstatných věcech víry a církve, jako je např. celibát, interrupce, rozvod, antikoncepce, promiskuita, atd. jistě rozhodují všichni věřící tím nejdemokratičtějším způsobem. VE VŠEOBECNÉM REFERENDU.

    Dámy a pánové, omlouvám se za "obácení" slova hrdosti pana PROFESORA UNIVERSITAS CAROLINAE PUTNY, protože cenzor redakce je dal mezi verbi prohibiti i protečkované, či s mezerami. O tempora, o mores. *12* *12* *12* *16* Takhle cenzurovat prorežimního profesora UK...
  • Tak už je Akademická obec spokojená ? I to o něčem vypovídá.........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit